نظرسنجی

عملکردشهردار گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
19. ارديبهشت 1396 - 0:47
هشدار خواهران انقلابی به حضور فائزه هاشمی درگچساران:
اینجا همه نسبت به فتنه گران حساسیت دارند/ مواظب عواقب این کار باشید
مسئولین گچساران امروز و در چنین برهه حساس و نزدیک به انتخابات معبر الشهداء را میعاد گاه فتنه گران کردند،وای به حال شما مسئولینی که مدام از رهبری مایه می گذارید ولی در عمل عکس آنرا اجرا می کنید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،جمعی از خواهران انقلابی گچساران با صدور بیانیه‌ای در خصوص حضور فائزه هاشمی در این شهرستان  نسبت به عواقب این کار به مسئولین امر هشدار دادند. 

بسمه تعالی
یَآ أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ إِن جَآءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبِإٍ فَتَبَیَّنُواْ أَن تُصِیبُواْ قَوْماً بِجَهَالَةٍ فَتُصْبِحُواْ عَلَى‏ مَا فَعَلْتُمْ نَادِمِینَ
(حجرات 6)

اى کسانیکه ایمان آورده‏ اید!اگر فاسقى براى شما خبرى مهم آورد تحقیق کنید،مبادا (از روى زودباورى و شتاب‏زدگى تصمیم بگیرید و) ناآگاهانه به قومى آسیب رسانید،سپس از کرده خود پشیمان شوید.

ارتحال عالم و روحانی بزرگوار مرحوم حجت السلام خواجه زاده را به خانواده گرامی ایشان و ،حوزه علمیه و بالاخص مقام معظم رهبری و مردم متدین و شریف شهرهای گچساران و باشت و تمامی دوستداران و شاگردان ایشان و بیت معزز آن فقید سعید تسلیت گفته، علو درجات ایشان را از خداوندمتعال مسئلت می نماییم.

تسلیت به مردان و زنان انقلابی که فریادهای انقلابی حماسه 9 دی را به همین زودی فراموش کرده و به استقبال یکی از محکومین و بانیان آن فتنه بزرگ آمده اند.همان شخصی که به ارزشها و اعتبار نظام خدشه وارد کردو با سفرهای خود به لندن باعث تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران شد.

امروز و در چنین برهه حساس و نزدیک به انتخابات معبر الشهداء را میعاد گاه فتنه گران کردند،وای به حال شما مسئولینی که مدام از رهبری مایه می گذارید ولی در عمل عکس آنرا اجرا می کنید.

اینجا زندان بهائیان نیست که برایشان افسوس بخورید و به شبکه های خارجی پیغام نقص حقوق بشر بدهی و کمپین حمایت از بهاییت تشکیل دهید.

اینجا بی حرمتی به نظام و نشر اکاذیب به نهادهای انقلابی بی پاسخ نمی ماند و نظریه پردازی برای کاندیدای مورد نظر شما بی فایده است.

وعده های جناب روحانی در خرداد 92 را فراموش نکرده ایم که بار دیگر شما بازگو کنی.

اینجا همه نسبت به فتنه گران حساسیت دارند و حرف رهبرشان را فراموش نکرده اند که : "من به مسأله فتنه حساسم."

حزب الله و انقلابی صبور است اما امان از آن روزی که وارد کارزار شود.

امروز مهمترین مسئله برای مردم آرامش در انتخابات است از هرگونه اظهار نظر خصمانه بپرهیزید تا آرامش مردم بهم نریزد.

مسئولینی که التزامی در حفظ ارزش ها ندارید و سخنرانان جنجالی و حاشیه ساز را دعوت می کنید مواظب عواقب این کار باشید.

مردم فهیم و بصیر گچساران نیز می دانند که دعوت از فتنه گران در متینگ های تبلیغاتی نمی تواند کوچکترین خلل وتاثیری بر رای آنها و پایبندی آنها به نظام و انقلاب و اسلام وارد کند.

با این حال به کلیه نهادهای امنیتی مسئول شهرستان و استان هشدار خواهیم داد که با حضور فائزه هاشمی در گچساران معبر شهدای انقلاب و دفاع مقدس با سیل خروشان انقلابیون زنان و مردان مبارز روبرو خواهید شد و کلیه جوانب آن بر عهده شما می باشد.
والسلام
جمعی از خواهران انقلابی شهرستان گچساران

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

درود بر شرفتون

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها