نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
31. شهريور 1401 - 10:40
مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با حضور نیروهای مسلح ،بسیجیان ، مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی، بسیجیان، مدیران و روسای ادارات در سپاه ناحیه گچساران برگزار شد.

 امیر سرتیپ رجبعلی زاده، از فرماندهان دوران دفاع مقدس در این آیین گفت: ما حکومتی داشتیم(رژیم پهلوی) که از دیگران دستور می گرفت و خداوند به مومنین این سرزمین رحم کرد و سید آل پیغمبر(ص) را به ما عطا کرد که راه دین و سعادت را به صورت حقیقی نشان داد.

 
وی با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس بیان کرد: جنگ در همچین روزی آغاز شد،اقشار مختلف مردم سلاح به دست گرفتند و به میدان آمده و در مقابل دشمن بعثی از ایران اسلامی دفاع کردند.
 
این فرمانده دوران دفاع مقدس تصریح کرد: ما ۸ سال دفاع از ایران را با دست خالی و سیل خون عظیم جوان ترین و مومن ترین جوانان انجام دادیم و دشمن را از ایران بیرون کردیم.
 
رجبعلی زاده تصریح کرد: رزمندگان ما با دست خالی با تانک می جنگیدند، در آخر چنگ نیروی دشمن چندین برابر شده بود با تجهیزات کامل تر جنگ را ادامه می داد، فقط غیرت و ایثار رزمندگان مقابل آنها قد علم کرده و آنها را شکست داد.
 
وی گفت: یک نیروی نظامی باید همیشه آمادگی داشته باشد ما این را فهمیدیم که نباید دست خالی باشیم، ما ذوالفقار باید داشته باشیم تا که علی وار بجنگیم.
 
رجبعلی زاده خاطرنشان کرد:همین سلاح هایی که داریم می سازیم همان ذوالفقار است در حالی که هیچ وابستگی به کشوری هم نداریم.امروزه افتخار پوشیدن این لباس نظامی را با جان و دل داریم و اگر باز هم متولد شویم این لباس را خواهیم پوشید زیرا هرچه پاکی و اخلاص بود در این لباس مقدس دیدیم.
 
وی افزود: هدف شهادت نبود بلکه نگه داری پرچم و کشور بود، تک تک شما باید یک قاسم سلیمانی باشید.جوانی که می خواهد واکسینه شود در مقابل پلیدی ها باید با خواندن قرآن خود را ایمن کند،تمام مدافعان حرم در حال دفاع از ناموس ما هستند.
 
وی گفت:امروز فاضلاب فرهنگ غرب در حال سر ریز کردن است و یک عده هم در حال خوردن آن هستند، اینگونه که غرب زرق و برق خود را به تصویر می کشند حقیقت ندارد، این اقدامات و تبلیغات تنها برای فریب مردم است.
 
رجبعلی زاده بیان کرد: هر کدام از شما بسبجیان قاسم سلیمانی را سر لوحه خود قرار دهید اگر زندگی نامه سردار شهید سلیمانی را مطالعه کنید سرتا سر اخلاص بوده و در هر شرایطی از دین خدا و تبعیت از ولی فقیه خارج نشد.
 
ادامه نیز تصاویر را مشاهده کنید.

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها