نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
28. دى 1396 - 7:32
فرمانده انتظامی گچساران از دستگیری فردی که اقدام به اغفال بانوان و زورگیری و سرقت از آنان می کرد در این شهرستان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،سرهنگ "سید محمد موسوی" در تشریح این خبر گفت: برابر اخبار واصله و مراجعات حضوری چند خانم جوان مبنی بر اینکه شخصی ناشناس با یکدستگاه خودروی شخصی سواری پراید به عنوان مسافر کش در سطح شهر اقدام به اغفال بانوان و زورگیری و سرقت از آنها مبادرت می نماید، رسیدگی به این موضوع به طور ویژه و خاص در دستور کار ماموران پلیس این شهرستان قرار گرفت . 

وی افزود : پس از بررسی های فنی و پلیسی مشخص شد این فرد با خودروی سواری پراید سفید به یکی از شهرستان های استان فارس فرار نموده که ضمن هماهنگی با دستگاه قضایی، اکیپی از ماموران کلانتری 11 شهر گچساران به شهرستان مورد نظر در استان فارس اعزام و طی یک عملیات غافلگیرانه خودروی موردنظر شناسایی و راننده آن دستگیر و جهت بررسی به شهرستان گچساران انتقال داده شد. 

این مقام انتظامی افزود : در بازرسی از خودرو تعداد 240 عدد قرص لورازپام-کلونازپام و ، تعداد پنج دستگاه گوشی تلفن همراه به همراه 15 عدد مموری و تعداد شش عدد سیمکارت و دو عدد کلاه گیس و مقداری مواد خوراکی آلوده به مواد بیهوشی و مبلغ پانزده میلیون ریال چک پول کشف و ضبط شد . 

رئیس پلیس شهرستان گچساران خاطر نشان کرد : متهم در بازجویی های پلیس به شش فقره سرقت و زور گیری و اغفال زنان در شهر گچساران و شهرهای بهبهان و آغاجاری در استان خوزستان اعتراف که در همین راستا پرونده ای تشکیل و به همراه متهم تحویل مراجع قضایی قرار گرفت و خودروی مذکور نیز به پارکینگ انتقال داده شد.

در پایان سرهنگ سید محمد موسوی به همشهریان عزیز توصیه کرد : از سوار شدن به خودروهای شخصی به جداً خودداری و جهت سرویس دهی خود و اعضای خانواده از سرویس های عمومی استفاده و در صورت مشاهده موارد مشابه مراتب را سریعا از طریق تلفن 110 به پلیس اعلام تا برخورد قانونی در اسرع وقت صورت پذیرد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها