نمایش 1 - 10 از 1082
چراغی که به خانه رواست؛
جوانان جویای کار گچساران امیدوارند با ورود نمایندگان مردم استان در مجلس، در بحث آزمون استخدامی پتروشیمی گچساران نگاه ویژه ای نسبت به جذب نخبگان و جوانان تحصیل کرده این شهرستان محروم نیز داشته باشد.
مهمترین مطالبه و نیاز این پروژه تامین منابع مالی است در حالی که پروژه نیاز به تامین ماهیانه 30میلیارد تومان پول دارد که در سال 1401نیز به مرحله آبگیری برسد.
توصیه می شود که بیماران دیابتی این چاشنی خوشمزه را به سالاد و یا غذای خود اضافه کنند با این وجود نیز آب "نارنج "در کاهش کلسترول بالای خون تاثیر زیادی دارد.
سدکوثر به عنوان پرآب ترین سد کهگیلویه و بویراحمد طی خشکسالی های اخیر بارقه های امید را در دل کشاورزان روشن کرده درحالی که این سد آب آشامیدنی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از مردم جنوب کشورمان را تامین می‌کند.
حواشی اولین شورای اداری گچساران با حضور فرماندار جدید؛
فرماندار جدید شهرستان گچساران با اشاره به اینکه خواهش دارم مدیران کاغذ بازی ها را کنار گذاشته و مطیع قانون باشند چرا که موضوع اصلی این دولت عدالت محوری است گفت: مدیر تشریفاتی نمی خواهم.
وضعیت گلزار و یادمان شهدای طایفه شیخ جلیل(تلچگاه) در شهرستان باشت به علت بی‌توجهی مسئولان، نامناسب بوده و باعث گلایه خانواده های شهداء و اهالی این منطقه شده است.
یکصدمین نشست ستاد مقابله با کرونا در گچساران با حضور جمعی از مسئولین در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
چهل و یکمین سالروز شهادت خلبان "ابراهیم امید بخش":
خلبان ضرابی گفت: از هرخلبانی می پرسیدیم می خواهید چکاره شوید؟ می گفتند می خواهیم همچون "ابراهیم امید بخش" بشویم، چرا که اینقدر این جوان برازنده بود.
۱۹ آبان سال ۱۳۵۷، همراه با اوج گیری مبارزات مردمی، از آحاد مردم برای تظاهرات بزرگی دعوت شد به گونه ای که جمعت زیادی در مسجد جامع (شهیدان) گچساران و بیرون آن حاضر شدند.
گزارش میدانی:
رئیس صمت گچساران گفت:هیچ یک از واحدهای تولیدکننده نان‌های فانتزی تا تعیین و ابلاغ رسمی، به هیچ وجه اجازه افزایش نرخ ندارند و با متخلفین به شدت برخورد می شود.

صفحه‌ها