نظرسنجی

عملکردچندماهه شهردارجدید گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
21. مرداد 1396 - 16:59
امام جمعه موقت گچساران گفت: دولت باید خدمت کردن به ملت بزرگ ایران را قدر بدانندان شاء الله این دولت افراد شایسته ،انقلابی ،کاردان ودلسوز مردم را برای کابینه خود انتخاب کنند که از دین خدا و مکتب اهل بیت علیهم السلام دفاع کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حجت الاسلام علیرضا صفایی امام جمعه موقت گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره با سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی گفت:یاد و خاطره همه آن عزیزانی که در سیاه چال های صدام بعثی ایستادگی و مقاومت کردند را گرامی می دارم.

وی افزود:آزادگان آن روز از حیثیت و آرمان های نظام مقدس اسلامی با جان و دل دفاع کردند و مقابل دشمن خم به ابرو نیاوردند و امروز هم در سنگر دیگر و به شکل دیگری جانانه از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع می کنند.

امام جمعه موقت گچساران با اشاره به جنگ 33روز مقاومت حزب الله لبنان با رژیم متجاوز صهیونیستی در سال 85 ،اظهارکرد:یک جنگ تمام عیار در طول 33 روز که دشمنان هر چه داشتند بر سر این ملت ریختند اما جوانان مقاوم و پرشور حزب الله ایستادگی کردند و این دشمن مسلح را از پای درآورند که نتیجه مقاومت پیروزی است.

صفایی افزود:همانگونه که در جنگ 33روزه حزب الله پیروز شد درجنگ 22روزه هم مردم غزه و فلسطین پیروز شدند که یاد و خاطره آن رزمندگان مقاومت را گرامی می داریم که برای اسلام افتخار آفریدند.

وی درادامه با اشاره به مراسم تحلیف ریاست جمهوری دوازدهم گفت:در این مراسم باشکوه شخصیت های مختلف سیاسی از ایران اسلامی و دیگر کشورها حضور داشتند که آرزوی موفقیت برای دولت دوازدهم داریم و ان شاءالله خدای متعال به این دولت توفیق دهد به این ملت بزرگ وشریف خدمت کنند وخدمت کردن به ملت بزرگ ایران را قدر بدانند.

امام جمعه موقت گچساران اظهارکرد:ان شاء الله این دولت افراد شایسته ،انقلابی ،کاردان ودلسوز مردم را برای کابینه خود انتخاب کنند که از دین خدا و مکتب اهل بیت علیهم السلام دفاع کنند ومجلس شورای اسلامی که می خواهد رای اعتماد به این کابینه دهد باید خوب انتخاب کنند و در این امربزرگ دقت کنند.

صفایی تصریح کرد:مجلسیان باید چشمان خود را باز کنند واگر کسی دلسوز مردم است ،انقلابی ،کاردان،پیرو امرولایت و راه حلی برای حل مشکلات مردم دارد، باید به چنین افرادی رای اعتماد دهند و مجلس وظیفه بسیار سنگینی در این خصوص دارد.

وی افزود:نمایندگان مجلس باید از مدرس یاد بگیرند ومثل شهید مدرس باشند،دین قرآن و اسلام برای آنها هدف اول باشد ودر مقابل دشمن کوتاه نیایندو همانطوری که مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری بیان فرمودند:که من اصرار دارم این مطلب را تکرار کنم که دشمن بیدار است و نکند که ما در سنگر خواب برویم.

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

حاج صفایی خودت چکار کردی؟
درود بر این نظر خوب

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها