نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
7. اسفند 1397 - 8:20
تاجگردون:يادمان نرود آن روزها به وجودت افتخار كرديم و مطمئن باش بر خلاف نظر دلواپسان باز هم باشي يا نباشي در تاريخ و قلب ملت ايران با افتخار ميماني.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،غلامرضا تاجگردون،رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در صفحه شخصی اش در واکنش به استعفای "محمد جواد ظریف" وزیرامور خارجه کشور،نوشت:لبخندت هم عزت داشت. حيف كه حافظه تاريخي ما ايرانيان ضعيف است.

وی افزد: وقتي كه با اقتدار تمام ، دول غرب و شرق را رو به روی خود نشاند و كاری كرد كه دولت آمريكا سندي را كه دولت قبلش امضاء كرده بود خيانت به آمريكا مي داند و ده ها موضوع ديگر يادمان نرود آن روزها به وجودت افتخار كرديم و مطمئن باش بر خلاف نظر دلواپسان باز هم باشي يا نباشي در تاريخ و قلب ملت ايران با افتخار ميماني.

این درحالی است که استعفای محمد جواد ظریف از سمت وزارت امور خارجه ایران بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشت و گمانه زنی‌های متفاوتی را در خصوص دلایل کناره‌گیری او از ادامه حضور در دولت حسن روحانی برانگیخت.

محمد جواد ظریف که در پی کسب توافق هسته‌ای با قدرت‌های جهانی در سال ۲۰۱۵ میلادی به یکی از تاثیرگذارترین و محبوب‌ترین وزرای کابینه اول و دوم حسن روحانی بدل شده بود، دوشنبه شب با انتشار پستی در اینستاگرام خود از سمت وزیر امور خارجه ایران استعفاء کرد.

خبراستعفای او به سرعت به خبر فوری خبرگزاری‌های بین‌المللی بدل شد. اما هنوز دلیل یا دلایل این اقدام آقای ظریف اعلام نشده است.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها