نظرسنجی

عملکردشهردار گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
9. آبان 1396 - 9:02
جوان 34 ساله گچسارانی دارای دوفرزند که سالهاست شغل خود را از دست داده و با شرایط سخت زندگی خود و خانواده اش دست و پنجه نرم می کند همچنان برای پیگیری کار خود پشت درب اتاق مسئولان علوم پزشکی یاسوج سرگردان است و هیچکس پاسخگوی وی نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب، پایگاه خبری صبح زاگرس 20 مهرماه امسال گزارشی درباره یک جوان از کار بیکار شده  34 ساله گچسارانی منتشر کرد ( اینجا کلیک کنید) که پس از انتشار این گزارش غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به مسئولان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خواستار رسیدگی به وضعیت این جوان گچسارانی شد.

18 روز از انتشار گزارش صبح زاگرس و یک ماه و اندی از صدور نامه تاجگردون و تلاش های مستمر جوان گچسارانی که برای پیگیری کار خود مسافت گچساران تا یاسوج را طی می کند،می گذرد و این جوان در طول هفته چندین بار به مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان مراجعه می کند اما گویا مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان پاسخ قانع کننده ای به وی نمی دهند.

 ایمان زارعی در گفت و گو با خبرنگار صبح زاگرس با بیان اینکه حدود یک ماهی است که هزینه زیادی را برای پیگیری کار خود از گچساران تا یاسوج می پردازم اما هیچ جواب قانع کننده ای از سوی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان دریافت نکرده ام.

وی ماجرای پیگیری کار خود را اینگونه توضیح داد: یک ماه و اندی از نامه تاجگردون به رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برای پیگری کارم می گذرد ولی متاسفانه هیچ خبری نشده است.

 وی ابراز داشت: با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان تماس می گیرم، میگویند یا ماموریتیم و یا در جلسه هستیم و یا اصلا جواب نمیدهند.

این جوان گچسارانی افزود: امروز( 8 آبان 96)  هم که برای پیگیری به دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مراجعه کرده ام  هیچ پاسخی دریافت نشد و تنها عنوان کردند، نامه شما نزد دکتر ایلامی است و ایشان الان نیستند.

زارعی افزود: جالب این جاست که دکتر رحیم استوار معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی استان تا چند هفته پیش اعلام کردند که کارشما را پیگیری و زنگ میزنیم اما الان دوباره می گوید هنوز پیمانکار مشخص نشده و تازه مشخص بشود نیروی خانم مورد نیاز است.

وی بیان کرد: اگر قرار بود بعد از یک ماه نیروی خانم به کار گرفته شود چرا آقای تاجگردون نامه را برای دکتر ایلامی جهت پیگیری موضوع فرستادند.

زارعی ابرازداشت: عدم پیگیری موضوع کار بنده نشان دهنده بی توجهی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی به نامه نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی است و نباید اینگونه نامه تاجگردون مورد بی مهری قرار گیرد.

باید دید مسئولان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد چه پاسخی به نامه تاجگردون مبنی بر پیگیری کار جوان از کار بیکار شده گچسارانی خواهند داد و واکنش دوباره تاجگردون به این موضوع چه خواهد بود.

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

شما ا دیگه چه رویی داری.بیش از سه هزارنفر ثبت نام کردن که حداقل پانصدنفرشون از نماینده ها نامه دارن.اگه کار بود که برای اینهمه جوان قبل از شما کاری میشد.انصاف داشته باشید

نظرات کاربران

پیشنهاد سردبیر

تازه های سایت

پربازدیدها