نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
26. خرداد 1400 - 22:43
نامزد انتخابات میان دوره ای مجلس گفت:اجازه نمی دهیم که پروژه های عمرانی و پیشرفت هایی که در این چند سال بوده ،از مسیر خود نیز متوقف شود و به جای آن کینه ورزی، تسویه حساب های لیدرهای انتخاباتی و سیاسی، عقده گرایی و حذف شایسته سالاری صورت گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،هومان عسکری،نامزد انتخابات میان دوره ای مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در جمع حامیانش در تالار باران گچساران گفت:کسانی که قوم گرایی می کنند،کسانی را که شایسته سالاری را ملاک انتخابشان قرار نمی دهند،باید در محضر خداوند متعال پاسخ دهند،کسانی که بر اساس قوم گرایی انتخاب می کنند مطمئنا در همین دنیا خسران خواهند دید.

وی افزود:کلید طلایی اتحاد از باشت باوی زده شده است و مطمئنا روز 28خردادقومگرایی و این طناب پوسیده برای همیشه با اتحاد همه اقوام نیز کنار زده خواهد شد و شایسته سالاری در 28خرداد ماه ملاک انتخاب خواهد شد، و در 29خرداد ماه همه باهم جشن خواهیم گرفت.

عسکری ادامه داد:شعار گرایی و زدن حرف های قشنگ نیاز اساسی شهرستان های گچساران و باشت نیست،بلکه نیاز اساسی این دو شهرستان آرامش در سایه قانون و ادامه توسعه و پیشرفتی است که از سال های قبل شروع شده و ما در 28خرداد نشان خواهیم داد که این توسعه محکمتر از قبل ادامه خواهد یافت.

نامزد انتخابات میان دوره ای مجلس تصریح کرد:اجازه نمی دهیم که پروژه های عمرانی و پیشرفت هایی که در این چند سال بوده که به گواه آمارهای رسمی پیشرفت شهرستان های گچساران و باشت چهار برابر شهرستان های اطراف است،از مسیر خود نیز متوقف شود و به جای آن کینه ورزی، تسویه حساب های لیدرهای انتخاباتی و سیاسی، عقده گرایی و حذف شایسته سالاری در این شهرستان صورت گیرد.

وی افزود:ما با انتخابمان نشان خواهیم داد که مسیر توسعه ادامه دارد و محکم بر آرمانی که انتخاب کرده ایم، خواهیم ایستاد، ما در گام دوم انقلاب در کنار مسیر توسعه و تحول در این شهرستان جوانان و بانوان را که در قانون هم پیش بینی شده است و در سطوح مدیریتی حق قانونی دارند، ما این مسیر را انتخاب می کنیم و همراه با جوانان و بانوان ،شهرمان را برای آیندهگان زیبا و قشنگ تر خواهیم نمود.

نامزد انتخابات میان دوره ای مجلس اظهارکرد:تعدادی از آقایان از شهروندی دم می زنند اما در تطابق شهروندی و مصادیق آن دچار تشکیک هستند، آیا شهروندی این است که کسی در گچساران بدنیا آمده باشد و در انتخابات برای حذف فرزند شایسته و شناسنامه انقلاب شهرستان گچساران برود شخصی را از اصفهان بیاورد و روبروی فرزند این شهرستان قرار دهد تا آنرا حذف کند، اما خداوند با فرزندان شایسته این شهرستان است و مکافاتش را دیدند و کسی را انتخاب کردند که مایه بی آبرویی برای این شهرستان شد، آیا چنین رفتاری نماد شهروندی است؟.

عسکری تصریح کرد:آیا شهروندی این است کسانی که باعث شدند شما به بالا بروید، کسانی که خون دل خوردند و کسانی که در کنار شما ایستادند، و پله شدید برای آنها از صنف اینها خارج شوید و به صنفی که مادیات و تعلقات دنیوی چشمگیر تر است بپیوندید آیا این مصداق است؟.

وی ادامه داد:من اعلام می کنم شهروند واقعی گچساران این نیست که من در رادک زندگی کردم و یا کسی دیگر محلات لبنان یا سادات،بلکه شهروند واقعی کسی است که دل در گرو پیشرفت این شهر  و حفظ آرامش و رعایت قانون دارد و شهروند واقعی و افتخاری این شهرستان آقای پزشکیان است که تمام قد کنار برادرمان ایستاد ، کوتاه نیامد و پشتیبانی کرد و شهروند واقعی ما "محمود پزشکیان" است.

عسکری پایان سخنانش را با بیت شعری لری ادامه داد ودرخاتمه هم گفت:دوباره باهم وریسید.

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها