نظرسنجی

مهمترین مطالبه مردم گچساران از نماینده مجلس؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
مسابقه وبلاگ نویسی
حرف تو
خبرلنده
ناسور

تازه ترین ها

انتقاد تاجگردون به وزیرنفت/
غلامرضا تاجگردون به حوادث اخیر مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز گچساران واکنش نشان داد و درنامه ای از عملکرد وزیر در این خصوص انتقاد کرد.
برخورد دو دستگاه پراید در ابتدای مسیر جاده گچساران به بهبهان 6 مصدوم بر جای گذاشت.
24 ساعت از حادثه آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو می‌گذرد و مأموران همچنان بی‌وقفه تلاش می‌کنند تا هر چه سریعتر آواربرداری پایان یابد.
در حادثه سقوط ساختمان پلاسکو و حوادث مشابه، تجمع گسترده مردمی که موبایل بدست در حال تصویربرداری هستند، بزرگترین مانع امداد رسانی به حادثه دیدگان است!
متاسفانه با خبر شدیم که محمد رضا سوسن زاده که در ارتش افغانستان مشغول خدمت سربازی بود ، به همراه داماد خود و دوتن از فرماندهان ارتش افغانستان در تله ی مین تروریست طالبانی به شهادت رسید .
شهردارگچساران گفت:در این بخش مشکلاتی از نظر تجهیزات و خودرو داریم که خوشبختانه با خریداری یک دستگاه خودروی هیجده تنی آتش نشانی و پرداخت پول آن به زودی به امکانات ما افزوده خواهد شد.
عصر امروز جمعی از مسئولین محلی و شهروندان گچسارانی با حضور در مقابل ایستگاه مرکزی آتش نشانی این شهر با روشن کردن شمع به شهدای آتش نشان که در ریزش ساختمان پلاسکو به شهادت رسیدند ، ادای احترام کردند.
امام جمعه گچساران /
امام جمعه گچساران گفت:دشمنان نظام و کسانی که مرض دارند بلافاصله به دنبال این بودند که این مسئله را امنیتی جلوه دهند که به هیچ وجه این حادثه امنیتی نبودکه باید بدانند دشمن کوچکتر از آن است که کوچکترین غلطی در این راستا در این مملکت داشته باشد.
اداره اوقاف و امورخیریه گچساران در نظر دارد اموال مازاد حرم مطهر امامزاده بی بی حکیمه (س)این شهرستان را از طریق برگزاری مزایده حضوری به فروش برساند.
آخرین اخبار از آتش سوزی گسترده در ساختمان پلاسکو کل
سخنگوی سازمان آتش نشانی اعلام کرد صبح امروز ساختمان‌ پلاسکو از ساختمان‌های بلند مرتبه تجاری در خیابان جمهوری تقاطع خیابان فردوسی تهران دچار حریق گسترده شده بود که مهار شد اما هنوز عملیات پایان نیافته است.
باید دید فرماندار گچساران با چه نیت و هدفی این منتقددولت تدبیر و امید را به عنوان مشاور رسانه ای خود منصوب کرده واین در حالی است که این خبرنگاراصولگرا قصد شرکت در انتخابات آینده شورای شهر گچساران را دارد.
بی توجهی پیمانکار عملیات اورهال تاسیسات بهره برداری میدان نرگسی در شمال شهرستان برازجان دو مصدوم و سه کشته برجای گذاشت.
فرمانده انتظامي شهرستان گچساران از توقيف ۹ دستگاه خودرو و کشف کالاي قاچاق به ارزش بيش از يک ميليارد و ۷۲۰ ميليون ريال خبر داد.
سید موسی خادمی به همراه معاونین،جمعی از مدیران کل،فرماندار گچساران و جمعی از مسئولین محلی این شهرستان در سفری 8ساعته وارد روستاهای ترک زبان باباکلان و آبشیرین گچساران شد و مورد استقبال گرم و صمیمی اهالی شریف و معتمدین این روستا قرار گرفت.
گزارشی از سفر استاندار به روستاهای باباکلان و آبشیرین گچساران
موسی خادمی استاندارکهگیلویه وبویراحمد به همراه معاونین ، تعدادی از مدیران کل و مسئولین محلی گچساران دربازدید از روستا های باباکلان و آبشیرین گچساران از نزدیک مشکلات روستاییان را مورد بررسی قرار داد.

صفحه‌ها