نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
13. دى 1398 - 14:27
خطیب جمعه گچساران گفت:الان دولتمردان آمریکایی دارند بر سر این احمق داد می زنند که امنیت هر آمریکایی را در هر نقطه عالم به خطر انداخته ای و خودشان هم خوب می دانند که در آینده نزدیک باید انتقام سختی پس دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حجت الاسلام سید امین الله حجازی،امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به شهادت سردار قاسم سلیمانی، گفت:شهادت مالک اشتر زمان را خدمت همه عزیزان تسلیت عرض می کنم و امروز عالم اسلام با شهادت ایشان عزادار شد و این مصیبت جانسوز و جانگذار را‌ به همه مسلمین و مستضعفین عالم تسلیت و به روح مطهرایشان‌ نیز تبریک عرض می کنم.

وی افزود:حضرت آقا در پیامی فرمودند که آرزوی شهادت در راه خدا سرانجام سردار سلیمانی را به آرزویش رسانید و خون پاکش توسط شقی ترین انسانهای عالم به زمین ریخته شد اما راه و آرمان او بسته نخواهد شد و نیز انتقام سختی در انتظار جنایتکاران خواهد بود.

حجازی تصریح کرد:پیام حضرت آقا دو پیام دارد یکی به دوستان و مستضعفین که ناامید نشوید که درطول تاریخ مالک اشترهای زیادی داده ایم و خون مطهر مالک اشتر ما نیز دشمن کوب تر و اثر گذار تر خواهد شد و راه او و اهداف او هیچگاه بسته نخواهد شد.

امام‌جمعه گچساران اظهار کرد:اما پیام بعدی حضرت آقا  به جنایتکاران وحشی و شیطان صفت خواهد بود که چنان برخوردی با دشمنان خواهیم کرد که پشیمان خواهند شد و این پیام حضرت آقا قوت قلبی برای همه مسلمین خواهد بود و باعث رعب و وحشت دشمنان جهان اسلام خواهد شد.

خطیب جمعه گچساران گفت:چند سال قبل بوش پسر غلطی کردو گفت جنگ اسلام و مسیحیت باید در عالم رخ دهد و این شیاطین در اتاق فکرهایی می نشیند و فتنه ها طرح ریزی می کند آنها با فروش‌سلاح به گاوهای شیرده سعودی  جنگ بین مسلمین راه اندازی می کنند.

وی افزود:یکی از کارهایشان تشکیل داعش در منطقه بود که به جان مسلمین افتادند تا خودشان در آسایش باشند و رژیم صهیونستی در امنیت قرار بگیرد که با تدبیر مقام عظمای ولایت و  تیزهوشی شهید سردار سلیمانی ریشه داعش هم در منطقه برچیده شد.

حجازی تصریح کرد:الان آنها به خیال خام خودشان انتقام گرفته اند و اما کور خوانده اندو خیلی رئیس جمهور آمریکا احمق است چرا که خون عالم اسلام به جوش آمده است.

امام‌جمعه گچساران اظهار کرد:آمریکا در بین ممالک اسلامی بیش از همیشه منفور شده است و نیز نیروهای آمریکایی قطعا روی آرامش را نخواهند دید.

خطیب جمعه گچساران گفت:الان دولتمردان آمریکایی دارند بر سر این احمق داد می زنند که امنیت هر آمریکایی را در هر نقطه عالم به خطر انداخته ای و خودشان هم خوب می دانند که در آینده نزدیک باید انتقام سختی پس دهند.

وی افزود:همه ملت ایران و همه مسلمین و همه آزادی خواهان از جبهه مقاومت درخواست داریم که هر چه سریعتر و کوبنده تر انتقام شهید والا مقام ما را بگیرند.

حجازی تصریح کرد:این ترامپ‌احمق با این حماقتش اتحاد بیشتری بین ممالک اسلامی ایجاد کرد و عالم اسلام متحد خواهند شد و ریشه کنی اسرائیل خیلی زودتر هم انجام خواهد شد.

امام‌جمعه گچساران اظهار کرد:سردار سلیمانی در اوج عزت و اقتدار و به دست شقی ترین افراد عالم به شهادت رسیدند و ان شالله هم نابودی دشمنان نزدیک خواهد بود.

خطیب جمعه گچساران گفت:۱۹دی ماه مصادف با شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها است که به همه عزیزان تسلیت و تعزیت عرض می کنم و دعا کنید که دشمنان ان شاءلله زودتر نابود شوند.

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها