مراسم تکریم و معارفه فرماندهان قدیم و جدید سپاه ناحیه گچساران با حضور جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان برگزار شد.
حجت الاسلام ذبیحی نژاد مطرح کرد؛
حجت الاسلام ذبیحی نژاد گفت:دشمن با پوشش دفاع از حقوق بشر هرگونه هجمه و خصومت با نظام اسلامی را مطلوب جلوه می‌دهد و متاسفانه هم از برخی به اصطلاح نادانان درون کشور نیز یارگیری می‌کند.
با حضور دهه هشتاد و نودی ها؛
اجتماع بزرگ همخوانی سرود "سلام فرمانده" صبح امروز با حضور پرشور سربازان امام عصر(عج) و اقشار مختلف مردم در گچساران برگزار شد.
کهگیلویه ای های ولایتمدار در اجتماعی باشکوه و با اجرای سرود «سلام فرمانده» با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
سرهنگ پسنده مطرح کرد؛
سرهنگ پسنده گفت:ادعاهای دولتمردان آمریکایی در بحث حمایت از حقوق بشر به نوعی سوءاستفاده ابزاری آنها در عرصه های سیاسی و اقتصادی را به وضوح نشان می دهد.
اجتماع بزرگ و باشکوه «سلام فرمانده» در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد تا دهه نودی های شهر یاسوج به ساحت امام عصر (عج) عرض ارادت کنند.
حجت الاسلام حجازی گفت: تلاش کنیم که مردم متضرر نشوندچراکه کار باید جهادی و انقلابی صورت بگیرد،پس اگر کاری قانونی و قابل حل است و نیازمند بودجه کلانی هم نیست که نباید معطل کرد.
همایش مردمی «سلام فرمانده» با حضور خواننده این سرود در یاسوج، دهدشت و گچساران اجرا می‌شود.
خبرصوتی:
رئیس اداره هواشناسی گچساران گفت: از ابتدای امسال تاکنون 63 روز غبارآلود در این شهرستان ثبت شده است.
پس از سال‌ها فراق؛
پدر شهید «اسفندیار محمدی» پس از تحمل یک دوره بیماری و دوری، به فرزند شهیدش پیوست و آسمانی شد.
حقوق بشر ابزاری برای توجیه جنایات:
فاجعه حمله هوایی آمریکا به هواپیمای ایرباس ایرانی نقض حاکمیت ایران در آب‌های سرزمینی خود به وسیله آمریکا و یکی از موارد نقض حقوق بشر، حقوق بین‌الملل و حقوق سازمان بین‌المللی هوانوردی محسوب می‌شود.
حجت الاسلام عبودی گفت:آمریکایی ها به هیچ وجه معتقد به حقوق بشر نیستند ونقض حقوق ملت ها بخش جدایی ناپذیر سیاست آنها به شمار می رود اگرچه تنها به منافع خودشان باور و توجه دارند.
مدیر کل ورزش و جوانان گفت:تلاش داریم هم در بُعد قهرمانی و هم بعد همگانی، ورزش استان را توسعه دهیم اگرچه تکمیل طرح های نیمه تمام در اولویت است.
یادی از شهید جاویدالاثرحماسه پد خندق:
شهید جاویدالاثر"خدامراد شرافتی" اسلام و انقلاب را بر هر چیز دیگری ترجیح می داد و در مدتی که از حضور در جبهه بر می گشت، در گچساران به فعالیت های تبلیغاتی می پرداخت.
چشمه ای که از قله کربلا جاری شد؛
حماسه پد خندق در آخرین روزهای دفاع مقدس با همه تلخی هایش، اما تصویری از مقاومت غرور آفرین فرزندان دیار آریوبرزن در دل جزایر مجنون به جا گذاشته است.