نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
18. شهريور 1401 - 14:17
حجت الاسلام رشیدی کیا گفت:فرزندان این شهر را همه به صورت مساوی فرزندان خودمان بدانیم و آزمون و امتحان به حق برگزار کنیم تا عدالت رعایت شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حجت الاسلام رشیدی کیا،امام جمعه موقت گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به مناسبت های این هفته گفت:یکی از موارد تقوا این است که انسان مومن نسبت به شعارهای اسلامی توجه کافی داشته باشدو از بالاترین نوع تقوا نیز تقوای دل است،امروز هرجا در هر جمع و مکانی کلمه شیعه به ذهن بیاید بلافاصله این ذهن به صورت ناخودآگاه به سمت ابا عبدالله الحسین علیه السلام می رود.

وی افزود:مسیر خدمت به امام حسین علیه السلام عالی ترین درجه انسانیت است و برای ساعتی "حربن یزید ریاحی" در کنار امام حسین علیه السلام قرار گرفت و عاقبت نیز جزو شهدای کربلا شدند.

امام جمعه موقت گچساران ادامه داد:فردا شنبه روز تکریم از شخصیتی بزرگ همچون مرحوم" آیت الله طالقانی" اولین امام جمعه تهران در دوران انقلاب است،و روز یکشنبه نیزسالروز ترور دومین شهید محراب "آیت الله مدنی" توسط بدخواهان و منافقین در 20شهریوماه سال 60 است.

حجت الاسلام رشیدی کیا گفت:نکاتی دارم نسبت به برخی مواردی که این روزها اتفاق می افتد آنهم عجیب و غریب .رهبر معظم انقلاب فرمودند که مراقب باشید که جای شهید و جلاد با هم عوض نشود. متاسفانه برخی خودشان را به شکلی زیبا در انظار عموم بزک می کنند که انسان می بیند که آیا بهتر از این ها هم خداوند مخلوق دارد؟.

وی افزود:شب گذشته ملکه انگلیس مُرد، و از جمله کسانی بود که مستقیما چه در دوران قبل از انقلاب و چه دوران انقلاب در امورات کشورمان دخالت داشت.ملکه انگلیس از کودتای 28مرداد و تا به امروز در قطره قطره خون شهدای ما دخالت داشت و جنایات انگلیس به رهبری این شخص به هیچوقت قابل بخشش نیست .

امام جمعه موقت گچساران تصریح کرد:بنابراین اعلام انزجار از چنین سیاست های خبیثانه و شخصیت هایی اینچنینی وظیفه هر فرد مومنی است چرا که  انگلیس همیشه منبع نکبت،تهدید و فساد برای مردم منطقه از جمله ایران اسلامی بوده است.

حجت الاسلام رشیدی کیا در ادامه اظهارکرد:مقام معظم رهبری فرمودند که شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی دو لبه یک قیچی اند. امروز نیز به کوری چشم دشمنان ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و فتنه های آنها نیز یکی پس از دیگری نقش برآب شده است.

وی درادامه افزود:امام جمعه پدر معنوی شهرستان است و داد زدن، تکلیف و وظیفه و حق اوست و مسئولین هم تا می توانند تلاش کنند و مسئول در مکتب اسلامی نباید راه برود باید برای خدمت به مردم بدوند و از هیچ کوششی نیز دریغ نکنند.

امام جمعه موقت گچساران ادامه داد:مسئله اربعین یک مسئله جهانی است و توقع داریم از دولتمردان کشورمان برای نشان دادن این عظمت به دنیا مشکلات را مرتفع کنند و با دولتمردان عراقی جلساتی برگزار کنند تا مشکلات زوار نیز هرچه زودتر نیز برطرف شود.

حجت الاسلام رشیدی کیا گفت: الان از سراسر دنیا زوار در پیاده روی اربعین شرکت می کند،هرچند امکانات محدود است اما همت ها محدود نیست.

امام جمعه موقت گچساران در ادامه هم بیان کرد:این روزها لیست هایی در فضای مجازی منتشر شده بود به صورت پیشنهادی، آنهم برای اشتغال برخی عزیزان در پتروشیمی گچساران.خیلی از بزگواران تکلیف کردند که کار خوبی کردند؛ اما خواهشا اگر بی اخلاقی است و واقعا هم صحت نداشته پس دروغ است و تهمت و بیاید جمعش کنید.

وی افزود:اما اگر این لیست وجود خارجی ندارد و برای کوبیدن طرف مقابل است پس درست نیست چرا که ما همه انسانیم و اگر واقعا چنین لیست هایی هم چه در دوره قبل و چه الان هم موجود بوده که مایه شرم و تاسف است.

امام جمعه موقت گچساران تصریح کرد:بنابراین فرزندان این شهر را همه به صورت مساوی فرزندان خودمان بدانیم و آزمون و امتحان به حق برگزار کنیم تا عدالت رعایت شود اینکه در منطقه ما دائما شائبه وجود دارد که چی شد و چی نشد واقعا فاجعه بار است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

درود بر امام جمعه انقلابی و مردمی.ما پشت سر امام جمعه و ولایت فقیه خواهیم ماند و از حق دفاع خواهیم کرد

نظرات کاربران

تازه های سایت