نمایش 1 - 10 از 518
پرچم مقدس بارگاه اباعبدالله الحسین (ع) از سوی تولیت حرم ایشان به نمایندگی ستاد عتبات عالیات درگچساران اهدا شد.
سد و نیروگاه چمشیر گچساران جهت کنترل روان آب ها و طغیان رودخانه زهره و تولید انرژی برقابی به میزان 482گیگاوات ساعت درسال وتامین آب کشاورزی دشت های پایین دست طراحی ودر حال ساخت است.
شهرستان گچساران با حضور گسترده و پرشور عاشقان ابا عبدالله الحسین (ع) و در عاشورای حسینی غرق در ماتم و عزا شده است.
در شب عاشورای حسینی/
همزمان با شب عاشورای حسینی، گچساران در سوگ کاروان دشت کربلا غرق در ماتم و اندوه است ومردم ولایتمدار بام نفت ایران با برپایی مراسمات سینه‌زنی،روضه خوانی،تعزیه خوانی،زنجیرزنی و دمام‌زنی سنتی به یاد شهدای دشت کربلا عزاداری می کنند.
نوازندگی سنج و دمام هیات های سینه زنی گچسارانی ها در ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) حکایت از دردها و غم های فراوانی داردکه نواختن آن شور و شوقی در عاشقان و شیفتگان حسینی بوجود می آورد که آنها را برای سینه زنی و عزاداری آماده می کند.
بازدی علمی مهندسین بسیجی/
آبگیری سد چم شیر در شرایطی طی فصول آینده انجام خواهد شد که ایران در عرصه سدسازی، به یک قدرت مدعی تبدیل شده است چراکه توانسته در عرصه جهانی، به واسطه همین موضوع، نام خود را در فهرست برترین سدسازان جهان به ثبت رساند.
بازدید علمی مهندسین بسیجی/
کشاورزان و کارشناسان طرح بسیج همگام با کشاورز بسیج مهندسین گچساران جهت ترغیت و ترویج و آشنایی با شاخص های افزایش تولید در واحد سطح اقدام به برگزاری بازدید های یک روزه از مزارع نمونه این شهرستان کردند.
پارتی رابطه و بی‌عدالتی در جذب نیروی کار/
جوانان گچسارانی و به خصوص فارغ التحصیلان جویای کار که چندین سال است در انتظار راه اندازی پتروشیمی این شهرستان هستند بر این باورند که بی عدالتی،تبعیض و پارتی بازی در جذب نیروی انسانی این پروژه همچنان بیداد می کند.
جانشین فرمانده سپاه ناحیه گچساران خبرداد؛
جانشین فرمانده سپاه ناحیه گچساران در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه از برگزاری بیش از 50 عنوان برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و ورزشی در هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.
نشست خبری مدیر آموزش و پرورش گچساران در آستانه سال تحصیلی جدید با اصحاب رسانه وخبرنگاران در محل سالن کنفرانس آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد .

صفحه‌ها