نمایش 1 - 10 از 381
کاپیتان فوتبال نفت و گاز گچساران گفت:حاج قاسم از تمام جهات یک الگوی موفق برای نسل های جوان به شمار می روند بنابراین نگاه، رفتار، منش و عمل سردار سلیمانی باید الگوی ورزشکاران قرار بگیرد.
مدیرعامل شرکت نفت وگاز گچساران گفت:مکتب شهید سلیمانی ظرفیت این موضوع را دارد که متولدکننده حاج قاسم‌های جدید برای انقلاب اسلامی و دیگر جوامع آزادی خواه دنیا باشند.
رئیس شورای شهر دوگنبدان گفت:مکتب شهید سلیمانی برگرفته از مکتب عاشوراست ، لذا باید به آنچه که حاج قاسم عمل کرده مبنای کار و عمل مان باشد و مکتب شهید سلیمانی بایستی در جامعه تبیین و نهادینه شود.
پژوهشگر فضای مجازی و رسانه گفت: اگر "حاج قاسم" در فضای مجازی ماموریت داشتند قطعا شبکه ملی اطلاعات و پیام رسان های داخلی را راه اندازی می کردند و اجازه نمی دادند فرمایشات حضرت آقا به روی زمین بمانند.
رئیس حوزه علمیه گچساران گفت:حاج قاسم درس آموز مکتب اهل بیت علیهم السلام بوده است در مقابل جبهه کفر قطعا مهمترین درس و اهمیت شخصیت استکبار ستیزی ایشان بود.
کارشناس علوم ارتباطات و رسانه گفت:ما در یک منازعات روایتی قرار داریم و دشمن دارد با روایتگری نادرستی آن ارزش ها و اهدافی را که شهید سلیمانی به خاطر آنها جانش را تقدیم کرده ،زمین بازی را عوض می کند.
فعال سیاسی و فرهنگی گچساران گفت:شاخصه مهم "حاج قاسم سلیمانی"ولایت پذیری و ولایت دوستی بودو اما وظیفه اصلی دستگاه دیپلماسی، حفظ ارزش ها، اعتبار، حریم و اقتدار نظام اسلامی در روابط با سایر ملل خواهدبود.
هدایت خواه گفت: رمز اصلی محبوبیت شهید سلیمانی در میان مردم همین اخلاص است در حقیقت شهید سلیمانی تمام موضع گیری ها و رفتارهایشان حکیمانه بود.
صادقی اگفت:"حاج قاسم" به شخصه دنبال راه اندازی مکتب و مسلک خاصی برای مشهور شدن نبود ، او دنبال بندگی بود عشق به آرمانی که به نور قرآن منور و مقدس بود و خود نیز در چشمه زلال این معرفت مقدس شد الگو و سرمشق شد ، و این محبوبیت تا فراتر از مرزها توسعه یافت .
درگفتگو با کارگردان گچسارانی مطر شد؛
کارگردان گچسارانی گفت:حرکت در مسیر دغدغه های رهبر انقلاب عامل موفقیت دولت سیزدهم خواهد بود، در همین راستا بایستی دولت "آیت الله رئیسی" اولویت کارش را در رفع موانع اقتصادی، فساد ستیزی، ایجاد اشتغال، عدالت محوری و خدمت صادقانه به مردم قرار دهد.

صفحه‌ها