نمایش 1 - 10 از 646
میزان اعتبارات گچساران امسال نسبت به سال پیش 17درصد افزایش یافته است که طرح های توسعه خدمات شهری، روستایی و عشایری بیشترین اعتبار را در این شهرستان دریافت کرده اند.
سرمایه گذاری بزرگ بنیاد برکت درکهگیلویه و بویراحمد/
تولید فرآورده های دارویی طبیعی موثر با امکان حضور در بازارهای جهانی و اتکا به دانش غنی طب سنتی و استفاده از ظرفیت های موجود کهگیلویه و بویراحمداز اهداف اصلی این طرح است.
توسعه با اجرای پروژه‌های راه و شهرسازی/
مردم کهگیلویه و بویراحمد از بسیاری پروژه ها همچون جاده سازی ها،ساختمان ها ،مجتمع های فرهنگی و هنری ،مراکز بهداشتی و درمانی و دیگر موارد خاطرات چندان خوشی ندارندو از یاد نمی‌برند پروژه‌های که برای کلنگ زنی آنان چه ضیافت هایی به پا می شد ولی افتتاح نشده سیر تخریبی درپیش گرفته اند.
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران جهت حضور هرچه قدرتمندتر در فصل جدید رقابت های لیگ دو فوتبال کشور اینروزها در یک فضای آرام و بدون از حاشیه در حال جذب بازیکن و آماده سازی برای فصل جدید است.
همگام با دانشجویان جهادگر گچساران/
زوج یتیمی که سالها منتظر تهیه جهیزیه جهت تشکیل زندگی مشترکشان بودند در روز میلاد امام رضا علیه السلام به این آرزو رسیدند؛خدمات این دانشجویان دراین منطقه محروم چنان بود که همه مردم روستاازکوچک وبزرگ با چشمانی اشک بار بدرقه راه جهادگران بودند.
مدیریت نادرست آب به خصوص در کهگیلویه و بویراحمد که به سرزمین آب های روان و چشمه های جوشان شهرت دارد کم کم در حال نشان دادن اثرات زیانبار خود بر کشاورزی این استان به عنوان یکی از قطب های کشاورزی جنوب است.
همگام با دانشجویان جهادگر/
امروز باید با جهادگران بسیجی درمناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد همراه شوید چرا که توصیف این فضا بسیارسخت است و باید بیایید تا تجربه کنید، در بین مردمی که زندگی‌شان رنگی نشده و روحشان دست‌نخورده باقی‌مانده است.
تجربه یک دوره خشکسالی درکهگیلویه و بویراحمد/
استفاده بی رویه از منابع آبی و از بین رفتن پوشش گیاهی موجب شده بخش هایی از استان کهگیلیویه و بویراحمد که در گذشته های نه چندان دور جزو مناطق بیابانی محسوب نمی شدند کم کم شرایط بیابانی پیدا کنند و هم اکنون در خطر بیابانی شدن قرار گیرند.
اهدای جهیزیه به نوعروسان بی بضاعت/
قرارگاه محرومیت زدایی خاتم الانبیاء(ص)به جهت کمک به کاهش فقر و محرومیت، تحکیم پیوند مردم با آرمانهای انقلاب اسلامی، اثبات کارآمدی نظام اسلامی و نیز بهبود وضعیت معیشتی مردم به ۱۰۰ نوعروس بی بضاعت گچسارانی جهیزیه اهدا کرد.
مردمان محرومی که چشم به راه یک نماینده اند/
حال باید پرسید مسئولینی که خود داعیه دار حمایت از محرومین و مستضعفین هستند و خود از میان این مردم و پشتوانه این انقلاب طلایه دار مسند مسئولیت شدند چرا این مردم را فراموش کرده اند؟!.

صفحه‌ها