نمایش 1 - 10 از 495
پیشگامان مبارزه با استعمار در جنوب:
«رئیس‌علی دلواری» شبانه با ۴۰۰ نفر از نیروهای خود به قوای انگلیسی شبیخون زدند و ۶۰ نفر از نیروهای متجاوز ازجمله یک ژنرال بلندپایه را از پای درآوردند.
دیار بام نفت ایران برای میزبانی از زائران اربعین آماده می‌شود، اگرچه مسئول موکب طریق الکربلا می‌گوید: فعالیت موکب داران در این شهرستان از 26 مردادماه با حضور «حاج صادق آهنگران» آغاز و تا 20 شهریورماه نیز ادامه دارد.
گزارش میدانی؛
بلوار تاریک مسکن مهر گچساران به یک معضل بزرگ برای ساکنین این منطقه از شهر تبدیل‌شده و شهروندان خواستار برطرف نمودن مشکلات این بلوار از سوی مسئولان شدند.
تعزیه‌گردان گچسارانی می گوید:زبان هنر ساده‌ترین و تأثیرگذارترین راه برای ترویج فرهنگ عاشورا و انتقال ارزش‌های آن به نسل‌های جوان جامعه است.
وضعیت پیاده‌رو‌ها در سطح شهر گچساران، داستان تکراری رعایت نکردن حقوق شهروندی است و داستانی ناتمام از مشکلاتی که گریبان مردم کوچه و خیابان را می‌گیرد.
گزارش میدانی:
طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده «رئیس‌جمهور» در دوره دوم سفرهای استانی خود روزهای 26 و 27 تیرماه میهمان مردم خونگرم کهگیلویه و بویراحمد است.
سد "چم‌ شیر" در استان کهگیلویه و بویراحمد و در مراحل پایانی ساخت قرار دارد ،اگرچه شمارش معکوس برای بهره برداری کامل از آن آغاز شده است.
مظلومیتی از جنس عاشورا:
حماسه پد خندق در آخرین روزهای دفاع مقدس با همه تلخی‌هایش، اما تصویری از مقاومت غرورآفرین فرزندان دیار آریوبرزن در دل جزایر مجنون به‌جا گذاشته است.
پیگیری مطالبه مردمی:
آسفالت و بهسازی جاده جدید آرامستان گچساران از دغدغه‌های شهروندان بوده و مردم هم انتظار دارند که این مشکل به جهت سهولت در تردد نیز مرتفع شود.
وقتی زندگی سالم شهری جریان ندارد؛
رفع مشکلات محله سادات گچساران نیازمند همکاری و مساعدت همه مسئولین چه در حوزه مدیریت شهری و چه در حوزه مدیریت اجرایی است، چراکه دود عدم رفع این مشکلات تنها به چشم مردم این منطقه خواهد رفت.

صفحه‌ها