نمایش 1 - 10 از 164
گفتگوی اختصاصی با کارشناس مسائل استراتژیک؛
تحلیل گر مسائل استراتژیک گفت:مقام معظم رهبری دربیانیه "گام دوم انقلاب" ماموریت هایی برای جوانان مد نظر قرار دادندیکی از بندهاپیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی است که به معنای مقاوم و قوی ساختن اقتصاد کشوردربرابر تکانه ها و ضربات است از جمله مقابله در برابر تحریم ها ، این یک طرح اساسی و نجات بخش است و یک ماموریت دیگر هم مبارزه با فساد است.
رخداد انقلاب آبی در گچساران
مدیرامور آب گچساران گفت:قبل از انقلاب هیچ گونه پروژه آبرسانی جهت تامین آب در سطح این شهرستان وجود نداشت درحالی که امروز اراضی که از طریق سامانه انتقال آب و شبکه های آبیاری در این شهرستان در مدار بهره برداری قرار گرفته و از دیم به آبی تبدیل شده اند در حدود 9هزار و 250هکتار است که حدود 13هزار هکتار هم در دست اقدام خواهد بود.
خاطرات یک مبارز انقلابی درگچساران؛
مبارز انقلابی گچساران گفت:متوجه شدم که ماشین ساواک مرا تعقیب می کند به خانه ای که در آن کوچه باریک واقع در آن خیابان بود وارد شدم که به سرعت چادر مشکی ام را از سرم درآورده و چادر رنگی پوشیدم وبدون اینکه متوجه شوند به منزل رفتم.
اظهارات جالب شفر درگچساران:
محقق آلمانی مسلمان شده گفت:دین مبین اسلام یک آرامش قلبی خاصی به انسان می دهد ،انقلاب اسلامی ماندگار خواهد شد و نابود شدنی نیست و انقلابی که پایه و اساس انقلاب حضرت مهدی (عج)است همچنان با قدرت به راهش ادامه خواهد داد.
مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران با اشاره به دستاوردهاي انقلاب اسلامي در صنعت نفت، گفت: 4 واحد نمك زدايي جمعاً با ظرفيت اسمي 330 هزار بشكه در روز پس از انقلاب ساخته شده است.
امام جمعه گچساران/
امام جمعه گچساران بر لزوم هوشیاری مردم و مسئولان برای ناکام گذاشتن توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی تاکید کرد وگفت:امروز دشمنان به عزت و اقتدار نظام اسلامی حسادت می کنند و به روشها و توطئه های مختلف سعی دارند تا مانع پیشرفت و توسعه نظام اسلامی شوند.
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشور گفت: به نظر می رسد متولیان امر داوران را به صورت آزمایشی و امتحانی برای رقابت های لیگ دو به کار می گیرند و تیم شهرداری بندرعباس این روزها متاسفانه از داوری خیلی ضربه خورده است و امروز هم این وضعیت برای تیم مان تکرار شد.
فرماندارگچساران مطرح کرد؛
فرماندار گچساران گفت:با توجه به برآوردي كه انجام گرفته و اعلام نظر كارشناسان مبلغ 121 ميليارد ريال به زير ساخت‌ها و تاسيسات اين شهرستان براثر بارندگی‌های اخير خسارت وارد شد.
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران:
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: ۷ گروه تعزیه‌خوانی آماده اجرای برنامه در ماه محرم هستند که مهمترین هدف اداره فرهنگ و ارشاد صیانت از هویت ایرانی و اسلامی است واین گروه‌ها در شهرها و مناطق روستایی گچساران در محرم به اجرای شبیه‌خوانی می‌پردازند.
رئیس منابع طبیعی گچساران/
رئیس منابع طبیعی گچساران گفت:کمبود شدید نیروی انسانی مهم‌ترین مانع در حفاظت از منابع طبیعی است و 80 درصد از مراتع این شهرستان به دلیل کاهش بارش نزولات آسمانی و تأثیر خشکسالی، دچار خسارت شده است.

صفحه‌ها