نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
10. اسفند 1397 - 0:42
تجمع اعتراضی اهالی بافت فرسوده خیابان بلادیان گچساران نسبت به وعده های فراموش شده مسئولین و قول هایی که بعد از گذشت مدت زمان طولانی همچنان به آنها عمل نشده بود از مهمترین حواشی این مراسم بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،طرح ساماندهی خیابان بلادیان گچساران با حضور غلامرضا تاجگردون،رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ،علی محمد احمدی، استاندارکهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در این شهرستان به بهره برداری رسید.

اجرای موسیقی توسط هنرمندان "محمد خیراتی" و "جاسم خدا رحمی"،اجرای سرود دانش آموزی،سخنرانی فرماندار گچساران،استاندار کهگیلویه و بویراحمد و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس،اجرای مراسم زیبای آتش بازی وهنرنمایی "بهروز قبادی" جوان گچسارانی رکورددار روپایی سرعتی جهان، از مهمترین بخش های این آیین در بلادیان بود.

تجمع اعتراضی اهالی بافت فرسوده خیابان بلادیان گچساران نسبت به وعده های فراموش شده مسئولین و قول هایی که بعد از گذشت مدت زمان طولانی همچنان به آنها عمل نشده بود نیزاز مهمترین حواشی این مراسم بود.

شهروندانی که معتقدند زندگی در مکانی فرسوده و خطرناک که هر لحظه امکان ریزش خیلی از خانه های آن وجود دارد،بسیار دردناک است؛آنها نیز از عدم دسترسی دستگاهای امدادی به این منطقه ازمرکز شهر و مسدود بودن راه های ارتباطی به کوچه هایشان از مسئولین طرح شکایت و گلایه داشتند.

این درحالی است که ساکنین بافت فرسوده این نقطه از خیابان بلادیان از مسئولین تقاضای عمل به قولشان مبنی بر ایجاد خیابان ۸ متری در این محل قدیمی را دارند و نیز انتظار دارند که مسئولین به بهانه های واهی و پوچ طرح را تعطیل و بدقولی نکنند.

درادامه تصاویر و فیلم این آیین را مشاهده نماید.

 

دیدگاه‌ها

به جای این کارهای ظاهری جوانهای بیکار مشغول به کار بکنه اگه راست میگه از طریق مجلس یه فشار به دولت می اورند فقط چکار کردید برای بیکاری

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها