نظرسنجی

عملکردچندماهه شهردارجدید گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
13. آذر 1395 - 23:54
امروز آقایون مدعی می گویند که بسته های عملیاتی آماده کرده ایم برای نقض برجام و حال نمی دانم دیگر می خواهند کدام کارشان را توجیه کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،این روزها با تصویب قانون تمدید ده ساله تحریم ها، دیگر خبری از خنده های ملیح جناب ظریف الممالک نیست، دیگر قسم های جناب عباسی و عراقچی به گوش کسی نمی‌رسد، دیگر دلواپسان و کاسبان برجامی وجود ندارد.

شاید هم دارند با فشار های ایمیلی کدخدا را وادار به امضا نکردن لایحه تحریمها و مقابله با سنا وادار می کنند؟!...

شاید اگرحضرت آقا نمی فرمودند که تصویب این قانون نقض آشکار برجام است و ایشان از خودشان هزینه نمی کردند هیچکس تا به امروز هم نمی فهمید که برجام نقض شده است.

 بهانه دیگری می آوردند و می‌گفتند با برجام که قرار نبود تحریم های انرژی برداشته شود! ولی هرچه که به فرجام برجام نزدیک تر می شویم یاد یک جمله می افتم که در معنای برجام گفتند: "برجام یعنی، برادر روحانی جوجه ها را آخر پاییز می شمارند" که معنای درخوری بود چرا که با فرجام دولت روحانی در دور اول به امتیازاتی که تیم نیویورکی ها به کدخدا دادند بیشتر آشنا می شویم.

آیا زمان آن نرسیده که جناب لاریجانی و هم طیفانش که در 20 دقیقه چنین برنامه ای را تصویب کردند بیایند و پاسخ دهند؟چه کسی پاسخگوی اشک های آقای زارعی نماینده تهران در مجلس قبل، برای تصویب برجام است؟ اصلا کارگروه نظارت بر برجام چه شد و کجاست؟

 آیا آقایان نمی خواهند از خواب غفلت بیدار شوند و پاسخ دهند؟ چه کسی پاسخگوی خون شهدای هسته ای خواهد بود؟

 من و شما هم مسئولیم در برابر خون شهیدان، پیر فرزانه ما چه خوب گفت: که آمریکا ام الفساد عالم است و چه زیباتر حضرت آقا فرمودند که من به مذاکرات خوش بین نیستم...

اما امروز آقایون مدعی می گویند که بسته های عملیاتی آماده کرده ایم برای نقض برجام. نمی دانم دیگر می خواهند کدام کارشان را توجیه کنند.

 ای مردم به خود بیایید که چه بهایی به واژه برجام پرداخته ایم و چه آینده مبهمی از فرجام برجام در انتظار ماست .

ولی باز هم تکرار می کنیم که هرچه آقا بگویند همان صراط مستقیم و مسیر اصلی انقلاب اسلامی خواهد بود... حال اندکی تدبرلازم است.

انتهای پیام/م

 

دیدگاه‌ها

تصحیح میکنم عالیه برادر بنظرم خودشون میدونستن این موقع سال تموم میشه که اسم برجام رو روش گذاشت تا درست با ضرب‌المثل جور بشه

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها