نظرسنجی

عملکردشهردار گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
22. آذر 1396 - 16:27
سارقان مسلحی که در شهریوماه امسال با حمله به یک طلافروشی در گچساران اقدام به سرقت و قتل کرده بودند عصر امروز برای بازسازی صحنه این جنایت اینبار دست بسته به محل بازگردانده شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،امروز نیز بازسازی صحنه سرقت مسلحانه صورت گرفت تا زوایای دیگر این قتل و سرقت مسلحانه  مشخص شود.

در سرقت مسلحانه از طلافروشی باب الحواحج گچساران که در ۶ شهریورماه امسال رخ داد دو نفر از مالکان طلافروشی(مرحوم قدم خیر و پسرش) به قتل رسیدند و یک نفر نیز زخمی شد و ۴۵ کیلو گرم طلا نیز به سرقت رفت.

پس از وقوع این حادثه شناسایی عوامل در دستور کار گرفت و تیمی متشکل از پلیس آگاهی و اطلاعات استان و فرماندهی انتظامی شهرستان برای شناسای و دستگیری سارقان تشکیل شد.

در یکی از استان‌های همجوار یکی از عوامل که قصد فروش مقداری طلا را داشت، دستگیر شد.دو سارق اصلی که قصد داشتند مقداری از طلا‌ها را برای فروش به یکی از استان‌های همجوار ببرندنیز در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی در مسیر شناسایی و دستگیر شدند.

سارقان اصلی که دو برادر بودند به همراه یک قبضه اسلحه کلاشینکف که در سرقت استفاده کرده بود دستگیر و در اختیار پلیس آگاهی استان قرار گرفتند.

محل اختفاء مقداری از طلا‌ها را که سارقان در زیر خاک پنهان کرده بودند نیز توسط پلیس کشف شد.

گفتنی است کارآگاهان پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد پس از نزدیک به سه ماه تلاش، موفق شدند سارقان طلافروشی در خیابان بلادیان گچساران  را در عصر چهارشنبه 15آذرماه جاری در یک عملیات پلیسی دستگیر کنند. 

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها