نمایش 1 - 10 از 874
پاییزفصلی پر از رنگ و ترانه با حال و هوای متفاوتی است که در هیچ فصلی قابل درک نیست این فصل زیبا فضایی بسیار دل‌انگیز، منحصر بفرد و رویایی به دیار بام نفت ایران بخشیده است.
مراسم تکریم رئیس سابق و معارفه رئیس جدید دانشگاه آزاد گچساران در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد.
بر اثر انحراف یک دستگاه کامیون و قرار گرفتن در مسیر سواری پراید یکی از سرنشینان خودروی پراید در دم جان داد و سه سرنشین دیگر زخمی شدند.
باحضور "حسن شمشادی" برگزار شد؛
همایش هسته مقاومت در دانشگاه آزاد گچساران با حضور خبرنگار جبهه مقاومت و کارشناس مسائل منطقه در این واحد دانشگاهی برگزار شد.
نگاهی به جاده‌های مرگ دراستان:
کیفیت پایین خودروها،غیر استاندارد بودن اکثر جاده ها و هزاران نقطه حادثه خیز در جاده های کهگیلویه و بویراحمد باعث شده که بسیاری از جوانان این استان که اکثرا هم مجرد هستند ،با یک دنیا امید و آرزو در زندگی در تصادفات رانندگی پرپر شوند .
یادی از شهیدان، سروقامتان مکتب ایثار و مقاومت درهفته بسیج:
امسال برای اولین بار در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) گچساران، فاتحان سربلند میدان های نبرد دفاع مقدس به بهانه هفته بسیج گردهم آمدند تا دیداری دوباره تازه کنند و یاد و خاطره شهداء و ایثارگری رزمندگان را در آن عصر طلایی گرامی بدارند.
با حضور پرشورخانواده ها برگزارشد؛
همزمان با سی و نهمین سالروز تأسیس سازمان بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل،جمعی از بسیجیان حوزه مقاومت بسیج امام رضا علیه السلام ،تولد 39سالگی بسیج را جشن گرفته اند.
درسالروز تشکیل بسیج مستضعفین برگزارشد؛
همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی(ره)، مصلای بزرگ گچساران شاهد حضور منظم و با شکوه بسیجیان بود.
تاجگردون درنطق سخنرانی اش و در واکنش به سخنان اخیرهدایتخواه گفت:درست است که عزیزی به شعور مردم گچساران توهین کرده و با توهین به بنده به رای ملت نیز توهین کرده است.
جشن میلاد خاتم الانبیاء حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق علیه السلام، یکشنبه شب با حضور جمعی از مسئولین درگچساران برگزار شد.

صفحه‌ها