نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
21. دى 1397 - 12:17
تیم نفت و گازگچساران در هفته يازدهم ليگ برتر هندبال كشور در يک دیدار نفس گير مغلوب مهمان خود فولادسپاهان اصفهان شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،دو تيم نفت و گاز گچساران و فولاد مباركه سپاهان در سالن ورزشی پدخندق گچساران به مصاف هم رفتند كه اين دیدار در نهایت با نتيجه ٢٥ بر ٢٤ به سود تيم مهمان به پايان رسيد.

شاگردان جوان و جويای نام  "مهد آزاد منجيری" در جدالی نابرابر مقابل تيم قدرتمند و با بازيكنان با تجربه و ملی پوش فولاد سپاهان  در حالی كه تا دقايق پايانی بازی پيروز ميدان بود بدليل اشتباه فاحش داور مسابقه بازی خانگی خود را تنها با اختلاف يک گل واگذار كردند .

تيم هندبال نفت و گاز گچساران همچون تيم های واترپلو، هندبال بانوان در فصل جاری بدليل كمبود اعتبارات مالی ورزش نفت با تكيه بر بازيكنان بومی به مصاف حريفان می روند و ورزشكاران بومی كه طی سال های گذشته تاكنون توسط مربيان دلسوز بومی شناسايی شده اند در اين فصل بار سنگين دفاع از افتخارات اين رشته های ورزشی را به دوش می كشند تا اين پيچ تاريخی مشكلات مالی باشگاه را با تبديل كردن به فرصتی براي ظهور نسل جديدی از ورزشكاران بومی به پايان برسانند.

این درحالی است که نفت و گاز گچساران به عنوان یکی از دو نماینده کهگیلویه و بویراحمد با حضور بازیکنان جوان خود پا به این رقابت ها گذاشته است،این تیم از مجموع 10 بازی تنها سه امتیاز را کسب کرده و همچنان به دنبال بهبود شرایط خود در جدول است.

مهدی آزاد منجیری،سرمربی هندبال نفت و گازگچساران در گفت گو با این پایگاه خبری تحلیلی درخصوص وضعیت تیمش،گفت:ما امسال همه بازیکنان خوب خودمان را از دست داده ایم و صنعت نفت با توجه به شرایط سیاستگذاری جدید خود حضور تیم ها در لیگ های ورزشی را یا کم کرده یا بودجه تیمداری را کاهش داده است.

وی افزود:به دنبال همین سیاست گذاری هم بودجه تیم هندبال نفت و گاز گچساران ۶۰ درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته است درحالی که ما تمام بازیکنان ملی پوش خود را از دست داده ایم و نفتی ها امسال با بازیکنان بومی و چند بازیکن غیر بومی در لیگ حاضر شده اند.

سرمربی نفت و گازگچساران اظهارکرد:این بازیکنان سابقه لیگ برتری ندارند البته ملی پوش داریم اما ملی پوشان ما عضو تیم های نوجوانان و جوانان هستند،بودجه که نباشد نمی توانیم بازیکنان را با قیمت پایین به استخدام در بیاوریم.

 آزاد منجیری تصریح کرد:بازیکنان خوب ما جذب تیم های دهدشت، اصفهان و کازرون شده اندو مطمئنا این مسئله به ضرر ما در لیگ برتر امسال تمام خواهد شد. تیم ما جوان است و میانگین سنی مان بیشتر از ۲۱ سال نیست.

آزاد منجیری درادامه افزود:به هر حال سیاست باشگاه ما این است که در لیگ برتر بمانیم تا بتوانیم سهمیه مان را حفظ کنیم تا سال بعد ببینیم در صورتی که بخواهند باز هم قهرمان شویم سرمایه گذاری را بیشتری کرده و دوباره تیم را تا قهرمانی در لیگ پیش ببریم.

سرمربی هندبال نفت و گاز گچساران بیان کرد: تیم ما مسابقات باشگاه های آسیا هم نرفت چرا که هزینه های آن زیاد می شد،البته به غیر از تیم ما تیم بانوان هم راهی این رقابت ها نشده است و شرکت نفت اولین وزارت خانه ای است که به دلیل نوسانات مالی هزینه های تیم های ورزشی اش را کم کرده است. 

در دوره قبل رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور تیم نفت و گاز گچساران قهرمان شده بود ، هم اکنون تیم زاگرس اسلام آباد غرب در این فصل از رقابت ها تا بدین جای کار در صدر جدول مسابقات لیگ برترهندبال قرار دارد و تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان نیز در رده دوم جدول این رقابت ها قرار گرفته است.

دلسوزانی همچون  مهدي آزاد منجيری، سعيد پاياب، اصغر نوروزنژاد، نويد زمانی در كادر فنی و سرپرستی تيم هندبال مردان با همه مشكلات لحظه ای دست از كمک به تيم و پرورش اين استعدادها برنداشته اند كه جای تقدير فراوان از اين عزيزان وجود دارد.

تیم‌های نفت و گاز گچساران، هپکو اراک، پتروشیمی مارون، نیروی زمینی کازرون، سربداران سبزوار، صنعت مس کرمان، فراز بام خاییز دهدشت، هیات نجف آباد، فولاد مبارکه سپاهان و زاگرس اسلام آباد در لیگ برتر هندبال این فصل از رقابت ها حضور دارند.

 انتهای پیام

 

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها