نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
خبرلنده

تازه ترین ها

اخبار گچساران

همزمان با ایام فاطمیه:
مردم گچساران در شب شهادت ریحانه‌ رسول، حضرت زهرای بتول سلام الله علیها با مرثیه سرایی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام به سوگواری و عزاداری پرداختند و اشک ماتم ریختند.
این روزها پس از بارش های خوب زمستانی، شاهد پدیده گرد و غبار در شهرستان گچساران هستیم که زندگی را برای شهروندان دیار بام نفت ایران تا حدودی نیز مختل کرده است.
آقایان مسئول؛مطمئن باشید اگر به جای هزینه های کلان برگزاری جشن های مشک و ملار اقدام به مراسم گلریزان کنید! مردم گچساران کاری تاریخی خواهند کرد و همگی حضور پیدا می کنند و می توان هم زندانی آزاد کرد؛ هم جهزیه ؛هم کمک به افراد کم بضاعت و هم باقی کمک ها را دید.
با خداحافظی عبدالرحیم رحیمی از فرمانداری گچساران و انتخاب یکی از گزینه‌های مطرح کنونی که در رسانه‌ها و فضای مجازی از آنها نام برده می‌شود و حتی برای آنان حکم نیز می‌زنند، دوره‌ای پر آشوب و بحرانی بر شهرستان گچساران و شهرستان باشت حاکم شده و هیچ‌گونه بهبود شرایط در گچساران رخ ندهد.
اقدامات مهم دکتر "صالحی پور" مبارزه در راستای ریشه کنی و کنترل بیماری هایی از قبیل آبله مرغان، مالاریا، هاری، سل، سیاه سرفه، طاعون، حصبه و سرخک بودبه طوری که برای کنترل بیماری سرخک کودکان در ان دوران در حدود ۱۰ هزار واکسن از شرکت "لپوتی" فرانسه تهیه کرد.
امام جمعه گچساران/
امام جمعه گچساران گفت:هر متخلفی طبق دستور اسلام و احکام و قانونا و شرعا باید مجازات شود به فراخور تخلفات از دستگاه قضایی تشکر داریم که اخیرا در سطح کشور خیز خوبی برداشته و برخوردهای خوبی صورت گرفته است.
زندگی مردمان عشایر نشین گچساران در کنار سختی ها و مشقت هایش از سادگی و زیبایی های خاصی نیز برخوردار است.
نم نم باران ،درختان ،گل ها و گیاهان را طراوت خاصی بخشیده و طبیعت این شهرستان را شاداب و سرزنده کرد.
پیشنهاد جانباز گچسارانی به رئیس دادگستری استان :
یک جانباز گچسارانی نوشت:بایداعتراف کردکه این مردم بوده وهستند که دغدغه اصلی آنها آبادانی ایران و تداوم نظام جمهوری اسلامی بوده است ولی تعدادزیادی از متولین امر باید بین خود و خدا به قضاوت نشینندکه اولویت زندگی آنها آبادانی مزرعه پدری بوده یا آبادانی ایران؟!.
فرمانده انتظامی گچساران خبرداد؛
فرمانده انتظامی گچساران ،در تشریح این خبرگفت:مامورین پلیس آگاهی از پنج دستگاه خودرو مقادیری کالای قاچاق به ارزش تقریبی ۹۲۶ میلیون ریال کشف کردند.
26 دی سالروز فرار تاریخی شاه مخلوع ایران است؛ فراری که سقوط رژیم شاه را حتمی کرد و باعث شد کمتر از یکماه انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسد.