نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
30. شهريور 1401 - 8:11
با همکاری کارکنان صنعت نفت گچساران زمینه آزادی ۶ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با جمع آوری هدایای نقدی خود، موجبات آزادی تعداد ۶ نفر از زندانیان واجد شرایط جرایم غیرعمد را فراهم کردند.

در این مراسم که با حضور دادستان گچساران، امام جمعه موقت، مدیرعامل نفت گچساران، رییس زندان و جمعی از مدیران  شرکت نفت و گاز گچساران برگزار شد، حجت الاسلام محمدصدرا ادیبان، دادستان عمومی و انقلاب اسلامی گچساران  با تقدیر از این اقدام کارکنان صنعت نفت گچساران گفت:  قبل از هر چیز بر خود لازم می دانم به عنوان مدعی العموم از اقدامات و خدمات نفت گچساران در سطح شهرستان و استان تقدیر و تشکر نمایم.
 
دادستان گچساران با اشاره به مشکل کولرهای گلزار شهدا و نقش نفت گچساران اظهار کرد: در بحث گلزار شهداء، بارندگی و سیل های اخیر و بسته شدن پل پادوک و خدمات شبانه روزی نفت برای احداث جاده شهید طیب و دیگر بحران ها نظیر آتش سوزی و ...، شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران سنگ تمام گذاشته است و بر خود  لازم می دانم از مدیرعامل و کارکنان صنعت نفت تقدیر و تشکر نمایم.
 
ادیبان خاطرنشان کرد: با هیچ زندانی کیفری تعارف نداریم و برخورد خواهیم کرد، اما یک دسته از زندانیان هم به دلایلی چون بدهکاری، ورشکستگی و مهریه وجود دارند که ناخواسته دچار مشکل می شوند.
 
دادستان گچساران تصریح کرد: امروز شش نفر از زندانیان غیرعمد گچساران  با مشارکت کارکنان صنعت نفت و رایزنی هایی که از سوی ستاد دیه و واحد مددکاری زندان صورت گرفت، آزاد شدند.
 
وی افزود: در بین این زندانیان فردی ۸۵ ساله نیز حضور داشت که چندین سال زندان بود و امروز خانواده های زیادی همچون خانواده این شخص با این کار خیر خوشحال شدند و این حرکت خوبی بود که امیدواریم ادامه داشته باشد.
 
 
 
انتهای پیام/

نظرات کاربران

تازه های سایت