نمایش 1 - 10 از 124
مدیر کل اسبق میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد /
مدیر کل اسبق میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه باید قدس و فلسطین از دایره تنگ عربی خارج شود و مسیر حمایت جهانی را بیابد،گفت:ایران بایدموضوع فلسطین را دستور اولویت اول سیاست خارجی خود قرار دهد ، این مطالبه آرمانی حضرت امام (ره) و شهدای انقلاب و مبارزین بزرگی چون شهید چمران و متوسلیان بوده و هست.
فرماندارگچساران/
فرماندارگچساران گفت:سپاه در این عملیات سیلی محکمی به تروریست ها و حامیان آنها در منطقه و جهان زد و به آنها یادآور شد که جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح آن قادر هستند هرگونه تجاوزی را هر چند کوچک هم باشد قاطعانه و ویرانگرانه پاسخ دهد.
عضو شورای شهرگچساران/
عضو شورای شهر گچساران گفت: امروز به تداوم گفتمان امام (ره) در کشور احتیاج داریم و تنها راه نجات انقلاب و نظام، تداوم گفتمان و اندیشه حضرت امام (ره) است پراکه گفتمان امام و اندیشه بزرگ ایشان نشات گرفته از سیره امامان معصوم و انبیاء الهی است.
محمد رمضانی/
یک تحلیل گر مسائل سیاسی در گچساران گفت: مجوز حضور فائزه هاشمی که دروازه همه بلاد بر او بسته است،نوعی دهن کجی به مردم این دیار است وبه نظر می رسد مردم این شهر از هر جریان فکری تحمل این حرکت سخیف را ندارند.
فعال فرهنگی و سیاسی گچساران در گفت وگویی کوتاه به دلایل نامگذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری و نقش دولت در عمل به این شعار مطالب را بیان کرد.
سرمربی هندبال نفت و گاز گچساران/
سرمربی نفت و گازگچساران گفت:بازی مقابل سپاهان یکی از حساس ترین مسابقات این فصل ما خواهد بود ،به امتیازات کامل این دیدار برای قهرمانی نیاز داریم بازیکنان اگر می خواهند قهرمان لیگ برتر شوند باید سپاهان را در خانه خودش شکست دهند.
ناگفته های یدالله مرادی از نقش برخی عوامل در فتنه۸۸/
مدیرکل اسبق میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد گفت:به عبارتی جبهه جهانی علیه انقلاب اسلامی آنچنان از فتنه 88ذوق زده شده بودند که حمایت خود از عوامل فتنه حتی ملاحظات دیپلماسی را هم درموارد زیادی نادیده می انگاشتند، اما حماسه 9دی استمرار عزتمندانه انقلاب اسلامی را تضمین کرد.
مسول قرارگاه دانشجویی گچساران/
مسول قرارگاه دانشجویی شهید آقایی ونداگچساران گفت: اگر چه مثلث شوم آمریکا،اسرائیل و انگلیس تمام هم و غم خود را برای براندازی نظام در سال 88 با ایجاد فتنه و همراهی عوامل داخلی به کار گرفتند اما حضور آگاهانه و حماسی مردم در 9 دی شکست سنگین دیگری را برای آنان به ارمغان آورد.
دانشجوی گچسارانی/
فعال سیاسی گچساران گفت:دشمنان برای عملیاتی کردن این ریسک بزرگ و حماقت آمیزفتنه 88، بدیهی بود که هم نیاز به گوگوش داشتند و هم به سروش، در این بازی که هاشمی می خواهد صحنه گردان اصلی آن باشد، مهره سفید شطرنج خود را انتخاب و بهترین گزینه برای این خیمه شب بازی موسوی می شود کسی که سوختن و از میدان به در رفتنش آنچنان ضرری نداشته باشد.
حقایق تلخ دانشگاه آزادگچساران از زبان دختر دانشجو/
دانشجوی دخترگچسارانی گفت:این خانم مسئول چنان با حالت خشن مرا از پشت هل می داد که چادر از سرم افتاد و من فریاد می زدم "چادرم؛چادرم افتاد،چادرم را بده"،چادرم را از زیر پایش بیرون کشیدم ودرهمین حال که همچنان به هل دادن ادامه می دادچادر را روی سرم انداخت.

صفحه‌ها