نمایش 1 - 10 از 592
این شروع طوفانی و به تعبیری انقلابی و عاقلانه و عامدانه و عالمانه را باید به فال نیک گرفت و چنین حرکاتی را ارج نهاد و با دیده مثبت ارزیابی کرد.
یادداشت دکتر زراعت کیش:
دکتر اسماعیلی با ظرافت خاصی نکات کلیدی و مهم بیانیه گام دوم را در قالب برنامه ها مورد توجه قرار داده است و مفاهیم کلی و کلیدی را به اجرا و عمل نزدیک نموده است.
واکنش "علی خوانپایه" به آتش سوزی جنگل های گچساران:
فرماندار سابق گچساران با اشاره به اتش سوزی های جنگل های این شهرستان نوشت:تا مادامی که مسئولین هدف گذاری، برنامه ریزی و تعیین اولویت را نداشته باشند و دچار روزمرگی باشند هر روز شاهد اکران تلخ بر صحنه طبیعت چشم نواز زاگرس و استان خواهیم بود.
زندگی جانباز آزاده اقای سید ناصر حسینی پور را به یک فیلم و وی را قهرمان آن تشبیه کنیم. بشدت با او همدردی خواهیم کرد
حال آنکه در ایام بررسی اعتبارنامه "تاجگردون" ، حامیان جعفری تحرکات زیادی داشتند و نیز تلاش های محکمی انجام دادند تا نسخه "غلامرضا تاجگردون" را همانند "حاج بهرام" بپیچند، چرا که "جریان دیل" پیروزی های خود را در انتخاباتی به دست آورده اند که تاجگردون ها حضور نداشتند؟!!!.
فعال سیاسی گچساران مطرح کرد؛
فرصت را به ملت بدهید تا با همتی بزرگ ، حضوری که تضمین کننده اقتدار ایران باشدانتخاب اصلحی که بتواند کشتی انقلاب را نه تنها به ساحل بلکه آبهای دنیا و مسیرهای دست نیافتنی را طی کند و عزت و افتخار ایرانی را در بر داشته باشد.
آیا فعالیت هایی که عزیزان جامعه دانشگاهی ما در جایگاه هیات علمی انجام می دهند دقیقا همان مسیر حل کردن مشکلات مختلف جامعه و به توسعه رساندن آن است، اینکه پایه سالیانه گرفتن و ارتقای شغلی و امنیت شغلی صرفا بر حسب فعالیت پژوهشی باشد، درست است ؟.
فعال سیاسی گچساران:اما اگر ثبت کنندگان برای انتخابات شورا از همین ابتدا نیت و هدفشان خدمت و نوکری مردم باشد، از اعتبارات غنی شهری مانند گچساران می شود مدینه فاضله ای ساخت.
سید ناصر حسینی پور:بچه‌های ما تو جبهه پلاک‌های خودشون رو درمی‌آوردن و دور می‌نداختن؛ می‌گفتن، بی‌بی فاطمه قبر نداره، گمنامه، بذار ما هم بی‌پلاک و گمنام شهید بشیم. بچه‌ها می‌گفتن، ما مفقودالاثر شدن و بدون مزار بودن رو از مادرمون به ارث بردیم.
وزارت امور خارجه آمریکا نیز در گزارشی او (پهلوی دوم) را شخصیت پیچیده و پر از تضاد می دانست و در او ترکیبی غیرقابل پیش بینی از نرم دستی و سنگدلی را ذکر می کند.

صفحه‌ها