نمایش 1 - 10 از 1129
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران روز گذشته اولین تمرینش درسال جدید را استارت زد تا بتواند مقابل بعثت کرمانشاه در رقابت های لیگ دو فوتبال کشور نتیجه خوبی کسب کند.
سیری در آفاق و انفس؛
مردم ایران در قالب کاروان‌های راهیان نور در ایام عید نوروز به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس می آیند تا بهترین روزهای سال نو را در کنار شهداء و خاطرات دوران دفاع مقدس سپری کنند.
حومه گچساران زیبایی های طبیعت خودنمایی می کند و می توان جلوه های زیبای آفریدگار را لمس نمود.
طبیعت پر از چشم اندازهای باور نکردنی ، منحصر به فرد و زیباست که همیشه ما را شگفت زده می کند،برای دیدن این زیبایی ها کافی است که تنها کمی از خانه های خود فاصله گرفته و از این مناظر لذت برد.
حال و هوای بازاردربام نفت ایران:
دلشان به همین آخر سالی خوش است؛ همین آخر سالی که بساط می‌کنند تا شاید کمی روزی‌ نصیبشان شود، کار نیست و داشتن همین شغل نیم‌بند هم غنیمت است.
هزاران نفر در گچساران در جشن‌های چهارشنبه‌سوری شرکت کردند و به جشن و پایکوبی پرداختند.
همه ساله با نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال، عده ای از افراد دچار حادثه های ناگواری می شوند که گاها تا آخر عمر برای آن ها یادآور خاطره تلخی خواهد بود.
با حکم "کرم جانی پور"، رئیس دانشگاه آزاد کهگیلویه و بویراحمد، از خدمات "روح اله مقیمی" مدیر سابق دانشگاه فنی سما واحد گچساران تقدیروعبدالکریم قاضی فر به عنوان رئیس جدید این واحد دانشگاهی منصوب و معرفی شد.
محرومیت در قلب بام نفت ایران:
مردمان روستای "قاسم آباد"از نداشتن آب شرب رنج می برند و با مشکلات زیادی در این منطقه دست و پنجه نرم می کنند ،اما عمق بروز این مصائب در گچساران واقعا فاجعه بار است!؟.
تیم بسیج نفت و گازگچساران در فینال مسابقات فوتسال کارکنان سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد،مقابل تیم ناحیه مقاومت بسیج لنده به برتری دست یافت.

صفحه‌ها