نمایش 1 - 10 از 421
تحلیلگر مسائل سیاسی مطرح کرد؛
یدالله مرادی از ۱۲ فروردین به‌عنوان نماد واقعی مردم‌سالاری دینی و تکمیل‌کننده انقلاب ۵۷ نام برد و این روز را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی برشمرد.
دکتر زراعت کیش:
دکتر زراعت‌کیش گفت: کاهش وابستگی به نرخ دلار، بهبود وضعیت دیپلماسی اقتصادی و افزایش صادرات می‌توانند گشایش‌هایی را در بحث افزایش تولید و رونق اقتصادی در کشورمان ایجاد کنند.
سرمربی فوتبال نفت وگاز گچساران گفت: اگر مسئولین توجه بیشتری به تیم داشته باشند و دلسوزانه‌تر کنار تیم باشند فوتبال گچساران به جایگاه اصلی‌اش بازخواهد گشت.
کارگردان گچسارانی گفت: اقدام خصمانه اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران بر محبوبیت این نهاد انقلابی در اقصی نقاط عالم نیز خواهد افزود و این توطئه مذبوحانه دشمن محکوم‌به شکست است.
داور لیگ برتر فوتبال کشور:
راهی گفت:کارنامه تاریخی آمریکا و اتحادیه اروپا پر از ظلم و جنایت است و نظام سلطه با تروریست خواندن سپاه پاسداران به دنبال جبران شکست های خود در منطقه است.
سرمربی نفت وگاز گچساران گفت:رمز موفقیت تیم همان همدلی وحدت و یکی شدن همه عوامل تیم و مجموعه مسئولین شهری و استانی است که امیدواریم این اتفاق به بهترین شکل ممکن رقم بخورد.
در گفتگو با آفتاب جنوب مطرح شد؛
داور لیگ برتر فوتبال گفت:امروز انقلاب اسلامی به پشتوانه ولایت فقیه در همه عرصه ها قوی شده و اگر دشمن باز هم بخواهد غلطی بکند"عین الاسد" تکرار خواهد شد.
در گفتگو با آفتاب جنوب مطرح شد؛
سرمربی فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: یک همدلی خوب بین اعضای تیم وجود دارد که این همدلی باید در بین مسئولین شهرستان هم جریان پیدا کند و در چارچوب وظایف شان از تیم حمایت کنند.
در گفتگو با آفتاب جنوب مطرح شد؛
فعال رسانه ای گفت:بررسی دقیق فضای مجازی و رصد شبکه‌های ماهواره‌ای به ویژه اینترنشال سعودی لندن‌نشین و بی‌بی‌سی سلطلنتی انگلیسی نشان می‌دهد در جنگی نابرابر در تمامی سنگرهای رسانه‌ای قرار داریم.
در گفتگو با آفتاب جنوب مطرح شد؛
مدرس حوزه و دانشگاه گفت:آزادی بی قید و شرط در فضای مجازی زمینه انحراف را فراهم می کند،افراد انقلابی و دلسوز اگر تلاش و جهاد تبیین کنند قطعا به موفقیت می رسند چرا که این وعده الهی است.

صفحه‌ها