نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
خبرلنده

تازه ترین ها

جمعی از مسئولان گچساران به مناسبت روز جهانی معلولان از مرکز توان‌بخشی معلولان ذهنی بالای 14 سال پسرانه این شهرستان بازدید کردند.
20 اصله نهال به مناسبت روز جهانی معلولین با حضور جمعی از مسئولان در گچساران غرس شد.
این کلنیک دارای فعالیت‌های اجرایی از جمله نظارت و بازدید، آینده‌نگری،مهندسی، پژوهشی_تحقیقاتی‌و ارایه پیشنهادات کاربردی در راستای افزایش کیفیت مطلوب فضای سبز است.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خبر داد؛
رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان گفت: امروز موکب داران استان جهت کمک و برپایی موکب آماده حضور در غزه هستند و اگر شرایط فراهم شود در بحث کمک به فلسطینیان و مردم غزه پیشگام خواهند بود.
معلولان گچساران با خلق آثار و صنایع دستی بسیار زیبا نشان داده‌اند که معلولیت محدودیت نیست.
امام‌جمعه گچساران:
امام‌جمعه گچساران گفت: سایت ثبت‌نام پتروشیمی را بازکنید و کار را بر مردم سخت نکنید و بگذارید این آرامشی که وجود دارد بیشتر شود و مردم به آرامش برسند.
روز گذشته و به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از کتابداران کتابخانه‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران تجلیل و‌قدردانی شد.
به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت؛
ساختمان جدید چهار پایگاه مقاومت به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور جمعی از مسئولان در شهرستان گچساران به بهره‌برداری رسید.
کمیته استیناف فدراسیون هندبال اعتراض باشگاه سپاهان نوین در خصوص رأی صادره مسابقه نفت و گاز گچساران با این تیم از هفته نخست لیگ برتر هندبال را رد کرد.
امام‌جمعه گچساران در کارگاه آموزشی زیست عفیفانه مطرح کرد:
امام جمعه گچساران گفت:مادران شهدا به معنای واقعی کلمه ازخودگذشته و ایثارگر هستند که با خودسازی و تزکیه نفس توانستند فرزندان تمدن ساز به جامعه تحویل دهند و باید پیوسته قدردان آن‌ها باشیم.
دیدار جهادگران بسیجی گچساران با امام‌جمعه:
امام‌جمعه گچساران بابیان اینکه جهادگران بسیجی بازوان توانای سازندگی و پیشرفت جامعه هستند، بر اهمیت تبیین فعالیت‌های انجام‌شده نیز تأکید کرد.
با حضور جمعی از مسئولین افتتاح شد؛
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: امروز با توجه به سخت‌ترین شرایط و تحریم‌ها تولید نفت به ۶۰۰ هزار بشکه در روز رسیده‌ایم و آن چیزی جز همت کارکنان بسیجی صنعت نفت نیست.
حجت‌الاسلام حکمتی نیک گفت: فرهنگ و تمدن بسیج الهام‌بخش برای جبهه مقاومت است بسیج ارزشمند و مقدس است و در شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی مؤثر و نقش‌آفرین است.
حجت‌الاسلام هاشمی منش گفت: مسئولان باید جوانان را دریابند البته با یک برنامه‌ریزی قوی و منسجم می‌توان دغدغه جوانان گچسارانی که این روزها برای به‌کارگیری در پتروشیمی پروبال می‌زنند را برطرف کرد.
همزمان با هفته بسیج برگزار شد؛
همزمان با هفته بسیج، بسیجیان گچساران با تجمع در کانون جوانان بسیج این شهرستان با فریاد «لبیک یا خامنه‌ای» با آرمان‌های امام (ره)، شهدان و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.

صفحه‌ها