نظرسنجی

به نظر شما آقای روحانی به وعده های انتخاباتی خود عمل خواهد کرد؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
خبرلنده
دوره آموزش مجازی شهید آوینی

تازه ترین ها

گزینه اصلی و نهایی خارج از قدرت شورا همان فردی ست که بی زحمت گندم ری را خواهد خورد و کلید ساختمان سفید شهرداری پر حاشیه را تحویل خواهد گرفت.
شهردارگچساران با توصیه به اعضای شورای شهر گفت: پیشنهاد می‌کنم شهرداری را انتخاب کنند که هم قد و قامتتان باشد که همانطور که یک موتور هشت سیلندر را نمی‌توان روی یک خودروی پژو نصب کرد و یا یک بدن نحیف تحمل یک سر بزرگ را ندارد شما هم باید شهرداری در حد و اندازه خودتان برگزینید.
تاجگردون گفت:اکنون هم برای تمامی موضوعات کاری چه این وری و چه آن وری که بنده عرض کردم اگر مردم گچساران تاجگردون اصلاحطلب را انتخاب می کنندچون فکر می کنند تاجگردون اصلاحطلب بهتر می تواندبرایشان کار کند.
مراسم تحلیف پنجمین دوره شورای شهر گچساران/
مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره شورای شهر گچساران که امروز با حضور رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در سالن جلسات فرمانداری این شهربرگزار شد خالی از حواشی هم نبود.
تلاش از هوا و زمین برای مهار آتش سوزی کوه خامی در شهرستان گچساران پس از گذشت پنج روز همچنان ادامه دارد.
روند بکارگیری و جذب نیروی کار در شرکت نفت و گاز گچساران خارج از هرگونه ضابطه و قانون استخدامی بوده که با این وضع اکثریت مردم شهرستان گچساران به ویژه جوانان مظلوم قشقایی هیچ سهمی از این نوع استخدامهای بی ضابطه را نداشته و ندارند.
حقوق شهروندی کلیدواژه دیگری ست که درباره محصورین خائن از آن استفاده شده است اما نگفته اید جای این حقوق شهروندی در سال ۸۸ کجای ادبیات کودتاگران مزد بگیر آمریکا و عربستان بود؟ نوشته اید با رفع حصر دل مردم را شاد کنید ولی نگفته اید که دل هشتاد میلیون ایرانی که در سال ۸۸ شکست، چه می شود؟.
همه از سرنوشت 5 مأمور منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد که در ارتفاعات کوه خامی در میان دود و آتش از یک طرف و صخره‌های خطرناک از سوی دیگر گرفتار شده بودند می‌پرسیدند جایی که دیگر تلفن‌های همراه جوابگوی سرنوشت این 5 نفر نبود.
دکتر بهادر غضنفری نزدیک به دو دهه از عمر شریف خود را در حوزه پزشکی به مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد خدمات بسیار ارزنده ای داشته است به طوری که بر اثر تجویز زیاد نسخه پزشکی برای بیماران خود، دچار “سندرم دست راست نویسندگان” شد.
عصر امروز وزش باد شدید در شهرستان گچساران موجب طوفانی شدن هوا شد که به‌دنبال آن قطعی برق و درختان در برخی از نقاط این شهرستان رخ داد.
اما هر اندازه در معرفی وزیر نفت با قوت عمل شده است در وزارت اقتصاد با ضعف روبرو هستیم. گزینه ای معرفی شده است که بسیار غیر منتظره و تعجب آور و مبهم است وکمتر کسی چنین فکر می کرد.
تیم بسکتبال دختران زير ١٧سال نفت و گاز گچساران مقام اول المپياد ورزشی نفت را ازآن خود کرد.
تصادفات عامل اصلی مرگ و میر جوانان/
کیفیت پایین خودروها،غیر استاندارد بودن اکثر جاده ها و هزاران نقطه حادثه خیز در جاده های کهگیلویه و بویراحمد باعث شده که بسیاری از جوانان این استان با یک دنیا امید و آرزو در زندگی در تصادفات رانندگی پرپر شوند و خانواده های زیادی داغدار شوند.
نمایندگان استان با ارسال مطالبی در شبکه های اجتماعی درباره شهادت مدافع حرم محسن حججی، اظهار نظر کردند.
کوهنورد جوان گچسارانی که قصد صعود به کوه الورز(دلو)در منطقه گوهرگان باشت را داشت براثر ایست قلبی جان باخت.

صفحه‌ها