نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
خبرلنده
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا

تازه ترین ها

گزارش تصویری؛
نم نم باران ،درختان ،گل ها و گیاهان را طراوت خاصی بخشیده و طبیعت این شهرستان را شاداب و سرزنده کرد.
مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید بنیاد مسکن گچساران با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
بررسی‌ها نشان می‌دهد در نیمه دوم زمستان بارش‌ها به وضعیت مطلوب می‌رسد، اما برخی کارشناسان می‌گویند حتی اگر بارش‌ها فراتر از حد نرمال باشد باید باز هم به فکر خشکسالی زمین بود.
گزارش تصویری؛
پس از بارش شدید باران طبیعت جلوه‌ای دیگر از خود را به رخ کشید. زمین مرطوب، صدای پرندگان و قطرات به جا مانده باران روی گلبرگ‌ها، طبیعت پس از باران هم زیباست.
رئیس شورای شهرگفت:قرار است طی یکی دو روز آینده تکلیف شهردار دوگنبدان مشخص شود،اما اینکه جناب "علی محمد آقایی" تایید صلاحیت شده اند و یا رد صلاحیت همچنان این موضوع در هاله ای از ابهام قرار دارد.
چراغی که به خانه رواست؛
جوانان جویای کار گچساران امیدوارند با ورود نمایندگان مردم استان در مجلس، در بحث آزمون استخدامی پتروشیمی گچساران نگاه ویژه ای نسبت به جذب نخبگان و جوانان تحصیل کرده این شهرستان محروم نیز داشته باشد.
گزارش تصویری؛
بارش شدید باران در گچساران موجب آبگرفتگی برخی معابر و خیابان‌های اصلی شهر شده است.
امام جمعه گچساران گفت:آنهایی که ادعای ولایتمداری و انقلابی دارند پا به روی هوای نفس شان بگذارند و سریع جلسه بگیرند ،نتیجه را اعلام و عملا هم به مردم بگویند نه اینکه به جان هم بیافتند .
مهمترین مطالبه و نیاز این پروژه تامین منابع مالی است در حالی که پروژه نیاز به تامین ماهیانه 30میلیارد تومان پول دارد که در سال 1401نیز به مرحله آبگیری برسد.
آیین تکریم و تجلیل از کارکنان بازنشسته امور مالیاتی گچساران با حضور مدیر کل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از کارکنان این اداره برگزار شد.
دشمن این بار هم با حذف میلیون ها پست و محتوا با موضوع حاج قاسم و مسدود کردن هزاران اکانت اینستاگرامی و تویتری بازهم به آن اهداف از قبل پیش بینی شده اش نرسید.
جادوی آخرین فصل سال و تاثیرات برف، دمای پایین و بادهای سرد زمستانی زیبایی های کوه خامی را به خوبی نشان می دهد.
مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت:بزرگترین درسی که حاج قاسم به ما یاد داد،نفی منافع شخصی و ترجیح آرامش و منافع ملت با محوریت استکبار ستیزی و حمایت از مظلومان بود.
فعال سیاسی گچساران گفت:مسئولین بایستی همانگونه که شهید سلیمانی خدامحور ، ولایت پذیر ، ساده زیست و جهادی بود، زندگی کنند یعنی به دنبال ثروت اندوزی و تجمل گرایی و باند و جناح بازی نباشند.
حسینی پور گفت:اگر تفکر "حاج قاسم" در عرصه بورس وجود داشت امروز دولتی ها به معنای واقعی کلمه دستشان را در جیب مردم فرو نمی کردند تا یک سرقت آشکار را از جیب مردم داشته باشند.

صفحه‌ها