نظرسنجی

عملکرد نهادها و ادارات گچساران در راستای عمل به شعار سال 95 را چگونه ارزیابی می کنید؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
مسابقه وبلاگ نویسی
حرف تو
خبرلنده
ناسور
http://aftabejonoob.ir/index/30

تازه ترین ها

میوه های لذیذدر فصل زیبای بهار و با گرم شدن تدریجی هوا با خاصیتی مانند انواع توت ها رشد می کنند و مناطق مختلف گچساران سرشار از وجود شاه توت های خوش رنگ و خوشمزه می شود.
تاجگردون نوشت: برخی از افرادی که درگذشته نان و نوای خود را در قوم طلبی دیده بودند اکنون‌که بوی وحدت را استشمام و بازار تزویر خود را کساد می‌بینند مجدداً ساز قوم‌گرایی خود را کوک و بر طبل تفرقه و نفاق می‌کوبند و آتش خرمن‌سوز قوم‌گرایی را روشن کرده اند.
این روزها،روزهای انتخابات است و دم خروس وقسم حضرت عباس به راه است وخیلی ها درست مثل خروس جنگی به جان رقیب افتاده اند.
فاجعه بیکاری دردولت تدبیر و امید/
کارگران سد چمشیر گچساران می گویند:در سالی که از سوی رهبر انقلاب به عنوان سال تولید واشتغال نامیده شده است، دولتمردان تدبیر وامید، امیدمان را تبدیل به ناامیدی کردند و ما باز هم شرمنده خانواده هایمان شدیم.
عضو هیئت اجرایی مرکزی انتخابات ریاست‌جمهوری از تصمیم کمیسیون تبلیغات انتخابات برای عدم پخش زنده مناظره‌ها انتقاد کرد.
رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر گچساران گفت:علت رد صلاحیت ۴ نفر از آقایان جواب استعلامات از منابع چهار گانه است و علت تنها زن رد صلاحیت شده عدم ارائه مدرک تحصیلی بوده است.
هوای خنک و با طراوت، سرسبزی و شادابی دامنه‌های کوه دلنشین خامی، «رود رونه» را به یک منطقه دیدنی و جذاب برای گردشگران تبدیل کرده است.
امام جمعه گچساران/
امام جمعه گچساران در ادامه با توجه به فضای تبلیغات انتخاباتی این روزها ابراز کرد: مراقب باشیم در انتخابات بی‌جا شام و ناهار ندهیم و کاندیداها باید در این خصوص مراقبت کنند و حتی اگر پولتان حلال هم باشد فردای قیامت باید جوابگو باشید.
امام جمعه موقت گچساران گفت: آمار بیکاری در این دولت به چند برابر رسیده است ، این رشد اقتصادی که آقایان از آن صحبت می‌کنند از فروش نفت به دست آمده است ،این رشد اقتصادی نیست وآن چیزی که آقایان در زمینه تورم اعلام می‌کنند این گونه نیست که تورم به نرخ تک رقمی رسیده است.
فرمانده سپاه ناحیه گچساران در جلسه شورای اداری این شهرستان به سخنان مشاور و مسئول نهاد ایثارگران ریاست جمهوری واکنش نشان داد.
سخنان جنجالی مشاور رئیس جمهور در گچساران/
مشاور و مسئول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری در جلسه شورای اداری گچساران در سخنانی به تخریب دولت قبل و تعریف و تمجید از دولت تدبیرو امید پرداخت.
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مقابل حریف تبریزی خودشهرداری تبریز شکست خورد.
اگر چه افراد و طوایف مختلفی با حمایت ها و هزینه های زیاد در انتخابات گذشته مجلس از تاجگردون، گوشه چشمی به انتخابات شورا و طلب حمایت از وی را داشته اند، اما تنها تاجگردون است که می داند خوابی که دیده اند تعبیر نخواهد شد.
شگفت انگیز در حیات وحش/
زیستگاه این گونه مارها در مناطق کوهستانی، بوته زارها ،مناطق صخره ای و حاشیه باغ ها است.
فرماندار گچساران گفت:دلیلی که من از شهردار و شخص ایشان حمایت می‌کنیم پاک دستی و درستی شهردار است که ایشان انسان پاک‌دستی است و در طول دوران فرمانداری ما خوشبختانه همکاری خوبی با ایشان داشته‌ایم.

صفحه‌ها