نظرسنجی

عملکردشهردار گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
4. تير 1396 - 12:20
آقایانی که مدعی طرح آشتی ملی شده اند و اکنون اعلام می کنند از شعارهای چند جوان خودسر شعاردهنده به رئیس جمهور روحانی نمیگذرند ولی انتظار دارند ملت از کسانی که کشور را به فتنه و آشوب کشیدند و موجب کشته شدن تعدادی از هموطنان شدند بگذرند؟!.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،محمد شجاعی-امسال هم مثل سالهای گذشته روز قدس برگزار شد که البته با حواشی خیلی کوچکی در پایتخت همراه بود،عده ای که شعار علیه رئیس جمهور روحانی داده بودند کار ناپسندی کردند که هیچ کس از آن دفاع نمی کند و این رفتار را همه مورد مذمت قرار می دهند که علیه یک رئیس جمهور منتخب اینگونه رفتار شود.

 البته این برخوردها چیز تازه ای نیست !! همین چندسال پیش بود در سخنرانی رئیس جمهور وقت خدابیامرز احمدی نژاد را که در روز دانشجوعکس احمدی نژاد رو جلوی چشم خودش آتش زدند!! بمب صوتی منفجر کردند!!وپلاکارد رئیس جمهور فاشیست پلی تکنیک جای تو نیست بالای سر گرفتند!! که آن روز احمدی نژاد گفت من همه شماهایی که علیه من شعار می دهید و عکس من رو آتش می زنید از صمیم قلب دوست دارم...جای تعجب نداشت احمدی نژاد بود اعجوبه هزاره سوم یا بقول مخالفینش پوپولیسم...

 این روزها می خواهم حافظه تاریخی ملت رو یاد یک ایام دیگری بیاندازم در اولین شنبه بعداز انتخابات سال 88 عده ای نه علیه رئیس جمهور منتخب بلکه علیه کل نظام برخورد شنیع کردند.عده ای که به بهانه ادعای تقلب در انتخابات که ادعایی مضحک و از قبل برنامه ریزی شده در اتاق فکرهای سرویس های جاسوسی و اطلاعاتی آمریکا ، انگلیس و اسرائیل و تحت حمایت تمام ایادی استکبار و همه دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی از شیخ سعودی تا مریم رجوی ، از دکترسروش تا گوگوش همه یکصدا شدند تا بقول خودشان که میگفتند با ادعای تقلب در انتخابات با رمز (انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است) یا (مرگ بر اصل ولایت فقیه) و... سر می دادند.

 این رفتارها ادامه داشت تا رسید به روز قدس شبیه به همین روزها ، روزی که مردم روزه دار آمده بودند تا هرچه فریاد دارند بر سر آمریکا و اسرائیل بکوبند و برای آزادی فلسطین و قدس شریف اعلام حمایت کنند عده ای خودسرانه و رذیلانه و منافق گونه اصل وحدت را به هم ریختند ، شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران می دادند و خوراک تبلیغاتی برای رسانه های بیگانه و دشمنان قسم خورده نظام که البته این رفتارهای وحشیانه و متحجرانه آنقدر پیش رفت که از آتش زدن مسجد و پایگاه بسیج و مغازه مردم و خودرو دولتی و سطل زباله در خیابان تا حمله به ماموران نیروی انتظامی و برهنه کردن نیروی مخلص بسیج که این امر منجر به شهادت عده ای از جوانان مخلص شد منجر شد.

 در آخر رمز نهایی را صادر کردند که با شورش وحشیانه و عصر حجری در روز عاشورا با آتش زدن پرچم امام حسین(ع) و سوت و کف زدن و رقص و پایکوبی در این روز وقاحت را به انتها رسانیدند و نشان دادند که هدف اصلی انتخابات نبود اصل انقلاب و اسلام بود که البته در روز 9 دی ماه 1388 مردم بصیر و آگاه و انقلابی با راهپیمایی خودجوش و کاملاً مردمی نشان دادند قیام ما قیام برای بقای اسلام بود و عاشورا تکرار شدنی نیست...

در پایان ضمن اینکه متن بالا جهت یادآوری حافظه آلزایمر گرفته بعضی حضرات و مدعیان روشنفکری که این روزها اساتید اخلاق شده اند و می خواهند به ملت تربیت اسلامی بیاموزند بود...

آقایانی که مدعی طرح آشتی ملی شده اند و اکنون اعلام می کنند از شعارهای چند جوان خودسر شعاردهنده به رئیس جمهور روحانی نمیگذرند ولی انتظار دارند ملت از کسانی که کشور را به فتنه و آشوب کشیدند و موجب کشته شدن تعدادی از هموطنان شدند بگذرند??!!

انتهای پیام/م

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها