نظرسنجی

عملکردچندماهه شهردارجدید گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
10. دى 1395 - 0:43
9 دی در حالی امروز با حضور قشرهای مختلف مردم و مسئولان در استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد که پیش از این دو تن از نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی در پیام هایی جداگانه این روز تاریخی را گرامی داشتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت که همواره برای مناسبت ها و برخی مسائل از طریق شبکه های اجتماعی پیام های مختلفی را صادر می کرد به مناسبت 9 دی و روز بصیرت در فضای مجازی و پورتال خود در این رابطه مطلب و پیامی ارائه نکرد که برای همگان جای سوال است.

هنوز دلیل اینکه رئیس برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در رابطه با 9 دی مطلبی عنوان نکرده است، مشخص نیست، اما در سطح جامعه و در محافل در رابطه با اینکه چرا تاجگردون در این روز تاریخی سکوت پیشه کرد حرف هایی رد و بدل می شود و به عنوان یک مطالبه جدی مردم استان و شهرستان های گچساران و باشت مطرح است.

هر چند برخی درگیر بودن تاجگردون با فعالیت های مجلس و مشغله کاری را دلیل بی توجهی به سوالات خبرنگاران و پاسخگویی به مردم می دانند اما برای روز 9 دی که توسط ملت ایران رقم زده شد دیگر نباید بهانه ای برای بی توجهی به بزرگداشت این حماسه تاریخی داشت.

باید دید تاجگردون که خود را پیرو خط رهبری و ارزشهای انقلاب می داند چرا در روزی که ایران اسلامی یکپارچه بصیرت را بار دیگر به نمایش گذاشتند و پیوند خود با امام و رهبری را به همه دشمنان و توطئه گران نشان دادند ، سکوت اختیار کرد.

اصحاب قلم و رسانه کهگیلویه وبویراحمد همواره از عدم پاسخگویی تاجگردون به سوالات و مطالبات مردم که از طریق خبرنگاران پیگیری می شود گلایه دارند زیرا هر بار به نوعی از پاسخگویی به سوالات طفره می رود. 

نماینده مردم که خود باید پیشگام و جلودار حرکت در مسیر انقلاب باشد باید به خواست مردم که همان موضع گیری و دفاع از انقلاب و آرمان های شهداست تن دهد و در این راه پیشقدم باشد.

9 دی در حالی امروز با حضور قشرهای مختلف مردم و مسئولان در استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد که پیش از این دو تن از نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی در پیام هایی جداگانه این روز تاریخی را گرامی داشتند.

انتهای پیام/l

دیدگاه‌ها

آقای تاجگردون میشه لطفا جوابگو باشی،شما که از گچ میری به طرف تهران سیاستتون میشه حمایت از رهبری پس چرا حماسه 9دی که میثاق دوباره با رهبری و انقلاب است ،از شما و مدیران انتخابیتان پیامی دریافت نشد. از قدرت پروردگار غافل نشوید...
اگر شخص امام خامنه ای در مراسم 9 دی گچساران سخنرانی کنه امثال حمید تاجگردون عادل امینی شرکت نمیکنند .اگر... ولایت پذیر بودند ما دنبال وحدت انتخابات نبودیم
اقای غلامرضا تاجگردون ولایت مدار نیست . ایشون در فتنه همدست بوده . ایشون در انتخابات از کروبی تعریف میکرد و میگفت اقا کروبی شیخ ساده مومئن مذهبی که فریبش دادند. هیچ کسی فریبش نداد ایشون به فرمایشان رهبری اصلا توجهی نکرد و بر ضد رهبری بودند
تاجگردون ولایت فقیه را قبول ندارد چرا مردم گچساران سر خودشون به خواب مردگی زدند
تاجگردون پرونده سیاهی داشت . تاجگردون به حوزه های علمیه و خیلی ها پول داد تا دست به دامن شورای نگهبان کشور شدند و با خواهش التماس تا تایبد صلاحیت شد تاجگردون تا ساعت 5 صبح رد صلاحیت بود چونکه پرونده اش از پرونده بهرام خان هم سیاه تر بود .
ای کاش گول حرفاشو نمی خوردیم.ما به عشق رهبری و ولایت در انتخابات حاظر شدیم و ایشان پشت تریبون اعلام کردند من یک سرباز ولایتم پس کو ان سرباز ولایت که موقع یاری رهبرش در خواب است؟
ادم ولایتمدار باید در صحنه هایی که رهبر امر کرده حاظر شود.نه به زبان گفتن معلومه ایشون بااونها همراهه فقط میترسه برزبان بیاره
سلام آقای تاجگردون اگر اینا چیزی گفتن ببخش.عقل نداشتن یه چیزی گفتن
در زمان امام حسین این مردم کوفه بودند که نامه نوشتند اماواقعا چه شد که همانها در مقابل امام شمشیر کشیدن غیر از این است که باوعده های پوچ وترساندن وتهدیدمثل همین دولت مردم رافریفتند بصیرت یعنی شناخت راه درست از نادرست درغبارهای شوم زمانه تا از مسیر ولایت امام حسین خارج نشویم اما خواص کسانی هستند که مردم به خاطر اعتمادی که به آنها دارند درمسیرهای دشوار روزگار به واسطه اعتماد آنها راجلو دار خود دانسته تا بسلامت به مقصد برسند اما بدانید خواصی که در این برهه زمانی شمارا همراهی نکردند یا سکوت اختیار کردند که هردو دریک جهت هستند شایسته اعتماد مردم نیست واعتماد دوباره یعنی نفی اندیش های ولایت امام حسین وقبول اندیشه‌ای خواص نالایق میباشد.زنده باد مردم با بصیرت گچساران وباشت

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها