نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
9. اسفند 1395 - 9:05
در دوربرگشت مرحله پلی آف بیست و ششمین دوره لیگ برتر واترپلو تیم های نفت و گاز گچساران و نفت امیدیه راهی مرحله رده بندی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،دور برگشت مرحله پلی‌آف بیست و ششمین دوره لیگ برتر واترپلو عصر پنجشنبه با برگزاری دو دیدار و معرفی تیم‌های راه یافته به فینال همراه شد. از ساعت ۱۷:۳۰ پنج شنبه پنجم اسفند دو مسابقه در استخر بین المللی ۹دی شیرودی برگزار شد و تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و سایپا به ترتیب مقابل نفت و گاز گچساران و نفت امیدیه پیروز شدند.

در نخستین بازی از ساعت ۱۷:۳۰ دانشگاه آزاد از نفت و گاز گچساران پذیرایی کرد. دیدار رفت دو تیم در گچساران ۱۱ بر ۷ به سود دانشگاه به پایان رسیده بود. تیم دانشگاه که تا به اینجای رقابت‌ها شکست نخورده بود در این دیدار نیز موفق شد به روند پیروزی های خود ادامه دهد. دانشگاه آزاد مدافع عنوان قهرمانی توانست با حساب ۱۱ بر ۶ رقیب خود را شکست دهد و در مجموع با پیروزی ۲۲ بر ۱۳ به عنوان نخستین فینالیست امسال معرفی شد.

در دومین بازی از ساعت ۱۹:۰۰ سایپا و نفت امیدیه به آب زدند. سایپا در مرحله گروهی با ۱۸ امتیاز دوم و امیدیه با ۱۶ امتیاز به مقام سوم رسیده بود. بازی رفت این دو تیم به میزبانی نفتی‌ها در امیدیه برگزار شد که سایپا با نتیجه ۹ بر ۷ میزبان را شکت داد. سه دیدار گذشته دو تیم نوید یک بازی جذاب و زیبا را داشت. در پایان این بازی سایپا با نتیجه ۱۱ بر ۷ امیدیه را از پیش رو برداشت و در مجموع با پیروزی ۲۰ – ۱۴ در اولین حضور خود در لیگ برتر واترپلو موفق شد به فینال رقابت‌ها راه یابد و حریف دانشگاه آزاد در فینال شود.

با این حساب تیم های سایپا و دانشگاه آزاد اسلامی علاوه بر صعود به فینال به عنوان نمایندگان ایران در جام باشگاه های آسیا به کنفدراسیون شنای آسیا معرفی شدند. جمعه هفته آینده (۱۳ اسفند ۱۳۹۵) بازی رفت فینال، و همچنین دیدار رده‌بندی و دور برگشت فینال هم ۱۹ اسفند برگزار می‌شود تا قهرمان بیست و ششمین دوره لیگ برتر واترپلو مشخص گردد.

انتهای پیام/م

نظرات کاربران

پیشنهاد سردبیر

تازه های سایت

پربازدیدها