نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
28. دى 1397 - 13:45
امام جمعه گچساران گفت:هر متخلفی طبق دستور اسلام و احکام و قانونا و شرعا باید مجازات شود به فراخور تخلفات از دستگاه قضایی تشکر داریم که اخیرا در سطح کشور خیز خوبی برداشته و برخوردهای خوبی صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حجت الاسلام سید امین الله حجازی ،امام جمعه گچساران  ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز و اجتناب از گناهان گفت: تقوا راه رسیدن به خداوند است.

امام جمعه گچساران با اشاره به مناسبت های هفته پیشرو و با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: رهبری فرموده است، به دولتمران عرض می‌کنم که قدر مسئولیت خود را بدانند و مواظبت کنید که گرایش به اسلام گرایی و رفتار طاغوتی نداشته باشید.

 وی با بیان اینکه رهبری فرموده است که در مقابل یاوه‌گویی‌هایی آمریکا، شجاعت و عقلانیت داشته باشید، تصریح کرد: رسما در مقابل دشمن ایستادگی کنیدچرا که نه تهدیدشان و نه قولشان و نه امضایشان اعتباری ندارد.

امام جمعه گچساران در ادامه با اشاره به فرمایشات رهبری خطاب به مردم بیان کرد: مقام معظم رهبری فرموده است، به شما مردم توصیه می‌کنم که در اداره کشور به مسئولان کمک کنند و بخش مهمی از تولید داخلی بر عهده مردم است چرا که تولید کننده و مصرف کننده و فروشنده تولید داخلی مردم هستند.

حجازی تصریح کرد: از دیگر وظایف مردم مقابله با شایعه سازی دشمن و جلوگیری از یاس و ناامیدی در کشور است که مردم می‌توانند کمک کنند.

خطیب جمعه گچساران اظهار کرد: رهبری فرموده است، امروز جوانان در فضای مجازی فعال هستند و این فضای مجازی می‌تواند ابزاری باشد برای زدن بر دهان دشمن.

حجازی با اشاره به فرمایشات رهبری به دانشجویان گفت: اکنون خیل عظیمی از دانشجویان دیروز در کشور به کارهای بزرگ سرگرم هستند و امروز دانشجویان در هر جای دنیا این فرصت را خواهند داشت که به این مجموعه مهم و خدوم  بپیوندند و کشور را از بیگانگان کاملا بی نیاز کنند متحمد و منسجم و صادقانه تلاش کنند.

وی با اشاره به روز یک شنبه سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) گفت: سوم بهمن لغو انحصارخرید و فروش تنباکو به دستور و فتوای فقید مجهاد ایت الله عظمی میرزاری شیرازی صادر شد.

وی ابراز کرد: هرگاه مردم از مقام مرجعیت و فقها اطاعت کردند در هر میدانی که پا بگذارند پیروز خواهند شد و لو در مقابل همه دنیای کفر و شرک ایستادگی کرده باشند.

امام جمعه گچساران تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس ملت با التماس و خواهش و گاهی بچه های کم سن و سال با دست بردن در شناسنامه به جبهه می رفتند که این امر موجب شکست دشمن شد.

حجازی گفت: اکنون هم در جنگ اقتصادی و فرهنگی اگر ملت متحد و مطیع رهبر و ولایت باشند و عمل کنند دشمن ناکام خواهد شد چرا که رمز پیروزی اطاعت از رهبری است.

خطیب جمعه گچساران ادامه داد: این یاوه گوه ابله رئیس جمهور آمریکا گفت که ملت ایران نمی تواننند چهلمین سال پیروزی انقلاب را ببینند انها کور خواندند چرا که این انقلاب به رهبری جانشین امام عصرو رهنمودهای ایشان و اطاعت مردم ولایت مدار و بصیر رهبری می شود.

وی گفت: ستاد برگزاری جشن های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی که شروع به کار کرده و جشن های امسال در دهه فجر متفاوت تر و باشکوه تر از سالهای گذشته برگزار می شود.

حجازی ادامه داد: هر متخلفی طبق دستور اسلام ، احکام ،قانونا و شرعا باید مجازات شود به فراخور تخلفات از دستگاه قضایی تشکر داریم که اخیرا در سطح کشور خیز خوبی برداشته و برخوردهای خوبی صورت گرفته است لیکن دانه درشت ها که به این مملکت خیانت کرده و توقع داریم که این در مورد دقت نظر و در معرفی افرا دقت نظر داشته باشند به گونه ای عمل شود به کسانی که تابع نظام هستند و مطیع نظام هستند نباید برنجند ضمن اینکه هر تخلفی به تمام اکمل بررسی و قانون اجرا شود.

 امام جمعه با بیان اینکه اگر به چهار اصل توجه نشود اظهار کرد: اصول دین، مرجعیت و مقلد و تاثیر ناظر که باید توجه شود تا خدای ناکرده به کشور آسیبی نرسد که سبب تضعیف دولت و ملت می شود و دشمن چشم طمع آن باز خواهد شد.

وی گفت: رهبری فرموده است خطر بزرگ، خطر نفوذ است و تلاش کنیم به فرمایشات ائمه معصومان و از اسرار اسمان و زمین کاملا آکاهی دارند گوش کنیم مسئولیت ها را به اهل تقوا واگذار کنیم و به اصوال بپردازیم سرگرمی به راه نندازیم .

حجازی افزود:نگذاریم که به این مملکت و 80 میلیون جمعیت خیانت شود و دستورات امیرالمومنین (ع) را باید به احسن وجه عمل کنیم تا آسیبی به مملکت نرسد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها