نظرسنجی

عملکردچندماهه شهردارجدید گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
حرف تو
خبرلنده
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا

تازه ترین ها

تصادف رانندگی باز هم در جاده های کهگیلویه و بویراحمد قربانی گرفت.
هفته نهم لیگ دوفوتبال/
دیدار حساس تیم های نفت و گاز گچساران با شاهین بوشهر در چارچوب رقابت های لیگ دسته دم فوتبال کشور با نتیجه تساوی به پایان رسید تا نفتی ها همچنان امیدوار به صعود درمرحله پلی آف باشند.
فرمانده سپاه ناحیه گچساران/
فرمانده سپاه ناحیه گچساران گفت:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نه تنها در کشور بلکه امروزبرای ایجاد امنیت و آرامش در منطقه حضور فعال دارد چرا که تشکیل این نهاد مایه خیر و برکت بوده و سپاه پاسداران تاکنون در تمام صحنه‌هایی که حضور داشته سربلند بیرون آمده است.
امروز مدیران شرکت نفت وگازگچساران خود به خوبی می دانند چه کسانی دلسوز ورزش هستند و چه کسانی از سر ناآگاهی از محیط ورزش در تلاش برای تخریب چهره هایی قدیمی ورزش هستند،اما به زودی بسیاری از پشت پرده های ورزش خصوصا ورزش نفت بایستی به اطلاع مردم برسد.
آقای تاجگردون !مردم می­ گویند به جای نخبه ­پروری، نوچه­ پروری ­می­ کنید و هیچ­گونه اعتقاد قلبی به نخبگان ندارید؟ آیا واقعا نخبگان “لق لقه” زبان و نوچه­ گان “ملعبه” دستتان قرار گرفته است؟ آیا تاکنون با نخبگان واقعی (به خصوص بعد از انتخابات) نشستی داشته ­اید که فقط حرفشان را بشنوید؟ حرف نخبگان این است که “سینه­ اش را ما می ­زنیم حلواش را آسید آقا می­ خورد.”
ماسوله جنوب کشور را بیشتر بشناسید/
روستای سياحتی"مارين"اين بهشت زيبای جنوب در سايه سار ديواره های بلند خامی دور از چشم سوزان خورشيد بساط باغ هايش را به بركت چشمه ساران، روز به روز گسترده تر می كند طوری كه از پايين ده تا مرز جنگل های بلوط تا گلوگاه چشمه پيش رفته است.
مدیرعامل اسبق شرکت نفت و گاز گچساران ؛
مدیرعامل اسبق نفت و گاز گچساران نوشت:جناب تاجگردون به اذعان همه، تا ۵ سال پیش شرکت نفت و گاز گچساران یکی از بهترین شرکتها از هر نظر منجمله فنی، تولید، مالی، خدماتی، اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و ورزشی بود ولی دخالت های بی حد و حصر جنابعالی کار را به جایی کشاند که چندسالی است از حیث حواشی و بروز مشکلات خاص زبانزد است.
این روزها وقتی از کنار مزارع گندم دردیار بام نفت ایران عبورمیکنی ، رقص خوشه های سرسبز گندم در نسیم بهاری چشمانت را برای دقایقی به خود خیره می سازد.
رئیس فرودگاه شهید امید بخش گچساران گفت: پرواز مسیر تهران -گچساران به دلیل کاهش دید و شرایط نامناسب جوی امکان فرود در فرودگاه گچساران را پیدا نکرد و به تهران بازگشت.
آیین تجلیل از 106جانباز فرهنگی گچساران با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگلیویه و بویراحمد در باشگاه فرهنگیان این شهرستان برگزارشد.
معاون سیاسی امنیتی استاندارکهگیلویه و بویراحمد؛
معاون سیاسی امنیتی استاندارکهگیلویه و بویراحمدگفت: جامعه نیاز به احیا و بازآفرینی ارزش های دفاع مقدس دارد ودرحقیقت حفظ این ارزش ها(فرهنگ ایثار و شهادت) سرمایه اجتماعی جامعه محسوب می شوند که می تواند یک ملت را از بحران ها و از گردنه های سخت و مهلک عبور دهد.
رئیس جهادکشاورزی گچساران گفت:متاسفانه با توجه به خشکسالی های اخیر و کم بارشی ها برخی کشاورزان این شهرستان اقدام به کشت های صیفی و محصولات آب بر نمودند که این اقدام جای بسی تاسف برای کشاورزان آگاه به علم کشاورزی در این منطقه است.
دانشگاهی که به علت کاهش جمعیت و سایر موارد در پرداخت هزینه های خود عاجز مانده باید با توسعه پفکی تحصیلات تکمیلی و پذیرش بی حد وحصر و فله ای دانشجو در مقاطع ارشد و دکتری این هزینه ها را جبران نماید.
پاسداران، مردانی با آرمان‌های مکتبی انسانی هستند که در حساس‌ترین لحظات تاریخ از میان خلق برمی‌خیزند و همچون دژی مستحکم مردانه و شجاعانه برای رسیدن به حق و حقیقت و حفظ آن گام برمی‌دارند.
امام جمعه موقت گچساران/
امام جمعه موقت گچساران گفت:مسئولین فردای قیامت مسئول هستند و درهمین دنیا هم در پیش گاه مردم مسئولند و باید پاسخگو باشند ،هر کسی که مسئولیت بزرگ تر و سنگین تری داشته باشد فردای قیامت هم حساب و کتابشان هم بیشتر است.

صفحه‌ها