نظرسنجی

عملکرد نهادها و ادارات گچساران در راستای عمل به شعار سال 95 را چگونه ارزیابی می کنید؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
مسابقه وبلاگ نویسی
حرف تو
خبرلنده
ناسور
http://aftabejonoob.ir/index/30

تازه ترین ها

اخبار گچساران

چهلمین روز درگذشت سرهنگ پاسدارامیدوار هدایتی پور/
به مناسبت چهلمین روز درگذشت سرهنگ پاسدار امیدوار هدایتی پور گوشه ای از زندگینامه و خاطرات این جانباز دوران دفاع مقدس در این پایگاه خبری تحلیلی منتشر شده است.
لیگ دسته دوم فوتبال/
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در هفته سوم از مرحله نهایی لیگ دسته دو تیم شاهین شهرداری بوشهر را با شکست بدرقه کردتا عیدی شیرین و بزرگی به طرفداران پرشور خود هدیه کرده باشد.
آقای تاجگردون تا دیر نشده فکری کن ، این ره که مدیرانت می روند به ترکستان است،مدیران کم کار و نامتعهدت را برکنار کن و اگر محذورات داری بگو تا مردم بشناسند وگرنه به اندازه همین مدیران، تو مسئولی!
تیم نفت و گازگچساران از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور در بام نفتی ایران به مصاف شاهین شهرداری بوشهر خواهد رفت.
برخورد یک دستگاه خودروی پژو 405با موتورسیکلت درگچساران منجر به مصدومیت شدید راکبان این موتور شد.
متاسفانه شاهد بودیم نماینده محترم به جای پاسخگویی به جوانان بیکار و تحصیلکرده با وارونه جلوه دادن متن و اصل انتقاد و ایجاد جنجال با ابراز نام مشک و ملار و در پی آن باتوهین به منتقدین خود را تبرئه کردند!.
تاجگردون نوشت: اينجا داخل سينماي قديمي گچساران است كه عمرش از عمر من بيشتر است. انشالله به زودي خبر خوبي براي اين سينما منتشر مي شود.
خیلی از مسئولینی که این روزها خود را به خواب غفلت زده اند باید بدانند روستائیان مناطق محروم در گوشه و کنار این دیار نفتخیزچطور روزگار می گذرانند،باید بدانند امروز چه پول های هنگفتی خرج جشن ها و پایکوبی هایشان در این دیارمی شود!!!.
جمعی از جوانان شهرستان های گچساران و باشت به سخنان روز گذشته تاجگردون در انتقاد شدید از منتقدان برگزاری جشنواره مشک و ملار واکنش نشان دادند.
نخستین روزهای سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »،روستای سرآب ننیز گچساران با حضور پرشور مسئولین استانی و محلی پذیرای جشن مشک و ملاری بود همراه با رقص و موسیقی!؟.
اختتامیه دومین دوره بازی های بومی محلی مشک و ملار با حضور غلامرضا تاجگردون و جمعی از چهره های سیاسی استان در روستای سرآب ننیز گچساران به کار خود پایان داد.