نمایش 1 - 10 از 1106
چشمه ای که از قله کربلا جاری شد؛
حماسه پد خندق در آخرین روزهای دفاع مقدس با همه تلخی هایش، اما تصویری از مقاومت غرور آفرین فرزندان دیار آریوبرزن در دل جزایر مجنون به جا گذاشته است.
یادی از شهید سید جهان ناصری:
شهید چمران بارها پیشانی "سید جهان ناصری" را به عنوان سیدی متدین با روحیه انقلابی و سرشار از ایمان می بوسید و در بغل می گرفت.
شهید چمران، یک مبارز موحد و مکتبی بود که با نگاه بلند و بصیر خود هرگز محدود به زمان و مکان نشد و زندگی مرفه در دیار غرب و لذت منصب دانشمندی او را از مسیر حق و جهاد فی سبیل الله باز نداشت.
آشفتگی و بی نظمی بیش از حد در این بازارچه به حدی است که شتر با بارش هم گم می شود،پس مسئولین فکری به حال این وضعیت نابسامان کنند.
وقتی زندگی سالم شهری جریان ندارد؛
ساکنین محله سادات گچساران سال هاست با مراجعه به مراجع ذیربط از وضعیت نامطلوب و بوی آزار دهنده زباله ها و فاضلاب در کانال ها گلایه می کنند، ولی همچنان خبری از بهبود اوضاع نیست.
انسان‌ها؛ متهم اصلی مرگ جنگل‌ها:
نابودی بخشی از درختان و پوشش گیاهی زاگرس تنها پیامدهای اتفاقات اخیر نیست، بلکه آتش‌سوزی یک جنگل می‌تواند پیامدهای بلندمدتی نیز به همراه داشته باشد.
با حضور بسیجیان برگزار شد؛
رزمایش گردان های بیت المقدس و کوثر سپاه ناحیه گچساران با دستیابی به همه اهداف از پیش تعین شده در اردوگاه قدس دشت آبدالان به پایان رسید.
ادامه روند ناکامی ها:
تساوی و باخت های پیاپی تیم نفت وگاز گچساران در رقابت های لیگ دو و حضور در رده نهم جدول رقابت های این فصل، خبر از حال و روز ناخوش فوتبال این دیار می دهد.
خواص دارویی شاتوت از جمله وجود مواد آنتی اکسیدان و ویتامین‌های C و E باعث شده آن را میوه‌ای شفابخش بنامند
هشدار به متولیان امر،لزوم پیشگیری از وقوع آتش سوزی ها:
زاگرس همان سرزمین نام آشنایی است که آتش برای گرفتن جان بلوط هایش له له می زند،بلوط های که مدت هاست یتیم شده اند درحالی که در آتش بی تدبیری مسئولان هیزم هیزم می سوزند و خاکستر می شوند.

صفحه‌ها