نمایش 1 - 10 از 481
آنقدر فراموش کار شده ایم که حتی گاه عظمت کار شهداء را بخاطر دل مشغولی های دنیا فراموش می کنیم و به راستی وجود تصاویر رنگ و رو رفته شهداء در سطح شهر و عدم تعویض به موقع بنرهای قدیمی، چه تصویر و احساسی از شهداء، در ذهن شهروندان گچسارانی برجای می گذارد؟.
نوسانات سریالی برق درگچساران/
قصه پر غصه نوسانات و افت ولتاژ برق این روزها گریبان گیر محله ساداتِ ثروتمندترین شهر‌کشور شده و امان از کودکان و پیران ربوده است! باوجود ظرفیت‌های عظیم بام نفت ایران این معضل گویا خسارات زیادی را برای شهروندان این محله محروم گچساران برجای گذاشته است.
دعوت به حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس/
خبرنگاران گچسارانی در جملاتی جداگانه اهمیت روز جهانی قدس را بیان کردند و همه آحاد مردم انقلابی ایران اسلامی را به شرکت در راهپیمایی یوم الله روزجهانی قدس دعوت می کنند.
عزت،افتخار، اقتدار،غرور آفرین و وحدت آفرین ، پاسخ قاطعانه و قدردانی از رزمندگان واژه هایی بودند که جوانان گچسارانی با استفاده از آنها، حمله موشکی اخیر سپاه پاسدران به مواضع تروریست های تکفیری را توصیف کردند.
خمپاره ای که درشب قدرخنثی شد/
رزمنده گچسارانی می گوید:در شب قدر خمپاره ای به سنگرمان اصابت کردودر همان وسط سقف ماند،تاچنددقیقه دودازاین خمپاره بلندمی شدولی منفجرنمی شد ولی ما همچنان مشغول قرائت دعابودیم و هیچ کدام ازبسیجیان ازسنگربیرون نرفتندبعدازمراسم مداح بسیجی بدون از هیچ اتفاقی آن خمپاره راخنثی کرد.
رویش جوانه‌های الغوث درگچساران/
جوانان گچسارانی می گویند:شب های قدر با برکت،رحمت و مغفرت الهی اجین شده است و ما جوانان باید باید قدر و ارزش هر ثانیه و دقیقه این سرمایه‎ بزرگ الهی را بدانیم تاسرنوشت بهتر و آینده‌ای روشن‌تر برای خود رقم بزنیم.
به بهانه شب های قدر/
امشب جوانان روزه دارگچسارانی و در نخستین شب از لیالی قدر می آیند تا با چشمانی اشکبار و دستانی تهی و کوله باری از گناه که بر دوششان سنگینی می کند، شاهد بخشش گناهانشان باشند.
جوانان گچسارانی می گویند:نظام آموزشی ما باید به دنبال استقلال با تکیه برآموزه های دینی و اسلامی باشدو اینکه عده ای از آن سوی مرزها بیایند و برای ما برنامه بچینند نوعی عقب گرد است که مردم باید هوشیار باشند و اجازه ندهنداهداف استعماری دشمنان در جامعه ما دنبال شود.
معضلی که بر محله سادات سایه انداخته است/
محله سادات گچساران درست در نزدیکی مناطق خوش نشین و تجاری مرکز شهر، کسی باور نمی کند که زندگی و بازی کودکان معصوم میان تلی از فاضلاب منازل و زباله تصویرگر منطقه ای محروم در سرزمین بام نفت ایران باشد.
جوانان گچسارانی ضمن تبریک سالروز آغاز رهبری آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) به تمامی مسلمین جهان می گویند:تا آخرین نفس، فدایی ولایت باقی خواهیم ماند و گوش به فرمان مقتدای خویش آماده جانفشانی برای حفظ میراث بزرگ امام (ره) و آرمان های شهدای والامقام انقلاب اسلامی خواهیم بود.

صفحه‌ها