نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
14. دى 1392 - 12:13
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از انجام عملیات راهداری زمستانی در سطح محورهای اصلی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش آفتاب جنوب ،خیبر بیدارپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج، از انجام عملیات راهداری زمستانی در سطح محورهای اصلی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

مدیرکل اداره راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: اداره‌کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به منظور حفظ ایمنی جاده‌ها و تردد روان وسایل نقلیه و جلوگیری از بروز سوانح رانندگی با تمامی امکانات و اکیپ‌های راهداری برای عملیات راهداری زمستانی آمادگی کامل دارد.

وی ادامه داد: پس از بارش اولین برف در ارتفاعات محورهای ارتباطی استان، راهداران ضمن حضور در محور‌های ارتباطی و استقرار در راهدارخانه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان به عملیات راهداری زمستانی پرداختند که ضمن بازگشایی تمام محورهای اصلی استان سبب تسهیل در شرایط ترافیکی و حمل و نقل محورهای ارتباطی استان شده‌اند.

وی عنوان کرد: عملیات برف‌روبی و نمک‌پاشی در این راه‌های ارتباطی انجام می‌شود و در حال حاضر عبور و مرور در همه جاده‌های شهرستان بویراحمد، مارگون، دنا، کهگیلویه و بهمئی به سهولت امکان‌پذیر است.

بیدار‌پور افزود: گشت‌زنی راهداران به طور شبانه‌روزی در این نقاط برای روانسازی رفت و آمد وسایط نقلیه ادامه دارد.

مدیر‌کل اداره راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با توجه به کاهش دما و احتمال بارش برف طی چند روز آینده به خصوص در محورهای کوهستانی و محورهای اصلی به تمامی رانندگانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی دارند، توصیه می‌شود ضمن رعایت قوانین و مقرارت، تجهیزات و امکانات ایمنی از جمله زنجیر چرخ و چراغ مه‌شکن به همراه داشته باشند.

 

انتهای پیام/م

 

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها