نظرسنجی

به نظر شما آقای روحانی به وعده های انتخاباتی خود عمل خواهد کرد؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
خبرلنده
دوره آموزش مجازی شهید آوینی

تازه ترین ها

اخبار گچساران

حال و هوای پاییز در آخرین روزهای این فصل در بام نفت ایران، مناظر و چشم‌اندازهای جذابی از طبیعت را به نمایش گذاشته است.
مسئول هیئات مذهبی گچساران با ۴ رای موافق انتخاب شد.
جسم نحیف واستخوانی اش پشت نگاهی گرم ،درد را به نظاره می کشید،پزشکان یکی از کلیه ها،طحال وغدد لنفاوی اش را باعمل جراحی جدا کرده اند ونازنین 20ساله تنها35 درصدضربان قلب دارد وبازمی می گوید که من زنده ام و نفس می کشم.
نشست هم اندیشی رؤسای هیئت ها ومربیان ورزش قهرمانی نفت و گازگچساران با خبرنگاران و اصحاب رسانه در مجموعه ورزشی آزادی این شهرستان برگزار شد.
مدیر منابع انسانی شرکت نفت و گاز گچساران:
مدیر منابع انسانی شرکت نفت و گاز گچساران گفت:وجود تنش،چنددستگی و اختلافات در بین متولیان ورزش نفت وگاز گچساران را به هیچ وجه تایید نمی کنم و بعضا در مواردی اختلاف سلیقه هایی وجود دارد که آن هم در یک مجموعه بزرگی همچون نفت امری عادی تلقی می شود.
وعده های معاون وزیربهداشت در گچساران/
رفع کمبودها، تامین و تجهیز بیمارستان‌ بی بی حکیمه و مشکلات راه اندازی بیمارستان نرگسی کوی کارکنان و بکاری گیری نیروی انسانی جدید در این شهرستان از وعده های معاون وزیربهداشت در گچساران بود.
نمایش غیرصادقانه دولت در بودجه 97؛
آقایان مسئول !چرا قانونی می نویسید که فقط روی کاغذ عملی است؟امروز در کشور ما افرادزیادی به خصوص در روستاها هستند که تحت حمایت هیچ نهاد حمایتی نیستند به طوری که یارانه به عنوان ممر درآمدی اصلی آنهاست.
هفته نهم از رقابتهای لیگ برتر هندبال مردان با ثبت اولین پیروزی تیم پتروشیمی مارون و حفظ صدرنشینی تیم نفت و گازگچساران به اتمام رسید.
فرمانده انتظامی گچساران خبرداد؛
فرمانده انتظامی گچساران گفت:مامورین پلیس مواد مخدر این شهرستان دربررسی ازیک تریلر موفق به کشف 30کیلوگرم مواد مخدر ازنوع تریاک شدند که به طور ماهرانه دراین کامیون جاسازی شده بود.
با حضور دبیرکل مجمع خیرین سلامت برگزارشد/
نشست هم اندیشی بانوان خیرشهرستان های گچساران و باشت در راستای اجتماعی کردن سلامت با حضور دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در فرمانداری گچساران برگزار شد.
تاجگردون/
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: واژه فقر و محرومیت زیبنده استان زرخیز کهگیلویه و بویراحمد نیست واین استان برای فرار از فقر نیاز به سرمایه‌گذاری و جذب خیر دارد.