نظرسنجی

عملکردچندماهه شهردارجدید گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
خبرلنده
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا

تازه ترین ها

عرفه؛ بهترین زمان محاسبه نفس/
انعکاس زمزمه مناجات کنندگان در فضای گلزارمطهر شهدای گچساران با تضرع و خشوع آنان، حال و هوای خاصی به مراسم بخشیده بود.
۹۹۳ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه سومین جایزه ملی داستان کوتاه "سقلاتون"درگچساران ارسال شد که از این تعداد ۶۷۰ اثر در بخش آزاد، ۲۰۳اثر در بخش بومی و ۱۲۰ اثر در بخش نفت بود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت:متاسفانه به مجموعه دستگاه فرهنگی اعتبارات کمی تخصیص داده می‌شود، آن چیزی که حضور اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رادر جامعه پررنگ نشان می‌دهد حضور هنرمندان است که گاهی بدون هیچ امکانات آثار زیادی در زمینه شعر، داستان، فیلم و مستند تولید می‌کنند.
فرماندارگچساران/
فرماندار گچساران گفت: در سالجاری مبلغ 150 میلیارد ریال به حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران تخصیص داده شده است و در واقع جشنواره سقلاتون به منظور ارتقاء توان نویسندگان، بهره‌مندی از خلاقیت و ایده‌های جدید برگزار می‌شود.
جانباز قطع عضو گچسارانی/
ابوالحسن غلامی نوشت:صنعت نفت و گاز و پتروشیمی در استان کهگیلویه و بویواحمد بالاخص شهرستان گچساران سالیانه جهت تأمین حدود۶هزار قلم انواع کالای ریز و درشت ضروری و شیمیایی بیش از یکصد و سی میلیارد تومان از بازارهای داخلی خرید می کند.
فرماندارگچساران/
فرماندار گچساران گفت: اخیرا ۱۹متکدی از سطح شهر گچساران جمع‌آوری شدند که ۶ نفر از آنها کودکان زیر ۱۸ سال ،11زن و ۲ مرد بودند.
در دوره آموزشی نمازکلید بهشت درگچساران مطرح شد؛
آشنایی سواد آموزان با ضرورت و چرایی اقامه نماز و احکام آن، قرائت صحیح نماز و تقویت نحوه تلفظ اذکار آن، تعمیق و تقویت فرهنگ اقامه نماز و نگرش سواد آموزان نسبت به این فریضه واجب الهی از مهمترین اهداف برگزاری دروه آموزشی "نمازکلید بهشت" درگچساران بود.
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران/
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: ۹۹۳ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه سومین جایزه ملی داستان کوتاه سقلاتون ارسال شد که از این تعداد ۶۷۰ اثر در بخش آزاد، ۲۰۳اثر در بخش بومی و ۱۲۰ اثر در بخش نفت بود.
با حضورعاشقان اهل بیت(ع):
گچساران در سالروز شهادت پنجمين اختر تابناک آسمان امامت و ولايت ،حضرت امام محمد باقرعلیه السلام غرق در عزا و ماتم شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گچساران گفت: شرایط و آب هوایی روستای محروم آبریگون به گونه‌ای بود که دمای هوا در بعضی از روزها بالای ۵۳ درجه می‌رفت، اما با این وجود، جهادگران عزم خود را برای ارائه خدمات جزم کرده بودند.
سرهنگ جهانبخش نوروزی شاخص‌‌ترین چهره اصولگرا در ایل قشقایی نامه‌ای خطاب به دکتر محمود کریمی، افراسیاب طاهری، خسرو طاهری و ایل قشقایی نوشته است.
رئیس حفاظت محیط زیست گچساران گفت یک شکارچی متخلف به اتهام حمل لاشه 2 راس بز وحشی در مرکز این شهرستان، به تحمل هفت ماه حبس محکوم شد.
میزان اعتبارات گچساران امسال نسبت به سال پیش 17درصد افزایش یافته است که طرح های توسعه خدمات شهری، روستایی و عشایری بیشترین اعتبار را در این شهرستان دریافت کرده اند.
امام جمعه گچساران/
امام جمعه گچساران گفت: علت بسیاری از مشکلات فاصله عملی درمدیریت و در اعمال شخصی مسئولین و مردم از قرآن و عترت است و وقتی بی عدالتی باشد کام مردم هم تلخ می شود.
سرمایه گذاری بزرگ بنیاد برکت درکهگیلویه و بویراحمد/
تولید فرآورده های دارویی طبیعی موثر با امکان حضور در بازارهای جهانی و اتکا به دانش غنی طب سنتی و استفاده از ظرفیت های موجود کهگیلویه و بویراحمداز اهداف اصلی این طرح است.

صفحه‌ها