نمایش 1 - 10 از 148
رئیس جهادکشاورزی گچساران گفت:متاسفانه با توجه به خشکسالی های اخیر و کم بارشی ها برخی کشاورزان این شهرستان اقدام به کشت های صیفی و محصولات آب بر نمودند که این اقدام جای بسی تاسف برای کشاورزان آگاه به علم کشاورزی در این منطقه است.
احمد خورشیدی آزاد:
تحلیل گر مسائل راهبردی گفت:استراتژی منطقه ای آمریکا این است که فرقه های انحرافی اسلامی مانند بهاییت ، وهابیت ، طالبان ، داعش و جیش الاسلام تولید کرده وبه جان حکومت های مستقل بیندازد و آنها را تجزیه کند و منافع آنان را تصاحب بکند.
رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت و گاز گچساران /
رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت و گاز گچساران گفت:عملکرد خوب کارکنان آتش نشانی و کارشناسان HSE در حادثه و مهار "چاه 147"نشان از آمادگی آنها برای پیشگیری و مبارزه با هر گونه حادثه ای است و تلاش این عزیزان باعث پیشگیری از بروز حوادث در عملیات سخت و پیچیده مهار چاه رگ سفیدشد.
مدیرخدمات نفت و گازگچساران/
مدیرخدمات شرکت نفت و گازگچساران گفت:با حمایت از کالای ایرانی علاوه بر بی نیازی کشور به کالاهای خارجی می‌توانیم زمینه اشتغال پایدار را فراهم کنیم و از سوی دیگر از خروج ارز به جهت واردات کالاهای مشابه جلوگیری می‌شود که این خود یکی از دغدغه های اصلی اقتصادی است.
شهردارگچساران /
شهردارگچساران گفت:سرانه فضای سبز در گچساران هم اکنون به 9.9 متر برای هرنفر رسیده است که در این زمینه باید تلاش کرد تا سرانه فضای سبز در این شهر به 11متر و به حد استاندارد با سرانه کشوربرسد.
احمد خورشیدی آزاد/
تحلیل گر مسائل اقتصادی گفت:دولت حرفی دررابطه با اقتصاد ندارد ، دولت می توانست سیاست جایگزین دلار را اجرا کند ، می توانست موازنه ریال و روبل یا ریال و یوآن یا ریال و مارک را برقرار بکند تا اندازه ای از تسلط دلار خلاص بشویم و نکرد ، دولت می توانست جلوی خروج بی رویه و مشکوک ارز رابگیرد اما نکرده است.
شهردار گچساران/
شهردارگچساران گفت: در سه ماهه آخر سال گذشته بیش از 250 هزار متر مربع از معابر گچساران آسفالت شد که این میزان آسفالت در معابر کمتر توسعه یافته این شهر که قریب بر 27 سال از آسفالت اولیه این نقاط گذشته بود، انجام گرفت.
سرمربی نفت و گازگچساران/
سرمربی نفت و گازگچساران گفت:هر هفته نتایج به گونه ای رقم می خورد که اصلا نمی توان پیش بینی کرد کدام تیم ها مدعی صعود هستند ، با تمام توان در دیدارهای آینده به مصاف حریفان می رویم .
دانشیار اقتصاددانشگاه علوم تحقیقات تهران /
دانشیار اقتصاددانشگاه علوم تحقیقات تهران گفت:بایدنسبت به کالاهای تولیدی خودمان تعصب ویژه ای داشته باشیم درحالی که مصرف کننده بیش از ۴۰میلیارد دلار کالای وارداتی خارجی هستیم ،دولت هم باید در زمینه حمایت از کالای ایرانی سیاستگذاری کند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس/
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: حمایت از کالای ایرانی مختص به توجه و پیگیری مسئولان نیست بلکه تک تک افراد جامعه در تحقق این مهم سهیم هستند،حمایت از تولیدکنندگان داخلی از سویی بر روند تولید و اشتغالزایی تاثیرگذار است و از سوی دیگر شاهد کاهش روند بیکاری در جامعه خواهیم بود.

صفحه‌ها