نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
8. دى 1397 - 9:41
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران در پیامی از حضور مردم جهت شرکت در راهپیمایی بزرگ 9دی این شهرستان دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،سرهنگ سید علی اصغر نورایی نسب، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران در پیامی از حضور مردم جهت شرکت در راهپیمایی بزرگ 9دی این شهرستان دعوت کرد.

دراین پیام امده است: حضور میلیونی و به هنگام مردم شریف ایران در  ۹دی ماه ۸۸  نشانی از مردم سالاری دینی و بصیرت انقلابی بود و  استقامت بی نظیر ملت ایران در تاریخ انقلاب اسلامی را رقم زد .این بیداری و هشیاری حماسه ماندگاری است که تا همیشه بر تارک تاریخ این مرز و بوم می درخشد.

درادامه ادامه است:‌نهم دی ماه ۸۸ نشان از روحیه انقلابی و جهادی ملتی ظلم ستیز دارد که با  اعلام برائت از ساختارشکنان جامعه  پاسخی قاطع به فتنه‌گران داخل و خارج  دادند.

آنان که به بهانه تقلب در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران اهداف شوم خود را دنبال می کردند اینبار جام زهر را از دست ملتی نوشیدند که با حضور در صحنه بار دیگر وفاداری خود را به مقام ولایت به اثبات رساندند .

 جناب سرهنگ نورایی نسب در این بیانیه‌ اعلام کردند :ملت ایران در این حماسه بزرگ  نشان دادند طراحی کودتا و جنگ تبلیغاتی و عملیات روانی نظام سلطه و صهیونیسم، تاثیری در پایبندی مردم ایران به آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی ندارد .

مردمی که در حساس ترین برهه های تاریخ برای حفظ انقلاب از خطر پیوسته در صحنه بودند و از نظام و انقلاب در مقابل تهدیدات دفاع کرده اند.

دراین پیام آمده است: آنچه در ۹ دی اتفاق افتاد تصادفی نبود بلکه  حماسه شکوهمند مردمی بود که قدمهایشان پیکر استکبار و صهیونیسم را لگدمال کردند و با دستهای پر مهرشان پیوند ملت و رهبری را استحکام بخشیدند .

درادامه این پیام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران تاکید کرده است: ملت مقاوم ایران با وجود مشکلات اقتصادی  با تاسی از آموزه های قرآن و اسلام  ‌در راه اصول و ارزش‌های اسلام و انقلاب و آرمان های حضرت امام ره  ایستادگی کرده و اقیانوس اعتقاد به مقاومت و وحدت را در مسیر ولایت هدایت کردند .

وی از مردم شهید پرور ، ولایتمدار و انقلابی و همیشه در صحنه  شهرستان گچساران دعوت کرد تا بار دیگر در نهم دی ماه 97 امواج پرتلاطم و خروشان غیرت و مقاومت را در دشت ایثار به نمایش گذارند و برای میثاق با ولایت در این یوم الله عاشورای حضور یابند .

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها