نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
خبرلنده

تازه ترین ها

  • پدرانی که با گذراندن دوران جوانی و رسیدن به کهن‌سالی هنوز دست از تلاش برای چرخاندن چرخ زندگی برنداشته‌اند و در این راه لبخند هیچ‌گاه از لبانشان کوچ نمی‌کند.
  • امام جمعه گچساران گفت:
    خطیب جمعه گچساران گفت:انقلاب اسلامی با وحدت و پیروی از ولایت فقیه به ثمر نشست و امروز هم به کوری چشم دشمنان گفتمان انقلاب اسلامی مرزهای جغرافیایی را درنوردیده است.
پدرانی که با گذراندن دوران جوانی و رسیدن به کهن‌سالی هنوز دست از تلاش برای چرخاندن چرخ زندگی برنداشته‌اند و در این راه لبخند هیچ‌گاه از لبانشان کوچ نمی‌کند.
امام جمعه گچساران گفت:
خطیب جمعه گچساران گفت:انقلاب اسلامی با وحدت و پیروی از ولایت فقیه به ثمر نشست و امروز هم به کوری چشم دشمنان گفتمان انقلاب اسلامی مرزهای جغرافیایی را درنوردیده است.
با حضور خانواده شهدا برگزار شد،
عصر امروز مراسم اربعین شهید گمنام در جوار مرقد مطهر این شهید در دهستان لیشتر (روستای اسلام‌آباد) برگزار شد.
اسماعیل احمدی،مدیر راه و شهرسازی گچساران بامداد امروز بر اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت.
گرامیداشت دهه فجر:
مدیران و مسئولان گچساران در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در گلزار شهدا با آرمان‌های شهدای والامقام این شهرستان تجدید میثاق کردند.
با رقابت 350شرکت کننده به پایان رسید؛
هفتمین دوره مسابقات قرآن، اذان و نهج‌البلاغه کارکنان، همسران و فرزندان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران با حضور 350شرکت کننده برگزار شد.
در نخستین روز از دهه فجربرگزار شد؛
آیین نمادین استقبال از ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به ميهن اسلامی در 12بهمن ماه 57،با حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم در گچساران برگزار شد.
کارگردان گچسارانی گفت: اقدام خصمانه اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران بر محبوبیت این نهاد انقلابی در اقصی نقاط عالم نیز خواهد افزود و این توطئه مذبوحانه دشمن محکوم‌به شکست است.
این روزها، باران مهمان شهرهای کهگیلویه و بویراحمد است و حال و هوای خاصی نیز به بام نفت ایران بخشیده است.
گفتم پيش فرمانده ات می‌آیم كه تو را به جبهه نبرند گفت براي خدا آبرويم را نبر، جنگ است بگذار بروم من شانس شهيد شدن ندارم شايد تركشي بخورم و برگردم.
امروز سپاه پاسداران بالنده‌تر، بانشاط‌‌تر و مقتدرتر از گذشته درراه حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی و خدمت به دولت و مردم گام برمی‌دارد.
افتتاحیه چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج عصر امروزدر سالن شهید فخری‌زاده با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
حومه گچساران زیبایی های طبیعت خودنمایی می کند و می توان جلوه های زیبای آفریدگار را لمس نمود.
نام سپاه پاسداران با انقلاب اسلامی گره‌خورده است و اقدام اتحادیه اروپا در قرارداد این نام در فهرست گروه‌های تروریستی اقدامی ناشیانه و از سر کینه و خباثت است.
آئین اختتامیه چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان استانی و فعالان فضای مجازی در این استان برگزار می‌شود.

صفحه‌ها