نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
خبرلنده
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا

تازه ترین ها

اخبار گچساران

امام جمعه گچساران گفت:آقایان مسئول خوب حواس شان را جمع کنند و اگر رسید به آنجایی که بیش از این به خانواده شهداء و قبور مطهر شهداء بی حرمتی شود، بسیار شدیدتر برخورد خواهیم کرد.
حسینی پور گفت:از صبح تا شب بیش از هزاران توهین در فضای مجازی نصیبم می شود و اگر با این راهکار، آقایان عقده هایشان خالی می شود ایرادی هم ندارد.
فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا گفت:متاسفانه افرادی که منافق بودند و جمهوری اسلامی به آنها رافت کرد،امروز درمقابل فرماندهان و شهدای ما گردن کشی و توهین ها هم می کنند.
به بهانه سالروز آزادی:
آزاده گچسارانی گفت:متوجه شدم که یک نیروی بعثی همچنان زنده است و می خواهد با اسلحه کمری بنده را مورد هدف قرار دهد که در اقدامی سریع چند تیر به سرش زدم و او را به هلاکت رساندم.
آقایان مسئول،اگر می ترسید پست تان را از دست بدهید بهتر است از دست بدهید تا اینکه در مقابل شهیدان و ایثارگران سرافکنده باشید.
دادستان گچساران به همراه تیم قضایی از بندهای مختلف زندان این شهرستان بازدید و با زندانیان به صورت چهره به چهره گفت‌وگو کرد.
مدیر کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد:
مدیرکل زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد از اعطاء تسهیلات خود اشتغالی به 34 نفر از زندانیان آزاد شده توسط مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندان‌ها در پنج ماهه سال جاری خبر داد.
نماینده ولی فقیه درسپاه فتح استان گفت:عاشورا ماندگار، دارای قداست و بعد معنوی و ارزشی است در حالی که استکبار ستیزی و ولایتمداری مهمترین پیام عاشورا است.
طی حکمی از سوی مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد،رئیس جدید اوقاف گچساران منصوب شد.
در آیین تجلیل از خبرنگاران مطرح شد؛
فرماندهی انتظامی گچساران به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار با اهدا لوح سپاس و هدایایی از تلاش خبرنگاران در حوزه انتظامی قدردانی کرد.
فرماندار گچساران گفت:جنازه جوان 22ساله ای که چند روزپیش گم شده بود در روخانه ای قبل از سد کوثر پیدا شد.