نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
14. دى 1397 - 13:09
امام جمعه گچساران گفت: از هیچ کسی هراسی ندارم اما قرار است بمیرم و ما را درچاله ای بیاندازند و باید انسان فکر آنجا را هم بکند، بنابراین خواهش می کنم این موضوع تمام شود دیگر که اگر تمام نشود بد خواهد شد، چون مسائلی بازمی شوند و کش پیدا می کند و آنوقت خیلی ها دراین موضوعات سرافکنده می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حجت الاسلام سید امین الله حجازی ،امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به بزرگداشت حماسه باشکوه  9دی دراین شهرستان گفت:می خواهم صادقانه نکاتی را عرض کنم یوم الله 9دی خاطره بیاد ماندنی و فراموش ناشدنی مملکت اسلامی ماست.

حماسه 9دی باید گرامی داشته شود

وی افزود:دشمنان انقلاب ، ملت و اسلام برنمی تابند که این مملکت حر و آزاده باشند و مستقل باشند و یک زندگی آبرومندانه داشته باشند در سال 88فتنه ای پیش آمد و مردم هم با بصیرت فتنه را خنثی کردند که از آن سال تاکنون حماسه 9دی ماه گرامی داشته می شود.

حجازی تصریح کرد:به این منظور که اهداف دشمنان برای مردم و نسل جوان تبیین شود ،در 9دی ماه علت ایجاد این حماسه بزرگ را مطرح می کنندکه می خواهم دعوت کنم از همه که با مردم روراست و شفاف باشیم.

مراسم 9دی گچساران قابل تحسین بود

امام جمعه گچساران تصریح کرد:در راهپیمایی بسیار باشکوه 9دی گچساران که قابل تحسین هم بود اشتباهی صورت گرفت و شخصی دچار احساسات شد و روی زمین شعار داد که بنده هم بعدا متوجه شدم که چه کسی است.

وی افزود:وقتی این شخص داشت می رفت ،کنار بنده هم رد شد و از بنده خواست که به آقایانی که شعار می دهند به آنها هم در شعار دادن بپیوندد،بنده به ایشان گفتم که اشعار از تهران به سراسر کشور ارسال می شود و همان اشعار باید سرداده شود.

ماجرای مراسم 9دی گچساران

خطیب جمعه گچساران اظهارکرد:آن شخص به من گفت که بنده (امام جمعه) به آنها سفارشات لازم را انجام دهم که بنده نیز به این شخص خطاب کردم که چنین عملی انجام نخواهم داد ،آن اشعاری که از تهران به سراسر کشور فکس می شود آنها باید گفته شوندکه شعاردهندگان هم از قبل مشخص شده اند،بنابراین فرد دیگری حق ندارد شعار بدهدو نه شعار دیگری باید گفته شود.

حجازی گفت:بنده هم عبور کردم و ادامه مسیر دادم، ساعت کمی از 3بعداز ظهر گذشته بود که شخص بزرگواری در یک مراسم فاتحه خوانی این جریان شعارعلیه مرحوم هاشمی را به بنده اطلاع دادند که والله تا آن موقع بنده این موضوع را نشنیده بودم.

از احدالناسی ترس ندارم

وی تصریح کرد:والله همه می دانید که حجازی از احدالناسی ترس و واهمه ندارد،اگر موردی باشد هم با جرات می گویم و ترسی از کسی هم ندارم ،اشتباهی شد و اگر هم می گویند اشتباه نیست و باید بررسی شود که این ماجرا از کجا آب می خورد که بنده هم اصرارم این است که بررسی شود.

امام جمعه گچساران اظهارکرد:برخی ها هم کاری کردند که بخواهند اصل تجمع و راهپیمایی باشکوه تحت شعاع قرار بگیرد،بحث مرحوم هاشمی که خدا رحمتش کنداین موضوع را کنار بگذاریم دیگر ؛اشتباهی شد و هرکسی هم مقصر است خداوند لعنتش کند.

لعنت خدا برکسی که پشت پرده خط داده است

وی افزود:آن جوان بیچاره و بی پناه به هرحال اشتباه کرده و در این مراسم احساساتی شده است ،بررسی شود اما همه مسائل را همینطور بررسی کنیم و اگر کسی پشت پرده خط داده است و راهنمایی کرده باشد که هر کسی که می خواهد باشد خداوند لعنتش کند.

چه کسانی سرافکنده خواهند شد؟

حجازی بیان کرد:بازهم تاکید می کنم از هیچ کسی هراسی ندارم اما قرار است بمیرم و ما را درچاله ای بیاندازند و باید انسان فکر آنجا را هم بکند، بنابراین خواهش می کنم این موضوع تمام شود دیگر که اگر تمام نشود بد خواهد شد، چون مسائلی بازمی شوند و کش پیدا می کند و آنوقت خیلی ها دراین موضوعات سرافکنده می شوند.

خطیب جمعه گچساران بیان کرد:اما لازم است عظمت راهپیمایی و تجمع 9دی و اصل انگیزه بوجود آمده 9دی بیان شود و توضیح داده شود که باز به نوبه خودم از همه مسئولین و مردم عزیزی که در این راهپیمایی شرکت کردند تشکر می کنم که این یعنی همان اعلام برائت از فتنه و فتنه گران.

 وی گفت:کار دشمن این است که حق و باطل را به یک شکل دیگری جلوه دهد،در فتنه 88به قانون مرگ گفتند ،عکس امام راحل را پاره کردند و خیمه عزای اباعبدالله(ع) را آتش زدند و بی حرمتی ها و خیانت ها هم انجام شد.  

حجازی اظهارکرد:فتنه گران با آمریکا، انگلیس و اسرائیل همکاری کردند و به نفع اسکتبار شعار دادند و موجب شدند قلب مقام معظم رهبری جریحه دار شود و رهبرانقلاب را به گریه انداختند و آقا به امام زمان(عج)پناه بردند.

فتنه 88از برون کشورفرماندهی شد

وی افزود:با این گریه مقام معظم رهبری دشمن شادی کرد ، خوشحال شد و چندین گام به جلو برداشت تا جایی که دشمنان امیدوار شدند که نظام در سراشیبی سقوط است و هشت ماه این خیانت ها آسایش و امنیت را از مملکت گرفت.

امام جمعه گچساران افزود:در9دی ماه کاسه صبرمردم هم لبریز شد و به میدان آمدند و از حیثیت و عزت و شرف مملکت دفاع کردند ،بنابراین لازم است هر ساله 9دی گرامی داشته شود و این موضوع واکاوی شود مخصوصا اینکه بگویند دست دشمن در کار بود و از برون فرماندهی می شد.

حجازی تصریح کرد:پس در داخل مملکت با مردم همراه شوید و در مقابل دشمن ایستادگی کنید که برخی ها هم هنوز هم چیزی نگفته اند،به آن آقا و خانمی که سبز پوشیده بود و روی عکس حضرت امام رقص می کرد بگویید حداقل این امام راحل را برایشان احترام قائل هستیم و این حرکت را محکوم کنید.

ساکتین فتنه هنوز هم ساکتند

امام جمعه گچساران تصریح کرد:تا الان هم اهل ساکتی ها هنوزم ساکت هستند و چیزی نگفتند،اینکه مردم می خواهند بدانند ، بحث تقلب در انتخابات را مطرح کردند که مقام معظم رهبری هم فراتر از قانون دستور بررسی دادند،اما اینجایی که خیمه امام حسین علیه السلام را آتش می زنندلااقل بگویید قبول نداریم به انگلیس و آمریکا بگویید شما چکاره اید؟.

وی تصریح کرد:بحث هایی درکشور مطرح و نقشه ها داده شد که درحال اجراست ،اینجا هم تعدادی از افرادی که درفضای مجازی وارد شده اند اولا اصل راهپیمایی گچساران را محکوم کردندو می گویند این نوع راهپیمایی ها سبب اختلاف است؟!.

حجازی افزود:ما می گوییم این راهپیمایی ها هم اختصاص به گچساران ندارد و کشوری است  اما بحث هایی که درکشور و متاسفانه در استان و شهرستان ما هم دارد صورت می گیرد مسائلی مطرح شد و نامه یکی از سران فتنه دراین نامه به بدترین وضع به مقام معظم رهبری توهین شد به سپاه و شورای نگهبان توهین شد و به مجلس خبرگان و ارکان نظان هم توهین شد که این نامه را مطرح کردند.

ظلم است حقایق را نگویم

وی افزود:توضیح دادند که کمپینی مطرح شود و هنرمندان روی این موضوع کار کنند و بعد در مناظرات در برخی سخنرانی ها مقام معظم رهبری را به چالش کشاندند، لذا می گوینداین مشکلاتی که درمملکت وجود دارد مشکل گرانی، بیکاری و معیشت به رهبری مربوط است؟!.

امام جمعه گچساران تصریح کرد:دراین حال می گویند جواب ندهیم که ظلم نیست حقایق را نگوییم ،این موضوع باعث شد در برخی جاها بحث هایی بوجود آید،که باید بدانیم این مقام معظم رهبری هستندکه دلسوز جامعه است و رهبری هستند که درهمه میادین خطر قوای سه گانه را حمایت و کمک می کنند.

وی افزود:دشمن شبانه روز تلاش می کند که خیمه ولایت و خیمه نجات مملکت را مورد هجمه قرار دهد و داخل هم افرادی همان خواست دشمن را دنبال می کنند ، در 9دی گچساران مواردی بود و مردم اعلام برائت از فتنه و فتنه گران هم کردند .

فتنه 88باید واکاوی شود

حجازی تصریح کرد:اینکه موضوع بسیار مهم و حیاتی 9دی را عده ای بخواهند تحت شعاع قرار دهند! و در همین 9دی هم مرگ برمنافق و فتنه گر هم نگفتند و مرگ برکسی که تلاش می کند در مملکت نفوذ کند هم نگفتند و رسما اعلام برائت نکردند و آیا واقعا در این خصوص از رهبری تبعیت شد.

امام جمعه گچساران تصریح کرد:این موارد مطرح نمی شود بعد حمله می کنند که گذشته را دیگر بازگو نکنید و تعبیری هم بکار می برند که نبش قبرنکنید، روز 9دی است و باید گرامی داشته شود و 9دی یعنی اینکه واکاوی فتنه 88 ،مسائل باید مشخص شود که ساکتین فتنه چه کسانی هستند و چرا اعلام برائت نمی کنند،چرا همه به طور متحد و منسجم از منصب ولایت حمایت نکنیم  که حواس ها باید جمع باشد چرا که دشمن برای 98هم فتنه ها دارد .

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها