نمایش 1 - 10 از 789
برخورد شدید خودروی پراید با گاردریل در جاده گچساران به باشت(شلالدون) موجب خسارت شدیدبه این وسیله نقلیه و مصدومیت راننده شد.
حرفه ای که همچنان مظلوم است/
تنها آیتم جدید مراسم تجلیل امسال نسبت به سال های گذشته برگزاری این آیین درسالن جدید جلسات فرمانداری گچساران بود که بار دیگر دغدغه های تکراری و عملی نشده خبرنگاران و اصحاب رسانه مطرح شد.
جلسه شورای اداری صبح امروز به ریاست فرماندارگچساران برگزار شد.
مهمترین دغدغه های خبرنگاران گچسارانی/
این روزها خبرنگاران گچسارانی از دردهای جامعه می‌نویسند تا مشکلات مردم برطرف شود، اما چه کسی باید به مشکلات خبرنگار بپردازد؟
پدیده ماه گرفتگی یا خسوف جزئی در شامگاه دوشنبه 16 مرداد ماه جاری رخ داد که در این پدیده،‌ تنها بخشی از ماه درون سایه زمین قرار گرفت.
45کوهنورد گچسارانی به "علم کوه" دومین قله مرتفع کشور،به ارتفاع ۴۸۵۰ متر واقع در استان مازندران صعود کردند.
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از تمرینات تیم هندبال بزرگسالان این باشگاه اعزامی به مسابقات باشگاه های جهان بازید کرد.
مسابقات والیبال در آب "جام ادارات" یادواره زنده یاد علی خالدی تبار از ملی پوشان واترپلو کشور در استخر شهداء گچساران برگزار شد.
پایان برجام با وضع مادر تحریم‌ها/
جوانان گچسارانی می گویند: اگر برجام ضمانت اجرایی داشت هیچگاه به این گستردگی شامل نقض برجام نبودیم اساسا برجام بر اساس اعتماد کامل ایران به آمریکا نوشته شد.
نماینده مردم گچساران و باشت با همراهی جمعی از مدیران کل استانی از روستاهای حوزه بویراحمد گرمسیری شهرستان گچساران بازدید کرد .

صفحه‌ها