نظرسنجی

عملکردشهردار گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
28. آذر 1396 - 11:42
بیش از 60کارگر اخراجی شرکت نفت و گاز گچساران برای چندمین بار با تجمع در مقابل ساختمان مرکزی حراست این شرکت، خواستار بازگشت به کار وپرداخت معوقات حقوقی و بیمه خود هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،علت این اقدام اعتراضی اخراج ناگهانی حدود 70 نفر(طبق گفته کارگران اخراج شده) از کارگران حوزه حراست نفت و گازگچساران در سال گذشته است و آنان خواستار بازگشت به کار وپرداخت معوقات حقوقی و نیز بیمه خود هستند.

یکی از این کارگران در این خصوص گفت:حدود یکسال است که بدون دلیل از کار اخراج شده ایم و در مدت این یکسال هیچ  پاسخی از سوی مسئولین شرکت نفت و گازگچساران و نیز رئیس حراست این شرکت دریافت نکرده ایم، در حالی که نامه برگشت به کارمان از طرف اداره کار در دستمان است.

وی افزود:متأسفانه شرکت بهره برداری نفت وگازگچساران به این نامه اداره کاربی توجه است و هنوزهم بلا تکلیف مانده ایم.

دیگری ادامه داد: متاسفانه تا این لحظه هیچ پاسخی از سوی مسئولان شرکت نفت و گازگچساران به خواسته‌های کارگران اخراجی اداره حراست داده نشده است.

یکی دیگر ازاین کارگران معترض تصریح کرد: بیشتر این کارگران اخراجی متاهل و صاحب فرزند هستند و تامین مخارج زندگی بعد از اخراج بسیار برایمان سخت شده است، باور کنید هیچ فریاد رسی در این شهر نداریم و نمی‌ دانیم چطورباید جواب زن و بچه‌هایمان را بدهیم .

کارگران بیکار شده حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با بیان این مطلب که خواهان احقاق حق و بازگشت به کار هستند از مجموعه مقامات این شرکت خواستند که آن‌ها را در رسیدن به مطالبات حداقلی و نجات از بیکاری یاری دهند.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه‌ها

بعضی هاشون کمتر از یه ماه کار کرده بودن مثل ... به نظر من حقشون بود حق دیگران رو خوردند

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها