نظرسنجی

عملکردچندماهه شهردارجدید گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
22. تير 1396 - 8:08
انتصابات زنجیر وار وابستگان به قدرت تحت پوشش جریانی خاص وهمچنین بکارگیری نیرو در بخش هایی از شرکت نفت و گازگچساران بدون اعلام عمومی توسط صاحبان قدرت، فرصت را از اقشار مختلف مردم سلب کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،محمد رمضانی-حلقه مدیران زنجیره ای بواسطه صاحبان قدرت ،واگذاری امتیاز خودروهادر شرکت به صاحبان ثروت و نادیده گرفتن حق مستمندان و بی پارتی ها در اشتغال شرکت نفت و گاز گچساران.

دست به قلم شدن و نوشتن این مطالب ، پرهزینه و به نوعی ورود به منطقه ممنوعه ای است که بهای سنگینی در قبال آن باید پرداخت کرد.هرچند بهای آن سنگین باشد ولی اگر منتهی به اصلاح امور شود،قابل تحمل و پرداخت به آن میسرخواهدبود.ولی امر مسلمین فرمودند: ««مردم فقر را تحمل می کنند،اما تبعیض را نه»».
تحرکات در حوزه انتصابات، ترابری و اشتغال درشرکت نفت و گاز گچساران ظرف ۵ سال گذشته با اعمال مدیریت دولت تدبیر و امید و ورود نماینده و اطرافیان وی ، رابطه را جایگزین ضابطه کرده است.
 
انتصابات زنجیر وار وابستگان به قدرت تحت پوشش جریانی خاص وهمچنین بکارگیری نیرو در بخش هایی از شرکت نفت وگاز بدون اعلام عمومی توسط صاحبان قدرت، فرصت را از اقشار مختلف مردم سلب کرده و در ادامه این پروسه صاحبان ثروت با اعمال نفوذ و از بابت هزینه ای که احتمالا در بقدرت رسیدن نماینده فعلی مجلس متحمل شده اند با رابطه اقدام به تقسیم و واگذاری خودروهای استیجاری بین سه گروه غیر مستحق نموده که سومین فرصت را از جوانان جویای کار ومستمندان گرفتند.
باچنین وضعیتی این پایگاه اقتصادی که توامان تامین کننده بخشی از اقتصاد کشور و فرصتی برای اشتغال مردمان این دیاردودخورده ونفت ندیده بود رااز ریل خود خارج کرده وتبهکاران را برای وصول به منافع نامشروع خود و ضایع کردن حق مستمندان مصمم تر و جسورکرده است.
 
بدیهی است انگشت اشاره و تقصیربسوی کسانی ست که پیدا و پنهان رابطه مستقیم با موضوع دارند.

الف):نماینده محترم
دلیل :ذینفعان اجماعا از حلقه اولیه حامیان و ساپورت کنندگان وی بوده
ب):مسئولین اجرایی شهرستان
جای پای آنها بعضا در این معضلات نقش بسته.
ج): مسئولین نفت
به تاسی از خطبه ۲۲۴نهج البلاغه عدالت علوی جامعه انتظار امانتداری از آنهارا دارند.اما...
د):سیستم نظارتی
پیگیری و اطلاع رسانی بموقع به مردم
ه):رسانه ها
بدنبال معرفی شکارچی های غیرمجاز باشند.نه چشم بسته در اختیار میرشکاردروغین
نتیجه:
شاید با خطی که ذینفعان می دهند این تصور و تلقی در جامعه القا شود که مگر شما بخیلید!که نمی گذارید عده ای با رانت امتیازاتی تصاحب شوندواز طرفی پرچم دار این معضل «کی بود!! کی بود!!»راه بیاندازد و خواهان تشکیل جلسه و پیگیری شود که به نوعی سرپوش گذاشتن بر این بی عدالتی هاست.

پیشنهاد:
اما تیر خلاص و پایان دادن به بی عدالتی هامعرفی مسببین بدون در نظر گرفتن مصلحت هاست و ه‍مچنین اعلام ، اطلاع رسانی و ظابطه مند کردن فرصتها برای کسب اعتماد مجدد شهروندان نسخه خروج از این وضعیت در نفت وبعضا سایر ادارات است،نه قهر کردن و سلب این امتیازات از مردم به بهانه تنبیه معترضین.

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

جناب رمضانی شما میدانید امام اول شیعیان فرمودند هرجه را برای خود میپسندید برای دیگران بپسندید.حال خواهش دارم در نگرش و قلم خود تجدید نظری داشته باشید.

نظرات کاربران

پیشنهاد سردبیر

تازه های سایت

پربازدیدها