نظرسنجی

مهمترین مطالبه مردم گچساران از نماینده مجلس؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
مسابقه وبلاگ نویسی
حرف تو
خبرلنده
ناسور

تازه ترین ها

دهها مدل از این گیاه خوش اقبال در گلخانه فدک گچساران برای عرضه به خریداران چیده شده اند، یکی شکلی شبیه دو گوش موش دارد، دیگری گل قرمز رنگ بر سر و حتی یکی از آنها شبیه گل مرداب است.
به دستور مدیرعامل مناطق نفت‌خیز جنوب مدیر عملیات، رئیس HSE و حراست نفت و گاز گچساران برکنار شدند.
فرماندار گچساران گفت :در اعتراض پلمپ آموزشگاه های ازاد توسط فنی و حرفه ای پلمپ نمودن از لحاظ قانونی مشکلی نداشت اما باید فرمانداری و شخص فرماندار به عنوان مسئول ارشد شهرستان در جریان این کار قرار می گرفت .
تیم نفت و گاز گچساران در هفته بیستم لیگ دسته دوم فوتبال کشور با شکست مهمان اصفهانی خود خیز بلندی به بالای جدول برداشت.
هفته بیستم لیگ دسته دوم فوتبال/
تیم نفت و گاز گچساران در چارچوب رقابت های هفته بیستم لیگ دسته دوم فوتبال کشور میهمان خود تیم سپهرنقش جهان اصفهان را با شکست بدرقه کرد.
سردی هوا و وجود رطوبت بالا در گچساران موجب شد كه مه بخش وسيعی از این شهررا فراگيرد.
این اموال مازاد شامل انواع قالی و قالیچه،گلیم و جاجیم،روفرشی،سجاده دست بافت،ساعت دیواری و جارو برقی است.
این حادثه عصر امروز در بلوار ولی عصر (عج)گچساران اتفاق افتاد و راننده خودروی سواری پیکان پس از برخورد به یک درخت و چند بار معلق زدن بدون هیچ گونه آسیبی از خودور خارج شد.
این در حالی است که شرایط برای برگزاری یک دیدار خوب و تماشاگر پسند فراهم شده و شاگردان یزدی با گرفتن حق خود از گروه یک لیگ دسته دوم با تمام وجود تلاش خواهند کرد.
تمرینات تیم فوتبال نفت و گاز گچساران برای رویارویی با تیم نقش جهان اصفهان در زمین شماره یک استادیوم شهدای نفت این شهرستان در حال پیگیری است.
انتقاد تاجگردون به وزیرنفت/
غلامرضا تاجگردون به حوادث اخیر مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز گچساران واکنش نشان داد و درنامه ای از عملکرد وزیر در این خصوص انتقاد کرد.
برخورد دو دستگاه پراید در ابتدای مسیر جاده گچساران به بهبهان 6 مصدوم بر جای گذاشت.
متاسفانه با خبر شدیم که محمد رضا سوسن زاده که در ارتش افغانستان مشغول خدمت سربازی بود ، به همراه داماد خود و دوتن از فرماندهان ارتش افغانستان در تله ی مین تروریست طالبانی به شهادت رسید .
شهردارگچساران گفت:در این بخش مشکلاتی از نظر تجهیزات و خودرو داریم که خوشبختانه با خریداری یک دستگاه خودروی هیجده تنی آتش نشانی و پرداخت پول آن به زودی به امکانات ما افزوده خواهد شد.
عصر امروز جمعی از مسئولین محلی و شهروندان گچسارانی با حضور در مقابل ایستگاه مرکزی آتش نشانی این شهر با روشن کردن شمع به شهدای آتش نشان که در ریزش ساختمان پلاسکو به شهادت رسیدند ، ادای احترام کردند.

صفحه‌ها