نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
4. دى 1395 - 13:04
جناب روحانی عزیز!این منشور حقوق شهروندی تان بیشتر به نقض گفته های شما در قبل می پردازد تا دوای درد مردمی که هر روز سفره هایشان کوچک می شود به نظرمی رسدمنشور جدیدتان هم فقط یاد آور وعده های سرخرمن دوران تبلیغات شماست و فاقد ارزش و اعتبار.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،جناب آقای روحانی رئیس جمهور محترم !نیک مستحضرید که منشور جدیدتان هم فقط یاد آور وعده های سرخرمن دوران تبلیغات شماست و فاقد ارزش و اعتبار.

شما خود را حقوقدان میدانی و حقوق شهروندی تدوین می کنید در حالی که گفته اید هیچکس از قانون مستثنی نیست و همه باید از قانون تبعیت کنیم!

 ولی جناب روحانی چرا وقتی نماینده ای تحت پیگرد دادستان قرار می گیرد فراری می شود وبه خانه می رود؟

چرا لغو برخی سخنرانی ها مایه شرمساری می شود و لغوسخنرانی منتقدان دولت هیچ ایرادی ندارد؟

 آیا تبعیت از قانون فقط برای عده ای خاص است؟ بارها گفته اید در دولت تدبیر و امیدتان نور چشمی ندارید، آیا واقعا نداریم؟

جناب رئیس جمهورعزیز یعنی مدیرانی که حقوق نجومی گرفتند نور چشمی نیستند؟ پس واقعا ذخیره هستند! به گفته سخنگوی دولت تدبیرو امیدتان ذخایر انقلابند!؟ سخنگوی اصل 90 اعلام کرده اند 950 نجومی بگیر، آقای جهانگیری گفته اندکمتر از 50 نفر و حال جناب محترمتان  گفته اید کمتر از یک درصد؟

در جایی دیگرعرض نمودیدتا فساد و تبعیض و گردنکشی است انقلاب هم تمام نشده است، بله شما باید به سخنان نماینده ای که گفته بود "اگر دنبال عاملان فساد هستی از نزدیکان خودت شروع کن" گوش می کردید!بله لطفا از رانت بازی نورچشمی تان جناب "حسین خان "،از صندوق ذخیره فرهنگیان از  قراردادهای نفتی نیزمی توانید شروع کنید.

آقای رئیس جمهور! تبعیض و فساد از سرو کله جامعه ما بالا می رود آیا شما تا به حال در این خصوص چاره ای اندیشیده اید؟ آگاهی مردم ازدریافتی مدیران را با همین منشور حذف کرده اید؟
جناب روحانی قول دادید منشور حقوق شهروندی را تدوین کنید ولی شما فقط در همین حد تدوین بسنده کردید.
جناب روحانی !به طورمکرر در سفرهای استانی تان گفته اید امسال سال گشایش اقتصادی است و این عنوان را هرساله تکرار می کنید ولی حالا کار به جایی رسیده است که دیگر در منشورتان بیکاری تورم و رکود را معضل می دانید؟

آقای رئیس جمهور مداوم از نرخ رشداقتصادی و کاهش تورم خبر می دهید در حالی که گفته بودید ملاک جیب مردم است نه آمار مسئولین و مراکز .
جناب روحانی !این منشور بیشتر به نقض گفته های شما در قبل می پردازد تا دوای درد مردمی که هر روز سفره هایشان کوچک می شود. امان از وعده های پوچ دولت بی تدبیرتان که همچنان به لطف کدخدا امیدوار است.

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

محمد جان تا فردا هرچی بگیم همین آش و همین کاسس همشون میخورن و میبرن وقتی هم مردم میرن برا حقشون میگن بودجه نیست این از قدیم همین بوده........برا مردم عادی بیت المال،بیت الماله ولی برای اونا بیت المال بیت الحاله
چه اعتماد به سقفی،نمیدونم پشتش به چیو به گرمه که اینقد سرش بالاست.با این همه گندی که تو دولتش بوده بازم....

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها