نمایش 1 - 10 از 539
"ملیکا"انگشت شست دست چپش رانشانم می دهد تکه ای گوشت که باپوست ورگ به دستش وصل است.می گوید؛انگشتم را دوست دارم دلم می خواهد ترمیم شود ودکترهاگفته اند امیدبهبودی اش است فقط هزینه عمل وپیوند نیاز دارند وپدرم نمی تواند آن را بپردازد.
حواشی یک مناظره جنجالی درگچساران/
مناظره سیاسی در دانشگاه پیام نور گچساران با موضوع انقلاب اسلامی ،استقلال یا وادادگی به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو با حاشیه های مختلفی دراین دانشگاه همراه بود.
نبرد با شراره های آتش در رگ سفید/
پس از گذشت 40روز مهار فوران چاه ۱۴۷رگ سفیدسرزمین بام نفت ایران وارد مرحله جدیدی شده است و رشادت‌ها، ایثارگری‌ها و فداکاری ها این روزها در خط مقدم نبرد باشراره های آتش درمیدان رگ سفیدگچساران خودنمایی می کند.
همه حواشی روز دانشجو درگچساران:
امسال مراسم بزرگداشت روز دانشجو نسبت به سال قبل کمی متفاوت بود،چرا که امسال دغدغه های جدیدی به دغدغه های دانشجویان مظلوم این دانشگاه اضافه شد و دانشجویان اینبار نه در هیاهوی جمعیت بلکه در پشت تریبون به بیان دردها و مشکلاتشان پرداختند.
فتاح محمدی درگچساران/
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت:باید شرایطی را ایجاد کرد که یک دانشجو به صراحت بتواند مطالباتش را بیان کند،البته دانشجو باید با فراق بال هرمشکلی را که می بیند اعتراض کند و مطرح کند و مسئول هم موظف است که گوش دهد و پاسخ منطق و قانونی دهد.
تجلی اقتصاد مقاومتی با کاشت آلوئه ورا/
دیار بام نفت ایران از مناطق مستعد کشت اکسیر و معجزه گر "آلوئه ورا" بشمار می رود و اینک یک کشاورز کارآفرین با کشت 30هزار مترمربع از این معجزه سبزطبیعت، چندین فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کرده که این خود نمونه ای از تحقق اقتصاد مقاومتی در گچساران را نشان می دهد.
به بهانه قتل بی رحمانه دومعلول درگچسارن/
بیست ویک هزارنفرآدم دراین شهرنمادمحرومیت هستند و هفت هزارخانواردرخط کمربندی خاکستری بنام فقر، مگر این هشتادهزارتومان ها چقدرزیاداست که بابتش مرگ فرجام یک جفت برادر شود؟!.
کشت طلای سرخ در گچساران/
روستای دیل درگچساران علاوه بر زیبایی‌‌های خدادادی دارای خاکی زرخیز و مناسب برای کشاورزی است که یکی از محصولات مرغوب آن در این روزها و برای نخستین بار، کشت طلای سرخ یا همان زعفران است.
بسیج مهندسین کشاورزی پیشگام در خدمت رسانی/
همایش علمی کردن کشاورزی با محوریت کشت کلزا با حضور مدیرکل سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد و به همت بسیج مهندسین کشاورزی گچساران درروستای اسلام آباد لیشتربرگزارشد.
به مناسبت سالروز شهادت خلبان امیدبخش؛
امروز37سال از عروج سرلشگر خلبان جاویدالاثر «ابراهیم امیدبخش » می گذرد، شهیدی که رشادت هایش همیشه در ذهن هم میهنانش باقی خواهد ماند.

صفحه‌ها