نظرسنجی

عملکردچندماهه شهردارجدید گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
19. آذر 1395 - 13:12
امام جمعه گچساران با اشاره به برنامه گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد گچساران تصریح کرد:آقای رئیس دانشگاه آزاد بدانید این شهر اینقدرهم بی سرو سامان نیست که اینطور روسری از سر دختردانشجو می کشند .آقای رئیس دانشگاه و آقای فرماندار شما مسئول امنیت هستید و چرا اجازه چنین اقداماتی را می دهید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،سید امین الله حجازی امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته گچساران ضمن تبریک آغاز امامت امام عصر(عج)،گفت:در محافل علمی، دانشگاه ها و آموزش و پروش باید بحث ها و مطالبی در خصوص شناخت و وظیفه منتظر در دوران غیبت اختصاص داده شود چرا که تنها راه نجات بشریت از منجلاب گناه ارتباط با اهل بیت علیهم السلام است.

وی در ادامه با اشاره به نقض برجام توسط آمریکایی ها افزود:عاقبت سرانجام مذاکرات و بحث برجام ،نافرجام شد و اعضای کنگره امریکا 419نفر به نقض برجام  و تمدید دوباره تحریم ها رای دادند.

حجازی اظهار کرد:در خلال مذاکرات و در طول مذاکرات  تاکنون بحث های و واکنش های  مختلفی نسبت به این مسئله  در داخل  کشور صورت گرفت که متاسفانه هنوز با این پیشآمد عده ای به دنبال ارتباط با آمریکا هستند و معتقدند که این مسئله جدید نقض برجام،خود تحریم نیست وبلکه تمدید تحریم هاست .

امام جمعه گچساران تصریح کرد:برخی مدعیان داخلی باز می گویند که برجام با مشورت و دستورات رهبر انقلاب انجام شد  که این ادعای آنها یک دروغ بزرگ است . چقدر مقام معظم رهبری در این خصوص فرمودند که عجله نکنید و بارها به تیم مذاکره کننده  فرمودند که من خوشبین نیستم و آمریکا قابل اعتماد نیست.

وی گفت:نظام اسلامی ایران مرکز عزت دنیاست و متاسفانه امروز ما داریم خودمان را ذلیل می کنیم که باید با اقتدار و عزتمندانه  و گوش به فرمان رهبری در مقابل ترفند ها و حیله های دشمنان ایستادگی کرد.

حجازی اظهار کرد:متاسفانه اینگونه حرف زدن برخی دولتمردان تسخیراذهان ملت و مردم است،حال اینقدر دروغ به مردم تاکی باید ادامه داشته باشد.برخی هنوز با وعده های دروغین و پوچ  برجام همچنان به دنبال تضعیف جایگاه رهبری در نگاه مردم هستند.

امام جمعه گچساران درادامه گفت:گاهی بوی انتخابات که در کشور می پیچداز سوی برخی مسئولین و برخی به اصطلاح نخبگان، کشور نا امن جلوه می کند.

وی افزود:گاهی در دانشگا ها نا امنی ایجاد می شود،علیه نظام سخن ها به میان می آید ، از اصحاب فتنه حمایت می شود و به دنبال تطهیر سران فتنه هستند.همین فتنه گرانی که در سال 88می خواستند کشور را به آتش بکشند.

خطیب جمعه گچساران  درادامه با اشاره به برنامه گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد گچساران تصریح کرد:آقای رئیس دانشگاه آزاد بدانید این شهر اینقدرهم  بی سرو سامان نیست که اینطور روسری از سر دختردانشجو می کشند .آقای رئیس دانشگاه و آقای فرماندار شما مسئول امنیت هستید و چرا اجازه چنین اقداماتی را در این شهرمی دهید.

حجازی اظهارکرد:فتنه گر، فتنه گر است و هیچ کس اجازه ندارد از فتنه گر حمایت کند و آخرین بار باشد چنین اتفاقاتی در گچساران پیش بیاید که در اینصورت نماز جمعه را در محل دانشگاه آزاد برگزار خواهیم کرد .یک دانشگاه باید انقلابی باشد  و درب دانشگاه نباید به روی هیچ فرد یاوه گویی باز شود.

وی گفت:اگر بار دیگر در دانشگاه آزاد چنین فضولی هایی انجام شود سخت مقابله خواهیم کرد .اگر کسی حرفی دارد منطقی و مستدل بگوید.این دولت باید برمحور فقه عصمت و طهارت علیهم السلام مدیریت شود .

امام جمعه گچساران افزود:اگر یکبار دیگر از این رخدادها در دانشگاه اتفاق افتاد باید شورای تامین وارد عمل شود در غیر اینصورت جوانان انقلابی و بسیجی باید این موارد را کنترل کنند.امیدواریم دیگر شاهد بروز چنین اتفاقاتی در این شهر نباشیم.

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

مرگ بر منافق
احسنت به امام جمعه ، خدا حفظشون کنه.... مگربر فتنه گر ،مگربر فتنه گر.....
اقای حجازی زیاد حرف ... میزنید.شما خودتون ... هستین
زیادی پات رو از گلیمت دراز نکن توهین به امام جمعه شهر رو به شدت پاسخ میدیم
گل گفتی حاجی جون.
تمام مشکلات از طرف تشکل همراهان هست وگرنه رئیس برنامه رو لغو کرده بود در ثانی از امام جمعه محترم بابت نطق سریع قدردانی می کنیم
جناب آقای حجازی شما کدام برنامه در گچساران را مدیریت کردید.حالا چرا در مورد دانشگاه آزاد صحبت میکنید؟خواهشا کمی دقت کرده و همراهی در رفع مشکلات کنید نه فقط نطق
ایشون زیاد حرف میزنن
تشکر حاج آقا.از همه زحمات متشکرم.پسر کوچک شما سعیدمحمدی طلاب
به نام خدا دوستان عزیز اولا در خصوص شرح وظایف امام جمعه یک شهرستان کمی اگاهی داشته باشیم تا در بعضی مواقع دچار اشتباه نشویم اما همانطور میدانیم ما مردمی مسلمان دارای مکتب تشیع دارای منطقی شفاف هستیم در دانشگاه ازاد گچساران اتفاقی افتاد که شایسته و زیبنده نام مسلمان و شیعه نبود حال این خانم با هر نوع فکر و اندیشه ای که باشد چادر کشیدن از سرش می شود مصداق همان زمان کشف حجاب که چادر کشیدند حال انها مثل ما نبودند؟؟؟؟؟. اینکه امام جمعه از تریبون نماز جمعه از حجاب و اسلام دفاع کردند و عده ای ناراحت شدند جای تعجب هست؟؟؟ دشمنان ناراحت میشوند از این مواضع نمیدانیم چرا برخی در داخل ناراحت می شوند؟؟ این انقلاب حاصل خونهایی است که جوانان ما خالصانه اهدا کردند انهم به خاطر اسلام ناب محمدی نه اسلام امریکایی که بعضی ها دنبال ان هستند که حجاب مصداقی از ان ارمانهاست حال انهایی که دنبال چیز دیگری هستند خود به خود در موج عظیم مردم انقلابی هضم و حل می شوند ان شاء الله
تکبیر احسنت سید اولاد پیغمبر
دوستان عزیزی که همیشه نظر را برسر سلایق و تعصبات بیجا ارایه میدهید کافی خودتان را جای برادر یا پدر خانمی بگذارید که روسری و چادر او از سرش کشیده میشود. آیا این غیرت مردان لر و ترک این خیطه است کههمیشه آوازه اش زبان زد بوده . بنده فقط این را میدانم که در آن جلسه نبودم و اگر بودم این حتک حرمت به ناموس همشهری ام را بی جواب نمیگذاشتم، تا آقای ملکزاده بفهمد این شهر مرد دارد. واقعا متاسفم واسه شخصیت بزرگی چون دکتر تاجگردون با انتخابات ضعیفی چون اقایان ملکزاده و رحیمی به عنوان دو پست کلیدی شهرستان
سلام بنده به آقای حجازی بارها گفته ام بومی نیستید و در کارها دخالت نکنید و شهر را به آشوب نندازید.تا الان هم کار مثبتی از شما سرنزده است.لطفا اول دقت کنید بعد نظر
اولا وظیفه امام جمعه کار کردن نیست گرچه نسبت به همه مسئولین ادارات بیشترین زحمات را برای شهر متحمل شده اند ثانیا امام جمعه وظیفه اش آگاهی بخشی است که به نحو احسنت وبسیار مطلوب آن را انجام میدهند.خدا انشاءالله ایشان را برای خانواده اش و این مملکت تا ظهور آقا امام زمان(عج) سلامت نگهدارد.

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها