نمایش 1 - 10 از 790
تاجگردون: امشب به همراه استاندار محترم و فرماندار و ديگر مسئولين از مراكز اسكان مسافرين در شهر بازديد داشتيم، خوشبختانه همه عوامل بخصوص همكاران و مديران خوب آموزش و پرورش خيلي خوب كارها را انجام دادند.
روزی به بزرگی تاریخ/
سردار ارشادی:صبح عملیات درگیری ها شدت پیدا کرد و در یکی از پاتک های دشمن حدود۲۰نفربودیم که به محاصره دشمن درآمدیم و تاحدود ساعت ۳بعدازظهرمقاومت کردیم ودر این مقاومت نفس گیر فرمانده گردان "خدامراد مرادی" به شهادت رسیدند.
تاجگردون: كلا از روش و رفتار شوراي شهر و شهرداري بدليل حاكم شدن حاشيه بر متن راضي نيستم ولي منافع مردم و شهر چيزي نيست كه بشه فداي رفتار شخصي چند نفر كرد.
ابن شهر آشوب به سند معتبر از حکیمه خاتون، صبیه‌ محترم امام موسی کاظم (ع) روایت کرده است: «روزی برادرم حضرت رضا (ع) مرا طلبید و فرمود: ای حکیمه! امشب فرزند مبارک خیزران"همسر مکرمه امام رضاعلیه السلام" متولد می شود باید که در وقت ولادت او حاضر باشی.
دلتان می خواهد سالهای سال در آن دیار زندگی کنید و رها شوید از هرآنچه آرامشتان را به تاراج برده است ودلتان می خواهد صدای طبیعت تنها لالایی شامگاهتان باشد.
مرد روستایی :سال گذشته به علت خشکسالی همه دام هایم را فروختم درحدود 130راس،و در حال حاضر هم 20راس گوسفندبیشتر ندارم که کفاف مخارج زندگی خانواده ام را نمی دهد،در حال حاضر هم از مشکلات زیادی در روستا رنج می بریم که بیکاری در راس همه مشکلات قرار دارد.
جهادگران فریادرس محرومان:
اردوهای جهادی در آخرین روزهای زمستان هم به اوج خود می‌رسند و در آن جهادگران بسیجی با انجام خدمت بدون منت در مناطق محروم سرزمین بام نفت ایران درتلاشند تا همچنان از میزان محرومیت‌ها بکاهند.
ناشناخته های دیار چهارفصل:
زیبایی های زندگی روستایی و عشایری درکنار طبیعت شگفت انگیز کهگیلویه و بویراحمد همه و همه لذت سفر به قلب زاگرس را برای هر مسافر و گردشگری چندین برابر می کند و کاری می کند تجربه سفر به این سرزمین چهارفصل برای همیشه دریادها بماند.
اجرای هر چه بهتر راهیان نور و اردوهای جهادی،پیگیری مشکلات درون شهری(نظارت بربازارو توزیع گوشت)،پیگیری معوقات کارگران سد چمشیر و نیز پیگیری مشکلات دانشکده نفت و گاز از مهمترین مطالبات دانشجویان بسیجی در نشست با فرماندار گچساران بود.
حال کسب و کار این روزهای دیار بام نفت ایران هم چندان سکه نیست و مردم هم آنگونه که انتظارمی رفت از نمایشگاه بهاره این شهراستقبال نکرده اند؛ حتی اگر قیمت های اجناس نمایشگاه از سطح بازار نیز پایین تر باشد وقتی که جیبشان خالی باشد با شرمندگی هم با خانه هایشان باز می گردند.

صفحه‌ها