نظرسنجی

مهمترین مطالبه مردم گچساران از نماینده مجلس؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
مسابقه وبلاگ نویسی
حرف تو
خبرلنده
ناسور

تازه ترین ها

تاجگردون در گزارش عملکرد سالانه :
نماینده گچساران و باشت درمجلس گفت:مداوم می گویند تاجگردون به فکر پولداران و اقوام خود است،بله من به فکر پولداری هستم که فقیر نمیرد،افرادی که می توانند به مردم بهتر کمک کنند و بدانند چکار می کنند و مهم این است کسانی کار کنند که بدرد مردم می خورند ودر چهار سال گذشته به احدالناسی باج ندادم و امروز نیز باج نمی دهم.
یک دستگاه خودروی نیسان براثر لغزندگی درجاده گچساران به باشت واژگون شد.
تصاویری ازبارش زیبای برف درپایتخت طبیعت ایران را مشاهده می کنید.
هفته بیست و پنجم لیگ دسته دوم فوتبال/
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در هفته بیست و پنجم لیگ دسته دوم فوتبال کشور مقابل برق شیراز شکست را متحمل شد.
بیش از 50کارگر اخراجی شرکت نفت و گاز گچساران با تجمع در مقابل ساختمان مرکزی حراست این شرکت، خواستار بازگشت به کار وپرداخت معوقات حقوقی خود هستند.
جسد جوانی حدودا ۲۰ ساله با هویت نامعلوم توسط نیروی انتظامی گچساران در جاده کمربندی این شهرستان کشف شد.
هفته پانزدهم لیگ برتر هندبال/
تیم نفت وگاز گچساران در هفته پانزدهم لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در یک دیدار حساس نیروزمینی تهران را شکست داد .
امام جمعه گچساران گفت:مسئولان و متولیان امر وعده اتمام عملیات اجرایی مصلی را دوماهه می‌دهند ولی ماه‌ها از این وعده‌ها می‌گذرد و خبری از اتمام عملیات اجرایی نیست.
بازیگر سینما و تلویزیون کشور تصریح کرد: متاسف شدم که با این صحنه‌ها در این شهرستان مواجه شدم ،توقع من اصلا این نبود.
طراحان آشتی ملی بدنبال رفع حصر سران فتنه و فراموشی فتنه سال ۸۸ هستندو آیا می توان با فتنه گرانی که در اردوکشی خیابانی شعار "مرگ بر اصل ولایت فقیه" یعنی مرگ بر اصل یک نظام مشروع را سر داده اند، آشتی کرد؟
روحانی فعال در عرصه سیاسی و مذهبی شهرستان گچساران گفت: جوانان شهرم از دغدغه زیادی که از بیکاری دارند و به آن فکر میکنند اکثریت جوانان شهر من درسن جوانی به افسردگی دچارشده اند و همه نالان هستند و ناامیدند.
جمعی از دانشجویان دانشکده پرستاری دانشگاه آزاد گچساران در یادداشتی به لغو جشن گرامی داشت روز پرستار در این واحد دانشگاهی اعتراض کردند.
در هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر فوتبال نوجوانان فاجعه ای تلخ رخ داد و نتیجه بازی صنعت نفت آبادان و برق شیراز به طرز عجیبی در دقایق پایانی و پس از پایان بازی نفت و گاز گچساران و شاهین بوشهر تغییر کرد.
اهالی روستای قلعه گلاب گچساران در اعتراض به برخی مشکلات این روستا از جمله آب آشامیدنی آلوده اقدام به سد معبر و جلوگیری از تردد خودروها در این مسیر شدند.
یک دستگاه خودروی پراید در محوردژسلیمان گچساران با یک دستگاه تریلر برخورد کرده که در اثر آن راننده پراید به دلیل جراحت شدید به بیمارستان منتقل شد.

صفحه‌ها