نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
خبرلنده

تازه ترین ها

اخبار گچساران

راه های ارتباطی منهای جاده باباکلان - بی بی حکیمه از راه چمشیر که مسدود است مابقی راه های مواصلاتی شهرستان و نیز راه های ارتباطی به روستاهای این شهرستان بازاست؛ دریچه های سد کوثر نیز به گونه ای تنظیم شده اند که با افزایش ظرفیت مخزن به بیش از 500 میلیون متر مکعب به صورت خودکار برای خروج آب اضافی باز می شوند.
رئیس بهره برداری و نگهداری سد کوثرگفت: دریچه های خروجی سد باز شده است و هم اکنون 27 متر مکعب بر ثانیه آب از دریچه های سد خارج می شود.
تاجگردون در یادواره شهدای چاروسا مطرح کرد:
تاجگردون :امروز با افتخار می‌گویم که دو همکار دیگرم جناب آقای زارع و هاشمی دلسوزتر از من تلاش می کنند و قسم می خورم که هیچ یک از نمایندگان کشور به اندازه ما سه نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد هماهنگ نیستند و امکان ندارد که پشت سر هم پیش مسئولان حرف بزنیم و برای تخریب هم گام برداریم.
تاجگردون: امشب به همراه استاندار محترم و فرماندار و ديگر مسئولين از مراكز اسكان مسافرين در شهر بازديد داشتيم، خوشبختانه همه عوامل بخصوص همكاران و مديران خوب آموزش و پرورش خيلي خوب كارها را انجام دادند.
بارش باران بهاری در گچساران و در اولین روزهای سال نو، خوشحالی شهروندان و کشاورزان را به همراه داشته و نیز باعث خنک شدن هوا در این شهرستان شد.
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران روز گذشته اولین تمرینش درسال جدید را استارت زد تا بتواند مقابل بعثت کرمانشاه در رقابت های لیگ دو فوتبال کشور نتیجه خوبی کسب کند.
روزی به بزرگی تاریخ/
سردار ارشادی:صبح عملیات درگیری ها شدت پیدا کرد و در یکی از پاتک های دشمن حدود۲۰نفربودیم که به محاصره دشمن درآمدیم و تاحدود ساعت ۳بعدازظهرمقاومت کردیم ودر این مقاومت نفس گیر فرمانده گردان "خدامراد مرادی" به شهادت رسیدند.
جابرزاده:این عمل را به نمایندگی از موسسه فطرس محکوم می نماییم و از مردم شهر و کشورم اگر سهواً کسی جوانی کرده است عذرخواهی می نماییم و خون شهدا را شاهد و گواه می گیریم که تا یک روز بعد از برنامه در جریان چنین موضوعی نبودیم.
اگر جناب تاجگردون ، سلاح امروز را که همان حجاب و عفاف است را بر زمین گذاشته ،پیشنهاد می شود که در سخنرانی آتی خویش پشت تریبون فریاد برآرد که تاجگردون امروز، از تاج گردون دهه شصت بیزار است؟!.
سالن ورزشی چند منظوره در روستای باباکلان گچساران با حضور رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ،اعتبار 12میلیارد ریال و با زیربنای یکهزار و 440مترمربع از محل اعتبارات استانی به بهره برداری رسید.
تاجگردون گفت:رونق تولید بنیان‌های اقتصاد مقاومتی را تقویت می‌کند و نیز باعث افزایش بهره‌وری شده و کیفیت محصولات تولیدی را برای افزایش رقابت‌پذیری افزایش خواهد داد.