نظرسنجی

مهمترین مطالبه مردم گچساران از نماینده مجلس؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
مسابقه وبلاگ نویسی
حرف تو
خبرلنده
ناسور

تازه ترین ها

کلنگ احداث کارخانه لاستیک سبز جنوب کشور با حضور عباس حاج رسولی‌ها معاون وزیر نیرو و همچنین معاون وزیر صنعت و مسئولان کشوری و استانی در شهرک صنعتی باشت به زمین زده شد.
جشن تکمیل عملیات گازرسانی به روستاهای گچساران با حضورمعاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت گاز ایران در روستای آبریگون گچساران برگزار شد.
رزمایش شهدای مدافع حرم با حضور گردان های الی بیت المقدس و کوثر در گچساران از روز گذشته با رمز یا زهرا(س) آغاز شد و امروز به پایان رسید.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران/
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گچساران گفت: بسیجیان عزیز همواره در دفاع از اسلام و ارزش های اسلامی محکم و استوار ایستاده اند و دشمن را به بهت و حیرت وا داشته اند.
فرمانده سپاه فتح:
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت :به لطف الهی در اوج اقتدار و باافتخار تمامیت ارضی کشور عزیزمان را حفظ می‌کنیم؛ و شعار انقلاب را هم بر زبان‌داریم و شرایطی به‌مراتب بهتر از قبل داریم.
امام جمعه گچساران:
امام جمعه گچساران گفت: صهیونیست ها روزی شعار از نیل تا فرات و یا خاورمیانه جدید را سر می دادنداما امروز این وضع سوریه، عراق ، لبنان و یمن است که با اقتدار مقابل دشمنان مقاومت و ایستادگی می کنند در حالی که مقاومت ادعای شکست ناپذیری اسرائیل را در هم شکست است.
تاجگردون در گزارش عملکرد سالانه :
نماینده گچساران و باشت درمجلس گفت:مهم این است کسانی کار کنند که بدرد مردم می خورند ودر چهار سال گذشته به احدالناسی باج ندادم و امروز نیز باج نمی دهم.
سهل انگاری مسئولان دانشگاه پیام نور گچساران به حدی رسیده که عده ای از دانشجویان دانشگاه را تبدیل به جولانگاه وظاهرپرستی خود نموده و فضای عمومی دانشگاه را با حریم خصوصی خود و یا حتی با جایی دیگر اشتباه گرفته اند و با هر پوششی جولان می دهند.
یک دستگاه خودروی نیسان براثر لغزندگی درجاده گچساران به باشت واژگون شد.
تصاویری ازبارش زیبای برف درپایتخت طبیعت ایران را مشاهده می کنید.
هفته بیست و پنجم لیگ دسته دوم فوتبال/
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در هفته بیست و پنجم لیگ دسته دوم فوتبال کشور مقابل برق شیراز شکست را متحمل شد.
بیش از 50کارگر اخراجی شرکت نفت و گاز گچساران با تجمع در مقابل ساختمان مرکزی حراست این شرکت، خواستار بازگشت به کار وپرداخت معوقات حقوقی خود هستند.
جسد جوانی حدودا ۲۰ ساله با هویت نامعلوم توسط نیروی انتظامی گچساران در جاده کمربندی این شهرستان کشف شد.
هفته پانزدهم لیگ برتر هندبال/
تیم نفت وگاز گچساران در هفته پانزدهم لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در یک دیدار حساس نیروزمینی تهران را شکست داد .
امام جمعه گچساران گفت:مسئولان و متولیان امر وعده اتمام عملیات اجرایی مصلی را دوماهه می‌دهند ولی ماه‌ها از این وعده‌ها می‌گذرد و خبری از اتمام عملیات اجرایی نیست.

صفحه‌ها