نمایش 1 - 10 از 453
معاون فرماندار گچساران:
معاون فرماندار گچساران گفت: دشمنان نظام به دنبال این هستند که دستاوردهای انقلاب را کم‌رنگ جلوه دهند و یاس و ناامیدی را در جامعه پمپاژ کنند به خیال خام خودشان اثبات کنند که انقلاب ناکارآمد بوده است و بین مردم و مسئولین شکاف ایجاد کند.
فرماندار گچساران:
فرماندار گچساران گفت: در حوزه انتخابیه گچساران و باشت، تنور انتخابات کاملاً داغ و مردم فهیم و نجیب این منطقه به دلیل وفاداری به آرمان‌ها ی انقلاب اسلامی با شور و شعور بی‌نظیری موضوع انتخابات را پیگیری می‌کنند.
امام‌جمعه گچساران گفت:
امام‌جمعه گچساران گفت: شهید سلیمانی نه‌تنها پرچم‌دار و نماد مبارزه با استکبار جهانی، بلکه یک تفکر استکبارستیزی بود. او شاگرد ممتاز مکتب روح‌الله بود که در مبارزه با استکبار هیچ مرزی نمی‌شناخت.
امام‌جمعه موقت گچساران گفت:
امام‌جمعه موقت گچساران گفت: بزرگان و چهره‌های صاحب نفوذ در طوایف مختلف استان، مسئولان، متولیان امر فرهنگ و رسانه‌ها می‌توانند جهت برچیده شدن این رسم و فرهنگ نادرست نقش بسزایی ایفا کنند.
حجت‌الاسلام ذبیحی نژاد گفت:
حجت‌الاسلام ذبیحی نژاد گفت: امروز ترويج سيره اهل‌بیت علیهم‌السلام و فراهم آوردن زمينه آشنايی مردم با الگوهای رفتاری بزرگان دينی، كليد رفع مشكلات و معضلات جامعه خواهد بود.
حجت الاسلام خادمی مطرح کرد؛
کارشناس مذهبی بابیان اینکه بارزترین خصوصیت اخلاقی حضرت زهرای مرضیه سلام‌الله علیها دفاع از ولایت و ولایت مداری است افزود: ایشان نمونه بارز ایستادگی در برابر ظلم و دفاع از آرمان‌های حق و حقیقت است.
امام‌جمعه گچساران گفت:
امام‌جمعه گچساران گفت: حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها نماد برجسته ولایتمداری و الگوی بارز دفاع از حریم ولایت است که این ویژگی باید موردتوجه آحاد مختلف مردم به‌ویژه مسئولان قرار بگیرد.
تحلیل گر مسائل سیاسی گفت:
تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت: دانشجویان توانستند در هرجایی که انقلاب نیاز داشت برای سلامت و ضمانت حرکت صحیح انقلاب همچون دیدبانی آگاه و تیزهوش و با نگاه دوراندیشانه از انقلاب صیانت کنند.
نگاهی به وضع کتاب‌خوانی در بام نفت ایران:
رئیس کتابخانه‌های عمومی گچساران گفت: گچساران دارای 12 باب کتابخانه است که تعداد 6 باب آن در محیط شهری و 6 باب آن‌هم در مناطق روستایی قرار دارد که بالغ‌بر 100 هزار جلد کتاب در کتاب‌خانه‌های عمومی این شهرستان وجود دارد.
حجت الاسلام خادمی:
فعال رسانه‌ای گچساران گفت: رسانه‌های آمریکایی و اروپایی به‌جای پرداختن به کشتار کودکان وزنان بی‌گناه غزه با استفاده از تکنیک تحریف، اصل ماجرا را رها کرده و مظلوم‌نمایی و حمایت از رژیم جعلی و کودک کش اسرائیل را برجسته می‌کنند.

صفحه‌ها