نمایش 1 - 10 از 1115
با حضور ادارات و نهادهای خدمات رسان برگزار شد؛
مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی یادواره شهدای عملیات «بیت‌المقدس» ویژه کارکنان ادارات و نهادهای خدمات رسان گچساران برگزار شد.
گرامیداشت فتح خرمشهر انجام شد؛
گلزار شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس گچساران به مناسبت گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر با حضور بسیجیان و مسئولین غبارروبی و عطرافشانی شد.
روزی که «استکبار جهانی» تحقیر شد؛
روز سوم خردادماه 61، موجی از شادی و سرور سراسر ایران اسلامی را فراگرفت و مردم در سراسر کشور به خیابان‌ها آمده و این پیروزی بزرگ را جشن گرفتند.
پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در همه عرصه های کشور، اصلی‏ترین مأموریتی بود که از روزهای نخست از سوی حضرت امام خمینی و دیگر مسئولان کشور بر عهده سپاه گذاشته شد.
معرفی بقاع متبرکه گچساران:
نارک را می‌توان یکی از باقدمترین روستاهای کهگیلویه و بویراحمد برشمرد و آستان امامزاده "شاه نظر مؤمن" آبادی پیرسبز در این منطقه کوهستانی همچون نگینی زیبا خودنمایی می‌کند.
اجرای طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه کهگیلویه و بویراحمد:
از کرامات امامزاده سید فخرالدین احمد علیه‌السلام در شهرستان باشت، بمبی است که توسط رژیم طاغوت بر سادات این منطقه ریخته شد اما به برکت وجود این امامزاده منفجرنشد.
مهمترین بناهای تاریخی کهگیلویه و بویراحمد:
چارچوب تاریخ در «چهارطاقی» خیرآباد گچساران قابل‌دیدن و لمس کردن است معماری اصیل و کاملاً ایرانی که زبان سیاست، مذهب و نوع حکومت عصر خویش است.
مهمترین بناهای تاریخی کهگیلویه و بویراحمد:
پل ساسانی یکی از آثار تاریخی و دیدنی در استان کهگیلویه و بویراحمد بوده و در طول سال به‌ویژه در ایام نوروز مسافران و گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.
عملیات فتح المبین با رمز مبارك "یازهرا" از روز دوم فروردین ماه سال 61 به مدت 8 روز در چندین مرحله با هدف پاكسازی مناطق اشغالی وعقب راندن نیروهای بعثی در منطقه غرب رودخانه كرخه انجام شد.
با سقوط رضاخان قلدر در شهریور ۱۳۲۰نیز دخالت ها و خباثت‌های انگلیس پایان نیافت چراکه آن‌ها باروی کار آوردن "محمدرضا شاه" به‌جای پدرش کوشیدند جای پای خود را در ایران محکم‌تر کنند.

صفحه‌ها