نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
4. ارديبهشت 1398 - 19:40
جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:امروزبه خود می بالیم که دشمنان نظام اسلامی، ضربه های کاری از سپاه پاسداران دریافت کرده اند و این زنجیره شکست های آمریکایی ها تا نابودی کامل استکبار جهانی همچنان ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،سرهنگ جهانگیر انصاری ،جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در همایش انس و مودت بازنشستگان سپاه ناحیه گچساران که در حسینیه ثارالله کانون جوانان بسیج این شهرستان برگزارشد،با اشاره به اهمیت برگزاری این همایش گفت:بدون شک خروجی این همایش اخوت ،همدلی و آمادگی بیشتر عزیزان بازنشسته را به ارمغان خواهد آورد درحالی که  رشادت ها و فداکاری همه عزیزان در عرصه های مختلف انقلاب برهیچکسی هم پوشیده نیست.

خلق حماسه بزرگ دفاع مقدس

وی افزود:همدلی و اخوت همه عزیزان منجر به خلق حماسه بزرگ دفاع مقدس و پیروزی حق برباطل شد ،رهبر معظم انقلاب می فرمایند که سپاه متعلق به پیشکسوتان است و پیشکسوتان هم متعلق به سپاه هستند.

مدیریت شایسته جبهه مقاومت

انصاری اظهارکرد:پاسداران عزیز جبهه مقاومت را همچون دفاع مقدس به نحو شایسته ای مدیریت کردند و یک ارتش انقلابی متشکل از حزب الله، حماس، حشد شعبی،زینبیون،فاطمیون ،حوثی ها و سایرنیروهایی که دلهایشان برای انقلاب می تپد در قامت یک ارتش سازماندهی شده و تحت امر فرماندهان مجربی که دوران 8ساله دفاع مقدس را مدیریت کردند، این جبهه مقاومت نیز به خوبی مدیریت شد.

ایستادگی جبهه مقاومت در مقابل 80کشور

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد درادامه گفت:در جنگ 8ساله دفاع مقدس بیش از 46کشور دنیا از رژیم بعث پشتیبانی و حمایت می کردند در حالی که جبهه مقاومت در مقابل بیش از 80کشور دنیا مقاومت و ایستادگی کرد و استکبار یکبار دیگر طعم این سیلی سخت و سوزنده را چشید و آثار این سیلی باعث شد که ترامپ سپاه پاسداران را یک گروه تروریستی بنامد.

سازماندهی 98گروه تروریستی توسط آمریکایی ها

وی تصریح کرد:آمریکایی ها بیش از 98گروه تروریستی را در دنیا سازماندهی ،تثبیت و پشتیبانی می کنند و خودشان هم در راس آنها فعالیت دارند و یک نیروی انقلابی و معنوی که در دنیا بی نظیر است، نیروی که بیش از 18هزار شهید را توسط تروریست های از خدا بی خبر تقدیم نظام اسلامی کرده است ؛چنین نیرویی را به عنوان یک گروه تروریستی قلمداد می کنند.

انصاری بیان کرد:انتظاری از دشمن نباید داشت و اگر سپاه پاسداران را به عنوان نیروی تروریستی قلمداد نکرده بودند در خودمان شک می کردیم؛ چرا که وقتی حماس،حشد شعبی،حوثی ها و... را به عنوان گروهای تروریستی عنوان می کند در حالی که این نیروها شاخه هایی از سپاه پاسداران هستند.

ضربه های مهلک سپاه به آمریکا

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد افزود:وقتی سپاه پاسداران مدرنترین وبروزترین هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی را بدون شلیک حتی یک گلوله پایین کشید ،کشورهای ابر قدرت دنیا حاضر بودند ماکت این نوع هواپیما را میلیون ها دلار از ایران خریداری کنند و آیا این کم سیلی به دشمن بود؟.

انصاری تصریح کرد:وقتی که نیروهای تکاور و آموزش دیده دشمن را با آن سلاح های مدرن و بروز در دهانه فاو به شکلی اسیر می کنندکه از خودشان هم بی خود می شوند،آیا این کم ضربه ای به دشمن است؟ ،وقتی که تفنگداران آمریکایی را با قایق های مدرن در خلیج فارس به اسارات گرفتند، آیا این کم ضربه ای است.

170پایگاه نظامی آمریکا در تیرس موشک های سپاه

وی تصریح کرد:هرجایی که آمریکایی ها ظاهر می شوندسپاه پاسداران هم با اقتدار در مقابل دشمن قسم خورده نظام اسلامی مقابله و ایستادگی می کند و آیا این خودش کم ضربه ای به دشمن است؟، دولتمردان آمریکایی ها بارها اعتراف کرده اند که 7تریلیون دلار در منطقه خرج کرده اند و در نهایت شکست را هم پذیرفتند ، درحالی که با این همه هزینه بیش از 170پایگاه نظامی استکبار جهانی در تیرس موشک های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار دارد.

هدف دشمن، اصل نظام جمهوری اسلامی است

انصاری درادامه افزود:وقتی که فرماندهان ارشد نیروهای تکفیری داعش در یک منطقه ای توسط موشک های نقطه زن سپاه به هلاکت رسیدند، آیا این خودش کم سیلی به دشمن بود؟، دشمن حق دارد و برای ما هم فرش قرمز پهن نخواهد کرد ،چهل سال است که تخاصم دشمن با نظام اسلامی ادامه دارد و هدف دشمن فقط این نیست که بخواهد سپاه پاسداران را از میان بردارد در حالی که هدف نهایی دشمن اصل نظام جمهوری اسلامی است.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد درادامه گفت:کشور در دوران رژیم منحوس پهلوی به عنوان پایگاه اصلی استکبار جهانی بود و این پایگاه دشمن با پیروزی انقلاب تبدیل به کشوری شد که بیداری جهان اسلام را برای مسلمانان جهان به ارمغان آورد و امروز ایران اسلامی تبدیل به ام القرای جهان اسلام شده است.

مقاومت تا نابودی کامل ایادی استکبار

وی تصریح کرد: کشوری که خودش مهد پرورش تروریسم است، مگر القاعده، طالبان ، داعش وسایر گروهک های تکفیری را خود آمریکایی ها تشکیل و سازماندهی نکردند!، اما عاقبت با جانفشانی و رشادت های نیروهای جبهه مقاومت هیمنه پوشالی استکبار در هم شکسته شدو این مقاومت و ایستادگی تا پیروزی نهایی و نابودی کامل استکبار همچنان ادامه خواهد داشت.

حضور چراغ خاموش دولتمردان آمریکایی در منطقه

انصاری درادامه اظهارکرد:دشمن با این همه هزینه هادر منطقه چراغ خاموش و مخفیانه وارد عراق می شود، اما رئیس جمهور کشورمان با چه استقبال ، هیجان و شوری وارد عراق می شوند،امروز  بیش از 20کشور دنیا در مناطق سیل زده کشورمان کمک رسانی می کنند و این خود همان بیداری اسلامی است.

 راه اندازی 83جنگ توسط آمریکایی ها

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:امروز کسی که خودش تروریسم پرور است ما را تروریسم می خواند؟!که باید گفت دشمن توانایی جنگ با نظام اسلامی را ندارد ،چرا که اگر می توانستند لحظه ای درنگ نمی کردنددرحالی که آمریکایی ها از زمان تشکیل بیش از 83جنگ را چه به طور مستقیم و چه نیابتی در اقصی نقاط جهان به راه انداخته اند.

خدمات رسانی سپاه پاسداران در کشور

وی افزود:باید براقتدار و عزت انقلاب اسلامی بالید و این عمق دشمنی استکبار جهانی از سپاه پاسداران است ، امروز سپاه پاسداران در بیش از 20 استان کشور مشغول خدمت رسانی به هموطنانمان است.

ترامپ، الفبای سیاست و نظامیگری را نمی داند

انصاری درادامه گفت:ترامپ الفبای سیاست و نظامیگری را نمی داندو تنها یک تاجر است و در اوج حماقت از سپاه پاسداران به عنوان یک گروه تروریستی نام می برد ،چرا که این عمق دشمنی استکبار از سپاه است و روایت داریم که خداوند دشمنان ما را از احمق ها قرار داده است.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمددر ادامه نیز افزود:امروزبه خود می بالیم که دشمنان نظام اسلامی، ضربه های کاری از سپاه پاسداران دریافت کرده اند و این زنجیره شکست های آمریکایی ها تا نابودی کامل استکبار همچنان ادامه خواهد داشت.

وی درپایان این همایش مطالبی نیز در خصوص پیگیری مشکلات بازنشستگان سپاه ناحیه گچساران ایراد کرد.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه‌ها

درود خدا بر سبزپوشان ولایت. اگر سپاه نبود کشور هم نبود و اگر سپاه نبود .سپاه نیروی محرکه انقلاب و کشور است

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها