نمایش 1 - 10 از 154
درگفتگو با یک عضو شورای شهرمطرح شد؛
یک عضو شورای شهر گفت: برخی افراد که بدنبال تشویش اذهان عمومی دراین خصوص هستند باید گفت که عملا عَلم مقابله با قانون را برافراشته اندکه دراین خصوص اشخاص برای اعضای شورا ملاک نیستند بلکه فصل الخطاب قانون است و درروند اجرای قانون هم نمی شود برای یک شهروندی که عنصر معلوم الحال است قانون را اجرا نکرد.
مدیرمنابع انسانی شرکت نفت و گاز گچساران/
مدیرمنابع انسانی شرکت نفت و گاز گچساران گفت:ورزش کهگیلویه و بویراحمد بدون حضور تیم های نفتی رونقی نداردو بارها نیزاعلام کرده ام که اختلافی میان مسئولان ورزش و مدیریت نفت وجود ندارد، اماقضاوت های عجولانه و غیرکارشناسی سم مهلکی برای ورزش است که در این سال ها شاهد اظهارنظرهای ناعادلانه از سوی برخی بوده ایم.
یداللله مرادی/
فعال سیاسی کهگیلویه و بویراحمد گفت:قیام 15خرداد42یک روزو یا یک واقعه نیست بلکه یک مسیر و یک حرکت فراگیر است که باید تحلیل و واکاوی شود تا ارزش و جایگاه آن درشکل دهی و شکل گیری مبارزات بیشتر شناخته و برای نسل جوان و دانشگاهی شکافته شود.
دانشیاراقتصاد دانشگاه علوم تحقیقات تهران/
دانشیاراقتصاد دانشگاه علوم تحقیقات تهران گفت:قطعاً موضع ضعف دیپلماسی خارجی در شرایط کنونی پذیرفته نیست و همگان می‌دانند که لحظه‌ای درنگ در خروج از برجام نتیجه‌ای جز اتلاف منابع ملی و انحراف در پی نخواهد داشت.
مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران/
مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران گفت:گچساران نقش ویژه‌ای در اقتصاد کشور دارد و روزانه ۶۳۰ هزار بشکه نفت، ۱۸ هزار بشکه ان جی ال و ۱۰ هزار بشکه نفتا در این شرکت تولید می شودودرراستای شعارسال همه تلاش خود را برای حمایت از سازندگان داخلی به کار می گیریم تا بتوانیم باعث اشتغال زایی شویم.
عضو شورای شهرگچساران/
عضو شورای شهر گچساران گفت: به دور از هر هیاهو و سیاه نمایی از جانب آنانی که اجرای قانون وعدالت منافعشان را به خطر می اندازد، اگر در شورای شهر گچساران تنها هم بمانم یک قدم از منافع مردم عقب نخواهم نشست و این را تاریخ گواهی خواهد داد.
رئیس جهادکشاورزی گچساران گفت:متاسفانه با توجه به خشکسالی های اخیر و کم بارشی ها برخی کشاورزان این شهرستان اقدام به کشت های صیفی و محصولات آب بر نمودند که این اقدام جای بسی تاسف برای کشاورزان آگاه به علم کشاورزی در این منطقه است.
احمد خورشیدی آزاد:
تحلیل گر مسائل راهبردی گفت:استراتژی منطقه ای آمریکا این است که فرقه های انحرافی اسلامی مانند بهاییت ، وهابیت ، طالبان ، داعش و جیش الاسلام تولید کرده وبه جان حکومت های مستقل بیندازد و آنها را تجزیه کند و منافع آنان را تصاحب بکند.
رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت و گاز گچساران /
رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت و گاز گچساران گفت:عملکرد خوب کارکنان آتش نشانی و کارشناسان HSE در حادثه و مهار "چاه 147"نشان از آمادگی آنها برای پیشگیری و مبارزه با هر گونه حادثه ای است و تلاش این عزیزان باعث پیشگیری از بروز حوادث در عملیات سخت و پیچیده مهار چاه رگ سفیدشد.
مدیرخدمات نفت و گازگچساران/
مدیرخدمات شرکت نفت و گازگچساران گفت:با حمایت از کالای ایرانی علاوه بر بی نیازی کشور به کالاهای خارجی می‌توانیم زمینه اشتغال پایدار را فراهم کنیم و از سوی دیگر از خروج ارز به جهت واردات کالاهای مشابه جلوگیری می‌شود که این خود یکی از دغدغه های اصلی اقتصادی است.

صفحه‌ها