نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
27. مرداد 1397 - 15:59
رئیس حفاظت محیط زیست گچساران گفت یک شکارچی متخلف به اتهام حمل لاشه 2 راس بز وحشی در مرکز این شهرستان، به تحمل هفت ماه حبس محکوم شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،ولی رمضانی، رئیس حفاظت محیط زیست گچساران درگفت و گو با این پایگاه خبری تحلیلی گفت: یک شکارچی متخلف به اتهام حمل لاشه 2 راس بز وحشی در مرکز این شهرستان، به تحمل هفت ماه حبس محکوم شد.

وی افزود:این متخلف هنگام فروش لاشه 2 راس بز وحشی از سوی یگان حفاظت محیط زیست شهرستان و نیروهای پلیس امنیتی دستگیر شدکه پرونده این شکارچی متخلف برای رسیدگی به دادگستری گچساران ارجاع و به هفت ماه زندان و 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

رمضانی تصریح کرد: شکارچیان متخلف در سال گذشته از سوی یگان حفاظت محیط زیست و نیروی انتظامی در سطح شهرستان گچساران هنگام حمل لاشه بز وحشی دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند. 

وی افزود:پنج متخلف زیست محیطی امسال نیز در شهرستان گچساران دستگیر و 14 میلیون و 800 هزار ریال جریمه نقدی شدند.

وی گفت:2قطعه جغد و چهار بهله سارگپه صحرایی مصدوم امسال نیز پس از تیمار در این شهرستان، به آغوش طبیعت بازگردانده شدندکه این پرندگان پس از 20 روز مداوا و بهبودی کامل و اطمینان از سلامتی آنها، از سوی ماموران محیط زیست این شهرستان در مناطق حفاظت شده کوه سرخ رها شدند.

رمضانی نیز درادامه تصریح کرد:امسال پنج قبضه اسلحه شکاری از شکارچیان متخلف دراین شهرستان کشف و ضبط شده است.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها