نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
13. آبان 1401 - 15:03
خطیب جمعه گچساران گفت:برنامه دشمن این است که با فتنه انگیزی جلوی سرعت، رشد و توسعه ایران اسلامی را بگیرند اما موفق نخواهند شد، مردم باید هوشیار و بیدار باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حجت الاسلام‌سید امین الله حجازی،امام جمعه گچساران ظهر امروز درخطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به مناسبت های این هفته گفت:شهید مطهری فرمودند گاهی اوقات زمان برخی مسائل را تفسیر خواهد کرد، روزی برخی ها می گفتند نیازمند‌ سیستم دفاعی درکشور نیستیم اما امروز ایران اسلامی درعرصه نظامی به پیشرفت های بزرگی دست یافته که دشمن را نگران و عصبانی کرده است.

وی افزود:باید توجه کرد که در هر اداره ای چقدر نیرو داریم و چقدر امکانات و رسانه بروز در اختیار دارند و چقدر اعتبار مالی دارند، اما همچنان باید مراقب نفوذ باشیم، پول های صهیونیسم و اتحاد عبری_عربی_ عربی علیه ارزش های انقلاب اسلامی ریخت و پاش می شود اما پول های بیت المال بعضا یا اختلاس می شود و یا خرج رقاصی، ولنگاری و انحراف نسل جوان مان می شود اما ترویج عرصه فرهنگ هم مهم است.

امام جمعه گچساران تصریح کرد:آنچه لازم است معیشت مردم، امنیت مردم و فرهنگ مردم است،که علت بیشتر مشکلات هم سوء مدیریت و نفوذ است چرا که هنوز عنصر نفوذی در بدنه دولت وجود دارد و باید این رویه نیز اصلاح شود.

حجت الاسلام حجازی ادامه داد:دشمن شبانه روزی توطئه می کند،خیلی ها می خواستند همراه دشمن ایران را همچون سوریه در دوران داعش کنند اما کور خواندند و ایران اسلامی هرروز مقتدرتر از گذشته به مسیرش برای ایجاد تمدن نوین اسلامی ادامه خواهد داد.

خطیب جمعه گچساران گفت:برنامه دشمن این است که با فتنه انگیزی جلوی سرعت، رشد و توسعه ایران اسلامی را بگیرند اما موفق نخواهند شد، مردم باید هوشیار و بیدار باشند شبانه روز کومله،‌ دموکرات، داعش، منافقین، جیره خواران داخلی و...آب به آسیاب دشمن می ریزند که لازم است درهمه مکان ها روشنگری و جهادتبیین کنیم چرا که همه هم مسئولیم و بایدحواس ها نیزجمع باشد.

وی افزود:یوم الله ۱۳آبان را گرامی می داریم چرا که روز ملی مبارزه با استکبارجهانی است،روح انسان مومن باید مدام درستیز با ظلم باشد،همین الان هم درون کشور  کسانی هستند که با دشمن به زبان دوستی حرف می زنند و لازم است مردم آگاه شوند و راه نجات را بیابند.

امام جمعه گچساران تصریح کرد:امروز بازگشت به عزت واقتدار منحصرا مقابله و ایستادگی دربرابر نظام سلطه است،باید با آشوبگران و برهم زنندگان امنیت کشورمان با قاطعیت برخورد کرد مماشات دیگر هیچ معنایی ندارد.

حجت الاسلام حجازی ادامه داد:شنبه ۱۴آبانماه شهادت فاطمه معصومه سلام الله علیهاست که تسلیت عرض می کنم،دشمن همچنان بدنبال ایجاد اغتشاشات درکشورمان است و مقام معظم رهبری بارها فرمودند که ایران اسلامی مثل سایر کشورهاست و سازمان های بین المللی هم باید مثل سایر کشورها با ایران برخورد کنند، و نکته دیگر اینکه فعلا کشور عراق درحال امن شدن است و دولت جدید عراق تشکیل شد.

خطیب جمعه گچساران گفت:لازم است آگاه باشیم و منسجم و همدل و مطیع محض فرامین رهبری،که دشمن دراین صورت هم هیچ غلطی نمی تواند بکند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها