نظرسنجی

عملکردچندماهه شهردارجدید گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
خبرلنده
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس

تازه ترین ها

طبیعت شگفت انگیز رود رونه درکهگیلویه و بویراحمد با مناظری بدیع و زیبا، هر انسانی را شیفته خود ساخته و در دنیای چشم نواز خود غرق می کند.
همایش راهکار‌های کاهش مخاطرات خشکسالی، مدیریت مصرف آب و تغییر الگوی کشت با حضور جمعی از کشاورزان در مرکز تحقیقات کشاورزی گچساران برگزار شد.
هفته هشتم لیگ دو فوتبال/
تیم نفت و گازگچساران درهفته هشتم از مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتبال کشور،درتقابل با میزبانش شهرداری بندرعباس به تساوی رسید.
یکی از موثرترین یگان ها درحماسه دفاع ازخرمشهر کلاه سبزهای ارتش بودند که کمترسخنی ازمقاومت جانانه و متحیرانه آنهادرمقابل چندلشکر زرهی حزب بعث گفته می شود، حدود 300نفراز700نفرنیروی ویژه ارتش درآنجابه شهادت می رسند.
فرسودگی تجهیزات صنعت نفت به گونه ای است که هر لحظه حادثه ای در کمین کارگران این صنعت است ،کارگرانی که هر روز از خانه خود به قصد کار خارج می شوند امیدی به بازگشت ندارند و گو اینکه روی بمب ساعتی می روند و به قولی غزل خداحافظی خود را می خوانند.
احمد خورشیدی آزاد:
تحلیل گر مسائل راهبردی گفت:استراتژی منطقه ای آمریکا این است که فرقه های انحرافی اسلامی مانند بهاییت ، وهابیت ، طالبان ، داعش و جیش الاسلام تولید کرده وبه جان حکومت های مستقل بیندازد و آنها را تجزیه کند و منافع آنان را تصاحب بکند.
طی حکمی از سوی سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد،فرمانده جدید نیروی ناحیه مقاومت بسیج چرام معرفی شد.
هیچ نشانه ای جدید از فرهنگ بومی و محلی شهر و یا استان ما به جایی صادر و شناسانده نشد و هیچ فرهنگ غیر بومی به شرکت کنندگان و مردم بومی ما شناسانده نشد و محتویات این همایش کاملا محدود و معمول بود.
مدیرعامل پتروشیمی گچساران/
مدیرعامل پتروشیمی گچساران گفت:پتروشیمی گچساران در آینده تولید کننده سالانه ۸۴ هزار تن "خوراک c3+" خواهد بود‌ وتاکنون بیش از ۵۰ درصد از پتروشیمی گچساران تکمیل شده است.
رئیس اوقاف و امور خیریه گچساران مطرح کرد؛
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران گفت: هزینه آغاز عملیات احداث سقا خانه حرم مطهر بی بی حکیمه (س) توسط زائران کویتی به میزان۱۵۰ میلیون ریال تامیین شده و هم اکنون این طرح در دستور کار قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران دقایقی قبل از مهار آتش سوزی مجموعه 167 شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران خبر داد.
رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت و گاز گچساران /
رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت و گاز گچساران گفت:عملکرد خوب کارکنان آتش نشانی و کارشناسان HSE در حادثه و مهار "چاه 147"نشان از آمادگی آنها برای پیشگیری و مبارزه با هر گونه حادثه ای است و تلاش این عزیزان باعث پیشگیری از بروز حوادث در عملیات سخت و پیچیده مهار چاه رگ سفیدشد.
مدیرعامل نفت و گازگچساران/
مدیرعامل شرکت نفت و گازگچساران گفت: نیاز تأسیسات صنعت نفت به آب صنعتی یک نیاز ضروری است و از آنجا که همه می‌دانیم صنعت نفت یک صنعت ملی است و متعلق به همه کشور است و نقش اول را در اقتصاد کشور دارد بر همه ما واجب است که در این زمینه اقدامات ضروری را نه به صورت شعار بلکه به صورت عملی به انجام برسانیم.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین با حضور در منزل شهیدان "بیژن و پرویزهوشمند"،"حسین خندانی"و "شعبان مرادی نژاد"با خانواده های این شهیدان والامقام دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
با حضورعلی مطهری برگزار شد؛
اولین همایش ملی « قلم، اقوام، آرامش» با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درسالن اجتماعات آزادی گچساران برگزار شد.

صفحه‌ها