نمایش 1 - 10 از 363
شما بهتر از هر کس باید بدانید و آنجایی که خود را به عنوان معمار اقتصاد بر مردم غالب کردید! بنای یک چارچوب با تغییر نقشه و نه فرد، نفر یا هر شخص دیگری تغییر می کند!.
نمایندگان مجلس بسوی کدام فضائل و کدام مردم و طبقه و پایگاه اجتماعی می‌روند؟ و به عبارتی آیا رویای «مجلس فضائل ملت» تحقق یافته است؟ و آیا نمایندگان آن مردمی در جایگاه و شأن نمایندگی قرار گرفتند که «یک تار موی کوخ نشینان را بر کاخ نشینان» ترجیح می‌دهند ؟!!.
مدیرعامل اسبق نفت و گاز گچساران نوشت:ابتدای دوره اول نمایندگی نماینده محترم فعلی این شهرستان در دو جلسه که خدمت ایشان بودم تمامی فکر و ذکر و خواسته ایشان این بود که نیروهای ارزشی و با تجربه را عزل نموده و بستگان نسبی و سببی ایشان را جایگزینشان کنم که بنده عرض کردم بهتر است در عزل و نصب ها دخالت نفرمایند!.
بحران ها نتیجه عملکرد یک فرد، یک شبه و یک سال نیست بلکه نتیجه سالها کوتاهی در رفع موانع و عیوب است که به یکباره در برهه ای سرباز می زند.
جای سوال دارد با تمام این تفاصیل چرا هرگاه از مطالبات یک ایل بزرگ یا شفاف تر گفت ایل قشقایی سخن گفته میشود پای ده ها حرف و حدیث از سهم خواهی تا برچسب ناسیونالیسمی به این ایل سترگ زده میشود کمااینکه هیچ برچسبی به قشقایی نخواهد چسبید چرا که قشقایی برای این نظام و ملت ثابت شده است.
وضع کنونی که اقتصاد کشور با آن مواجه شده معلول تفکر ربیعی و کرباسیان (وزرایی که قربانی سیاست اقتصادی دولت های یازدهم و دوازدهم شدند) نیست،چرا راه و آدرس را انحرافی می دهند ؟! و به شناسایی عمق فاجعه و عوامل و نیروها و تفکرات آنها توجهی نمی شود ؟،امروز روز تبلی السرائر برنامه های اقتصادی این دولت و این مجلس فرا رسیده است.
سرهنگ جهانبخش نوروزی شاخص‌‌ترین چهره اصولگرا در ایل قشقایی نامه‌ای خطاب به دکتر محمود کریمی، افراسیاب طاهری، خسرو طاهری و ایل قشقایی نوشته است.
آیا در این شهر قحط الرجال است که فرد غیرشاغلی به یکباره در یک مدیریت کلیدی شهرقراربگیرد؟ آیا در این شهر کسی نیست که به عنوان مسئول در اداره ای که فعالیتش خدمات رساندن به شهروندان است، خدمت کند؟.
تاجگردون که با پست دادن به چند تن از مدیران بامیشخی به دنبال زمینه سازی برای عزل ظفری به هر نحو ممکن بود، اینبار دست به دامن دوست و همکار اسبق خود در وزارت کشور مهندس خندان دل برای تکمیل سناریوی خود شده است.
نامه ای به استاندارکهگیلویه و بویراحمد
جناب استاندار مادامی که سواستفاده و نفع شخصی در شورا طبیعی می نماید و شکی در دست نایافتنی بودن این منافع با بودن ظفری تا به امروز برای آن اعضا مسجل شده است بنابراین دلیل سکوت و مخالفت شما چه می تواند باشد بعد از آنکه امضای شما پای حکم کذایی قرار گرفته است؟.

صفحه‌ها