نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
22. دى 1395 - 19:55
جناب تاجگردون! آیا از خود پرسیده اید که چرا در استان و شهر من مردمانی رنج دیده حتی نان را از نانوایی به قرض می برند ؟به دنبال معیشت و رفع مشکلات مردم و هم استانی های خود رفته اید؟ آیا این عمق محرومیت را در صحن مجلس فریاد زدید ؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،جناب آقای تاجگردون حضرتعالی غرق درمسائل سیاسی شده اید و از رسالت اصلی خود که رسیدن به امورات و مسائل و مشکلات معیشتی مردم است فاصله گرفته اید.

چه بسا همیشه با ورود به بحث های سیاسی و اظهار نظرهای بحث برانگیز درسطح استان ، ملی و همچنین اظهارنظرهای ویژه و خاص دچار حاشیه و جوسازی برای حوزه انتخابیه خود و استان کهگیلویه و بویر احمد شده اید.

هم اکنون که در جایگاه نمایندگی مردم و از جنس آنها هستید از این اظهار نظرهای سیاسی تنش زا و حاشیه ساز و بحث برانگیز در دفاع از حزب و گروه و سیاسیون و دفاعیه های تنش زا که بیشتر بازیچه دولت و سیاسیون و همینطور اعلام نظر قشری خاص است، دست بردارید چرا که می بایست خود را هزینه مردم کنید و نه دولت و سیاسیونی که هیچ گونه ثمری برای این دیار از یاد رفته ندارند .

امروز نیز من باب برادری سفارش می کنم که فاصله بگیرید از این بازیها و درگیریهای سیاسی و حزبی و گروهی تنش زا ، اظهر من الشمس است که از مردم فاصله گرفته اید و غرق در بازی های سیاسی شده اید.

فی الحال حرف اول و آخر شما می بایست مردم و مردم و مردم باشد و از فرصتی که تحت لوای حقوق شهروندان حوزه انتخابیتان به شما رسیده است در جهت سیاست کلان هزینه می کنید و از رسالت اصلی خود که دفاع ازحق مردم محروم هست فاصله می گیرید .

جناب آقای تاجگردون آیا از خود پرسیده اید که چرا در استان و شهر من مردمانی رنج دیده حتی نان را از نانوایی به قرض می برند ؟ ....به دنبال معیشت و رفع مشکلات مردم و هم استانی های خود رفته اید؟ آیا این عمق محرومیت را در صحن مجلس فریاد زدید ؟

آقای تاجگردون مواظب سیاست باشید سیاست زده نشوید ...

تاختن چهارنعل با اسب سیاست سرانجام خوشی ندارد و مواظب باشید اسب سیاست شما را به زمین نکوبد چرا که بلند شدن سخت و درد آور خواهد بود ...

انتهای پیام/م

 

دیدگاه‌ها

حالا بالفرض از خودت چهره ملی و جهانی هم ساختی!!!حالا که چی؟!!!به چه قیمتی؟!!!به قیمت این همه آه مظلوم که دامن خودت و نسلت رو میگیره!!!!!!!نمی ارزد...

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها