نظرسنجی

عملکردشهردار گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
11. آبان 1396 - 20:35
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف ۹۶کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش در یک عملیات پلیسی خبر داد و افزود:در این راستا دو قاچاقچی دستگیر ویک دستگاه خودروی سواری نیز توقیف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،سرهنگ موسوی در تشریح این خبر گفت :با هماهنگی مقام قضایی طی عملیاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گچساران اقدام به کنترل خودروهای عبوری در محور گچساران به اهواز نمودند.

موسوی بیان داشت:ماموران پلیس حین کنترل وسایل نقلیه عبوری در این محور،به یکدستگاه خودروی عبوری سمند تاکسی بین شهری مشکوک ودستور توقیف ان را صادر کردند.

این مقام انتظامی در ادامه افزود:ماموران انتظامی در بازرسی از این خودرو ،مقدار۹۶کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش که به صورت بسیار ماهرانه ای جاسازی شده بود را کشف وضبط کردند.

سرهنگ موسوی تصریح کرد:در این راستا دو نفر قاچاقچی دستگیر که پس از تشکیل پرونده،متهمان در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند وخودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در خاتمه تصریح کرد:با مشارکت مردم شریف شهرستان در همکاری با پلیس از طریق سامانه۱۱۰وهوشیاری کارکنان انتظامی شهرستان،افیونگران وسوداگران مرگ بدانند:این شهرستان جایگاه ناامنی برای هرگونه فعالیت افراد سودجو و سوداگران مرگ شده وتوصیه پلیس برای اینگونه افراد،دست برداشتن از این اعمال می باشد.

انتهای پیام/م

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها