هفته هفدهم لیگ برتر هندبال/
تیم هندبال نفت و گاز گچساران دراین فصل از رقابت های لیگ برتر، فصل پرتنش و ناآرامی را پشت سر گذاشت و با تغییرات مدیریتی و نیز گرفتن چند بازیکن جدید؛هرگز نتوانست آن طور که شایسته است مسیر موفقیت را پیدا کند و به روزهای خوب سال های گذشته خود بازگردد.
نماد آرامش و استواری طبیعت:
برای لحظاتی، کار و دغدغه هایتان را کنار بگذارید و همراه با ما به دیدن تصاویری از "خامی" مشغول شوید؛ آرامش این کوهستان را با اعماق وجودتان لمس کنید و دل به طبیعتی تماشایی بسپارید.
فتونیوز:
فتونیوز آفتاب جنوب در این قسمت از عکس نوشته های خود به پشت پرده حضور گدایان جدید درخیابان های گچساران و نیز وضعیت زندگی مردم در محله محروم سادات این شهر حکایت دارد.
دیدار حساس نفت و گاز گچساران با نیرو زمینی تهران در چارچوب رقابت های هفته بیستم ليگ دسته دوم فوتبال کشور با حاشيه های فراوان ناتمام ماند.
مراسم گرامیداشت 27شهید حادثه تروریستی استان سیستان و بلوچستان با حضور قشرهای مختلف مردم، علما، روحانیان و مسئولان در گچساران برگزار شد.
فرماندار گچساران:مسئولین باید اختلافات را کنار بگذارند و قرار هم نیست که مردم قربانی اختلافات مسئولین شهرستان شوند و به جد تذکر می دهم و روسای دستگاه های اجرایی را به تعامل بیشتر دعوت می کنم و اگر فردی و یا افرادی را به عنوان فرد عامل اختلاف در اداره ای مشاهده کنم با شدیدترین شکل برخورد خواهد شد.
چهره گچساران مکدر از متکدیان:
جولان متکدیان در خیابان های گچساران یکی از عوامل زشت شدن سیمای شهر و رنجش شهروندان است که برای پایان دادن به چرخه معیوب جمع آوری این افراد و بازگشت مجددشان به جامعه، به موضوعی بیش از تشکیل جلسات بی ثمر و مصوبه های کنونی نیاز است.
دبیر موتلفه گچساران:نماینده مجلس چه عددی است که بتواند اعمال نفوذ کند آن هم نماینده ای که اصلاح طلب است وحداقل در این حوزه ردپایی ندارد.
گذری در بافت فرسوده شهر:
اینها همان زنان ومردان ساده دل محله سادات گچساران هستندکه گپ وگفت روزمره در زیرآفتاب زمستان یا سایه درختان بیددرتابستان، تنها تفریحشان شده است.
سرآب ننیز گچساران همان روستایی است که سرشار از حس ،حال خوش و پر از شادابی است و شاید بهتر باشد شما هم به جرگه روستاگردان بپیوندید.
بامدادامروز مجتمع مسکونی قضات و کارمندان دادگستری گچساران مورد شلیک گلوله افراد ناشناسی قرارگرفت.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران از ورود مدعی العموم به موضوع حقوق معوقه کارگران پتروشیمی گچساران اعم از شرکت فرابرد و ناردیس خبرداد.
برف تداعی‌کننده معانی و خاطرات خوش زیادی مثل تعطیلی، آدم‌برفی و برف‌بازی است.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۱۲۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در گچساران خبر داد.
در انتخابات گذشته و طبق میل نماینده فعلی، دو قطبی فاجعه باری شکل گرفت که گذشته از منحصر به فرد بودن آن و نه منحصر به جمع بودن آن! در تحلیل و گرفتن تصمیمی اشتباه! باعث شد برنده انتخابات سال ۹۴ درگچساران یکی از رکورداران تعداد آرا به نسبت جمعیت باشد.