نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
17. مرداد 1397 - 11:16
فرمانده سپاه ناحیه گچساران در پیامی ضمن گرامیداشت ۱۷مرداد ماه و سالروز شهادت شهید صارمی، ازتلاش ها و زحمات خبرنگاران این شهرستان تقدیر وتشکرکرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب، همزمان با فرارسیدن ۱۷ مردادماه و روز خبرنگار، سرهنگ سید علی اصغر نورایی نسب، فرمانده سپاه ناحیه گچساران در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

دراین پیام آمده است.

بسم الله الرحیمن الرحیم

« ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ»و سلام و درود خدا بر تمامی "وقایع‌ نگارانی"که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارندو همت خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند.

ای که نوشته هایتان طلوع حقیقت و بیان دردهای کسانی است که نمی توانند بگویند و فریادشان بی صداست. به راستی چه زیباست اندیشه ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه هایی که در خدمت بیان حق برآید.

هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است؛ این روز فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم تشکر و قدردانی شود.

این روز شکوهمند را که روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم است به همه خبرنگاران، نویسندگان ، روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم شهرستان گچساران در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

این روز، یادآور حماسه آفرینی های آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با خون خود درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

به حمد خدا رسانه ها در جمهوری اسلامی ایران و به برکت خون شهدای خبرنگار، بر سرحرفه خویش با هیچ صاحب زر و زوری معامله نکرده اند و اصول انقلابی خود را که همان دفاع از مظلومان و انعکاس درد و رنج آنان است، بهتر از گذشته انجام می دهند.

و "قلم"بهانه ای شد تا ذهنمان را از قید کلمات بی‌شمار رها کرده و جسورانه در بیکران دنیای "خبر" خلاصه شویم.

امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.

والسلام علیکم ورحمه‌الله و برکاته

انتهای پیام

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها