نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
21. بهمن 1397 - 18:58
مصطفی مهربانی دیل، پژوهشگر و مدرس دانشگاه در پیامی از مردم ولایت مدار شهرستان گچساران برای شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،مصطفی مهربانی دیل، فعال فرهنگی و سیاسی گچساران در پیامی از مردم ولایت مدار شهرستان گچساران برای  شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.

دراین پیام آمده است:

بیست و دوم بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با شعار استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی و با هدف متعالی استقلال ، آزادی ، تعیین سرنوشت و مردم سالاری دینی ، انقلابی که از بطن توده های مردم و با اراده ملت به رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی( ره) شکل گرفت و امروز نیز با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری مسیر تعالی را سرافرازانه ادامه می دهد.

 گواه پشتوانه مردمی این نهضت عظیم ، خون های پاکی است که تاکنون برای حفظ و استمرار آرمان های متعالی این انقلاب نثار شده و امروز در چهلمین طلیعه پیروزی انقلاب، باید اذعان کرد که ملت شریف و سرافزراز ملت ایران ، به عنوان صاحبان انقلاب اسلامی ، خود حافظ و هادی تحقق آرمان های انقلاب و صیانت از استقلال ، آزادی ، جمهوریت و مبانی اسلامی آن هستند.

در ادامه این پیام  آمده است : دلیرمردان و شیرزنان گچسارانی از دیرباز حضوری پررنگ و باشکوه در عرصه های سرنوشت ساز انقلاب داشته اند و حماسه حضورشان همواره نقطه عطفی در تاریخ سیاسی ایران است و جلوه استمرار، تداوم و پویایی رهروان راستین انقلاب همانند سنوات گذشته با حضور باشکوه و معناردار در مراسم راهپیمایی روز یوم الله 22 بهمن نمایان می شود.

  اینجانب با قدردانی از همت و آزادی خواهی یکایک گچسارانی های سرافراز ، برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن و یکصدا شدن با ملت شریف ایران اسلامی از همه اقشار دعوت به عمل می آورم.

انتهای پیام

نظرات کاربران

پیشنهاد سردبیر

تازه های سایت

پربازدیدها