نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
شبکه اطلاع رسانی دانا
خبرلنده
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر

تازه ترین ها

تمرکز راهبردی بر موضوع تولید در شعار سال‌های گذشته از سوی حضرت آقا، دارای یک منطق قوی علمی و تجربی است و علت آن‌هم این است که تولید کلیدواژه اصلی حل مشکلات اقتصادی کشور است.
موسی زارعی پور:
کارشناس رسانه گفت:رسانه‌ها نقش بی‌بدیلی درمانع زدایی دارند،بنابراین تبدیل‌شدن شعارمهار تورم و رشد تولید به گفتمان عمومی و درنتیجه مطالبه گری رسانه‌ها؛مهم‌ترین راهکار تحقق شعارسال خواهد بود.
جهادی‌های همیشه پای‌کار:
گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی گچساران و باشت در روزهای که می‌گذرند همچنان باجان و دل پای‌کار مردم هستند و جهادگران درصحنه دستگیری از نیازمندان، مقاوم‌تر از همیشه ایستاده‌اند.
کمی دور از شهر/
ما همواره طبیعت را بهترین موضوع برای عکاسی می‌دانیم و زیباترین لحظاتمان را در آن ثبت می‌کنیم، چرا که با دیدن این تصاویر می‌توانید برای دقایقی خود را در دامن طبیعت احساس کنید.
عملیات فتح المبین با رمز مبارك "یازهرا" از روز دوم فروردین ماه سال 61 به مدت 8 روز در چندین مرحله با هدف پاكسازی مناطق اشغالی وعقب راندن نیروهای بعثی در منطقه غرب رودخانه كرخه انجام شد.
یدالله مرادی:
تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: دولتمردان باید قدرشناس مردم باشند و با اجرایی و عملی کردن واقعی شعار سال آنهم با تفکر جهادی و انقلابی بایستی بار تورم را بر زندگی مردم کم کنند.
دکتر زراعت کیش:
دکتر زراعت‌کیش گفت: کاهش وابستگی به نرخ دلار، بهبود وضعیت دیپلماسی اقتصادی و افزایش صادرات می‌توانند گشایش‌هایی را در بحث افزایش تولید و رونق اقتصادی در کشورمان ایجاد کنند.
به مناسبت سالروز ملی شدن صنعت نفت:
شرکت نفت وگاز گچساران با تجربیاتی مانند استخراج، تولید و صادرات از سوی بیگانگان، مقاومت در برابر رژیم ستمشاهی با اعتصاب های كمرشكن، بمباران توسط رژیم بعث صدام، تكیه بر توان داخلی برای استقلال و تحریم ها، روزهای تلخ و شیرینی زیادی را پشت سر گذاشته است.
گزارش تصویری؛
ساعات پایانی سال 1401، بازار فروش «ماهی قرمز» در دیار بام نفت ایران بیشتر از بازارهای دیگر گرم است.
حال و هوای بازار در بام نفت ایران:
شور نشاط خرید شب عید این روزها که نفس سال 1401 به شماره افتاده، از پاساژ و مغازه نیز فراتر رفته و به میان بساط دست‌فروشان هم رسیده است.
با حضور جمعی از مسئولین:
آیین تکریم و معارفه فرماندهان جدید و قدیم حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی علیه‌السلام شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد.
جشنواره سفره آرایی هفت‌سین باهدف تکریم و احیای آئین‌ها و سنت‌های ایرانی اسلامی و ایجاد شورونشاط اجتماعی در بین مردم در پارک لاله گچساران برگزار شد.
آئین تودیع و معارفه مدیر کانون بسیج فرهنگیان گچساران و فرماندهان بسیج دانش‌آموزی این شهرستان با حضور مسئولان سپاه و آموزش‌وپرورش برگزار شد.
ترنم آرزوها، جشنواره ای برای دانش‌آموزان نیازمند:
معلمین و خیرین گچساران در آستانه سال نو با برگزاری جشنواره ترنم آرزوها (جشن گل‌ریزان) در مدرسه شهدای صنعت نفت به یاری دانش‌آموزان نیازمند این شهرستان شتافتند.
در مراسمی با حضور مسئولین؛
نخستین سالن تیراندازی تفنگ بادی گچساران با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی به بهره‌برداری رسید.

صفحه‌ها